Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości z komornikiem - zna ktoś?

Dyskusje na temat pożyczek od prywatnych inwestorów na ogół pod hipotekę.

Uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości z komornikiem - zna ktoś?

Postprzez ismenka » 8 maja 2013, o 10:05

Witam, Chciałam zapytać czy może zna ktoś uczciwe firmy pożyczkowe udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości lecz niestety z komornikiem. Z góry dziękuję za info
ismenka

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości z komornikiem - zna ktoś?

Postprzez Doradca » 8 maja 2013, o 10:17

nie znam takich firm. Bardzo mi przykro. Przestrzegam też przed naciągaczami i proszę uważać bo można zrobić sobie wiele złego
Doradca

Re: Uczciwe firmy udzielające pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości z komornikiem - zna ktoś?

Postprzez ismenka » 8 maja 2013, o 10:18

Dziękuję za odpowiedź.chciałam jeszcze zapytać o mojego tatę, jest na emeryturze, ma 59 lat, 2300 zł emerytury z czego 25% zabiera komornik. czy byłaby jakaś szansa na dostanie jakiegoś kredytu?
ismenka

Postprzez Aurelia » 23 maja 2013, o 16:51

Tylko parabanki mogą pomóc ale ich oprocentowanie może człowieka zjeść niestety. Dokładnie trzeba uważać na oszustów żerujących na ludzkim nieszczęściu. Szczególnie jeśli myśli pani o zastawieniu domu, wtedy można stracić wszystko.
Aurelia

Postprzez adelka » 4 cze 2013, o 10:41

oczywiście, że są uczciwe firmy, które udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości. zapewne jeszcze na taką nie trafiliście :) Powszechnie panuje przekonanie, że jak parabank - to złodziej i oszust, a to po prostu nieprawda. Owszem są nieuczciwe firmy, o ktorych szemranych interesach słyszy się w telewizji i one właśnie psują opinię innym parabankom, które działają według określonych i konkretnych zasad. Nie można tak generalizować. Ja potrzebowałem pieniędzy na rehabilitację - 40 tysięcy złotych. Nie miałam skąd ich wziąć, więc udałam się po pożyczkę pod zastaw mieszkania do firmy financeinvest z Torunia. To solidna i pewna instytucja, nie kantują, nie oszukują, wszystko masz zapisane dokładnie w umowie. Warto ją przeczytać, bo są tam rownież zapisy o karach, które są nakładane na nierzetelnego dłużnika. Bardzo bezpiecznie no i mają niskie oprocentowanie w porównaniu do innych parabanków. Moim zdaniem, jeśli już brać to u nich, fakt mają twarde reguły, solidnie się zabezpieczają, jeśli spłacasz to wszystko idzie prosto i przyjemnie bez komplikacji, jeśli jesteś nieuczciwy i nie płacisz to windykują, zresztą, tak jak w każdym banku. Tylko, że z nimi idzie się dogadać, zawsze wolą uniknąć windykacji, w końcu nikt tego nie lubi. Mogą przedłużyć umowę (jak w moim przypadku). Ogólnie polecam ;)
adelka

Postprzez bartos99 » 11 cze 2013, o 16:03

a czy ta firma:
www.pozyczki-pozabankowe.pl
udziela tez pozyczek bez hipoteki
bartos99

Postprzez adelka » 24 cze 2013, o 09:46

bartos99 napisał(a):a czy ta firma financeinvest z Torunia udziela tez pozyczek bez hipoteki

Jak ja brałam kredyt to miałam do wyboru dwie formy zabezpieczenia: przewłaszczenie na zabezpieczenie lub hipoteka. W obydwu przypadkach i tak trzeba iść do notariusza.
adelka

Postprzez Inwestor » 3 sie 2013, o 17:11

Witam, oferuje pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości, mieszkania, domy, działki budowlane rolne, i inne oprocentowanie od 1,33% do 5 % w zależności od położenia nieruchomości wpis na IV dział lub na II to tez zależy od tego czy jest komornik na KW i w jakim miejscu jest położona nieruchomość
http://www.pozyczkaprywatna.pl
Inwestor

Postprzez adaśko » 27 gru 2013, o 10:09

Na większe kwoty bez zabezpieczenia na hipotekę albo przewłaszczenie nie ma co liczyć. Ale jak się tak pożyczy to też procent nie jest strasznie wysoki. W tej firmie financeinvest brał pożyczkę mój znajomy, spłacił już i złego słowa nie powiedział, więc jak będę w podbramkowej sytuacji to też się do nich zgłoszę. Z Sierpca do Torunia nie tak znowu daleko dojechać.
adaśko

Postprzez biedroneczka » 10 mar 2014, o 13:49

W Janveście teraz od razu proponują hipotekę, niekoniecznie przewłaszczenie. Ja wolałam hipotekę i zgodzili się bez najmniejszego problemu.
biedroneczka

Następna strona

Powrót do Pożyczki prywatne