Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

oferuje prywatne pożyczki

Dyskusje na temat pożyczek od prywatnych inwestorów na ogół pod hipotekę.

Re: oferuje prywatne pożyczki

Postprzez dorotacharkot » 1 lis 2017, o 20:25

Witam chce skozystac z oferty mam zadluzenia a pilnie potrzebuje gotowki prosze o kontakt maja-7585@wp.pl
dorotacharkot

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez szatpol » 13 lis 2017, o 17:03

piotraspawel napisał(a):Witam ..jestem prywatnym przedsiębiorcą ,ktory sporo czasu spędził na wyjazdach zagranicznych gdzie oczywiście ,zarobiłem troche pieniędzy ,chciałem przeznaczyc środki zgromadzone na przyznawanie pożyczek ludziom ,kórzy je potrzebuje .Tak więc oferuję pożyczki do 40 tyś złotych na maksymalnie do 4 lat ,kryteria osób ubiegających się o pożyczki:
Skończone 18 lat
brak komornika na koncie
Status osoby pracującej bądz otrzymującej rente/zasiłek lub podobne
Oczywiscie brak ukrytych opłat (jestem osoba uczciwą)
Jeżeli interesuje cię pożyczka napisz zobaczymy co da sie w tej kwestii zrobic ,nie sprawdzamw bikach itd poniewaz od tego sa banki a ja udzielam prywatnej pozyczki
Z każdym mozna porozmawiać i jest nadzieja dla kazdej osoby na uzyskanie poiżyczki

http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/pozyczki-prywatne/

Witam interesuje mnie kwota 20 tyś . proszę o szczegóły
szatpol

Postprzez Bodek » 16 gru 2017, o 06:48

Witam, jestem zainteresowany kwotą 40 tyś. Jakie warunki muszę spełnić itd. Proszę o kontakt; boguslaw0321@gmail.com
Bodek

Postprzez Bodek » 16 gru 2017, o 06:49

Witam, jestem zainteresowany kwotą 40 tyś. Jakie warunki muszę spełnić itd. Proszę o kontakt; boguslaw0321@gmail.com
Bodek

Postprzez mateuszboinski » 11 lut 2018, o 08:40

Witam. Pilnie potrzebuje 25000 na dwa lata proszę o szybki kontakt kaszmirow93@gmail.com. pozdrawiam serdecznie
mateuszboinski

Postprzez ankatna » 12 lut 2018, o 07:51

A czy takie prywatne pożyczki faktycznie są tak korzystne? Jak wygląda oprocentowanie w tym przypadku?
ankatna

Postprzez zalotka » 13 lut 2018, o 11:23

Też jestem ciekawa. Na jakich zasadach się to odbywa? Czy jest spisywana jakaś umowa? Co później, gdy ktoś nie płaci?
zalotka

Postprzez wojtas55121 » 16 lut 2018, o 18:52

Witam
Potrzebuje pożyczki ok 20000 zł na 2 lata (lub więcej) uprzejmie proszę o kontakt wojtas55121@gmail.com
Pozdrawiam
wojtas55121

Postprzez PavelShultz » 4 kwi 2018, o 11:42

Oferuję pożyczki dla osób prywatnych jak i firm. Od 100zł do 700 tys zł. Długi okres kredytowania, wielkość raty można ze mną ustalać indywidualnie. Nie sprawdzam BIK, KRD, BIG i innych tego typu rzeczy. Sam dawno temu byłem w takiej sytuacji gdzie ledwo mi brakowało na chleb. Wiem jakie to zmartwienie, jak ciężko jest wielu ludziom przyjść i szukać pomocy, ale warto. Warto pytać, bo kto pyta i próbuje ten nie błądzi. U mnie zasady są proste, nie ma ukrytych kruczków, haczyków ale nie będę ukrywać, że są ludzie, którzy po prostu chcą się wzbogacić na czyimś dobrym sercu. Nie raz się na tym przejechałem dlatego zawsze biorę przedpłatę , przed przelaniem pożyczki. Chcę mieć pewność, że osoba która prosi mnie o pomoc jest tą właśnie osobą a nie podszywa się pod nią. Przedpłata jest zawsze liczona od kwoty którą państwo chcą pożyczyć. Przedpłata jest również zwracana po przelaniu pożyczki. Stopa oprocentowania kredytu to 2-3% (kredyt to nie to samo co pożyczka, proszę pamiętać). Pamiętać też proszę o tym, że nikt wam pieniędzy nie pożyczy na ładne oczy. Tu muszą być konkrety, tego też wymagam ja od państwa. Szczerości, na co są potrzebne, na jak długo, na jaki okres. Jeśli będą opóźnienia w racie, proszę mnie nie unikać a rozmawiać. Rozmowa jest kluczem by żyć w zgodzie i w porozumieniu. Proszę również się nie gniewać jeśli nie odpiszę od razu. Każdego traktuję indywidualnie.

O kontakt proszę mailowo - shultz.pawel@gmail.com
PavelShultz

Poprzednia strona

Powrót do Pożyczki prywatne