Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

oferuje prywatne pożyczki

Ogłoszenia reklamowe osób i firm prywatnych, którzy udzielają pożyczek prywatnych i pozabankowych.

Re: oferuje prywatne pożyczki

Postprzez Pedersene67 » 15 mar 2018, o 22:32

Cześć
Czy podanie o kredyt jest nadal aktualne?
Jeśli tak, proszę podać kwotę wniosku o kredyt i termin spłaty.
Proszę odpowiedzieć na mój adres e-mail: pedersenevafinens@gmail.com

serdecznie
Pedersene67

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez choicef » 19 mar 2018, o 09:00

Cześć,

Pomagam w uzyskaniu prywatnej pożyczki pozabankowej o rocznej stopie procentowej w wysokości 3% w wysokości od 5 000 PLN do 800 000 PLN na okres spłaty do 30 lat.

Jeśli Twój bank odmówił ci pożyczki z powodu złej historii kredytowej lub nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, zapraszamy do skorzystania z naszej prywatnej oferty pożyczki bez sprawdzania twoich baz długów.

Obsługujemy cały obszar Polski.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do złożenia wniosku o rozpoczęcie procedury przyznawania środków.

Pełne imię i nazwisko:
Pełny adres:
Kwota kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Numer telefonu:

na nasz adres e-mail: financerchoice@gmail.com
choicef

Postprzez PavelShultz » 4 kwi 2018, o 11:40

Oferuję pożyczki dla osób prywatnych jak i firm. Od 100zł do 700 tys zł. Długi okres kredytowania, wielkość raty można ze mną ustalać indywidualnie. Nie sprawdzam BIK, KRD, BIG i innych tego typu rzeczy. Sam dawno temu byłem w takiej sytuacji gdzie ledwo mi brakowało na chleb. Wiem jakie to zmartwienie, jak ciężko jest wielu ludziom przyjść i szukać pomocy, ale warto. Warto pytać, bo kto pyta i próbuje ten nie błądzi. U mnie zasady są proste, nie ma ukrytych kruczków, haczyków ale nie będę ukrywać, że są ludzie, którzy po prostu chcą się wzbogacić na czyimś dobrym sercu. Nie raz się na tym przejechałem dlatego zawsze biorę przedpłatę , przed przelaniem pożyczki. Chcę mieć pewność, że osoba która prosi mnie o pomoc jest tą właśnie osobą a nie podszywa się pod nią. Przedpłata jest zawsze liczona od kwoty którą państwo chcą pożyczyć. Przedpłata jest również zwracana po przelaniu pożyczki. Stopa oprocentowania kredytu to 2-3% (kredyt to nie to samo co pożyczka, proszę pamiętać). Pamiętać też proszę o tym, że nikt wam pieniędzy nie pożyczy na ładne oczy. Tu muszą być konkrety, tego też wymagam ja od państwa. Szczerości, na co są potrzebne, na jak długo, na jaki okres. Jeśli będą opóźnienia w racie, proszę mnie nie unikać a rozmawiać. Rozmowa jest kluczem by żyć w zgodzie i w porozumieniu. Proszę również się nie gniewać jeśli nie odpiszę od razu. Każdego traktuję indywidualnie.

O kontakt proszę mailowo - shultz.pawel@gmail.com
PavelShultz

Poprzednia strona

Powrót do Udzielę pożyczki