Pożyczka ratunkowa dla firm i prywatnych bez BIK - decyzja z 1 dzień!!!

Temat na forum 'Udzielę pożyczki' rozpoczęty przez doradcaslaski, Styczeń 21, 2015.

  1. doradcaslaski

    doradcaslaski New Member

    Witam,
    Jeśli zadłużenie firmy lub gospodarstwa domowego spędza Ci sen z powiek - zadzwoń!
    Zadłużenie ma to do siebie, że narasta...
    Oferuję pożyczki do 10.000,00zł, nie sprawdzamy BIKu.
    ZADZWOŃ - razem ustalimy raty które będziesz w stanie spłacić!
     
  2.  
  3. joasiek79

    joasiek79 New Member

    Witam potrzebuję 10000 na ok 5 lat
    jaka jest szansa ?proszę o kontakt joasiek79@buziaczek.pl lub tel 661157634
     
  4. domi25

    domi25 New Member

    witam. jestem zainteresowana pozyczka. pilnie potrebuje gotówki na spłate chwilówek. prosze o kontakt dominikarutkowska@onet.pl
     
  5. wiara32

    wiara32 New Member

    Witam serdecznie jestem zainteresowana pozyczka 10.000tys prosze o szybki kontakt i przedstawienie warunkow pozyczki. Pozdrawiam Adriana meil adka19@poczta.onet.pl
     
  6. smigul

    smigul New Member

    Witam. Pilnie potrzebuje pożyczki na firmę, może być też na osobę
    prywatną.
    Kwota min 10000. Pożyczka potrzebna, żeby przywrócić płynność
    finansową. Jestem w stanie płacić miesiecznie 800 zł. rkolodziej@o2.pl
     
  7. resortdream

    resortdream New Member

    Witam ! Poszukuję pożyczki w kwocie 50 tyś złotych na 6 miesięcy bez spłat ratalnych tylko spłata całkowita po upływie wyznaczonego terminu . Posiadam nieruchomości , które mogą być zabezpieczeniem . Pożyczka na oświadczenie o dochodach . Proszę o oferty na podany adres e-mail . Ogłoszenie pilne ważne do poniedziałku 16.03.2019 .Pozdrawiam resortdream@wp.pl
     
  8. honry11

    honry11 New Member

    witam chciałem zapytać czy oferta nadal jest aktualna mam do spłaty dwie chwilówki które chciałem w końcu spłacić bo już rok stoję w miejscu oraz prowidenta na jak długo mogę pożyczyć interesuje mnie jak najdłuższa spłata 10000 i jakie raty? kontakt honry1@gmail.com
     
  9. aga34

    aga34 New Member

    WITAM POTRZEBUJE POZYCZKI 7000 TYS NA SPLATE DLUGOW MOGE SPLACAC 300 MIESIECZNIE NA OKRES 36 MIESIECY PILNE PROSZE O POMOC KONTAKT aneszka30@wp.pl
     
  10. martyna2290

    martyna2290 New Member

    Witam potrzebuje na wczoraj oczywiscie 8000zl prosze o kontakt karina124@vp.pl
     
  11. Danuta57

    Danuta57 New Member

    Witam przeczytałam Pani ogłoszenie o pożyczkach prywatnych wpadłam w pętlę kredytową potrzebuje 8 000 tyś na spłatę chwilówek czy jest to możliwe proszę o pomoc pracuje i dodatkowy dochód to renta w sumie mam na rękę 1950
     
  12. Andi34

    Andi34 New Member

    Witam, potrzebuję 8000 zł na okres 40 miesięcy. Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę? Proszę o kontakt andi34@wp.pl
     
  13. IwonaTeresa

    IwonaTeresa New Member

    Witam poszukuję pożyczki 10000 proszę o kontakt - iwonaswircz1@wp.pl - lub podanie telefonu oddzwonię .
     
  14. Janka

    Janka New Member

    Witam...wqpadłam w pętlę kredytową. Bank nie udzieli mi kredytu, bo mam umowę na czas określony do końca sierpnia, spłacam 2 kredyty bez opóźnień 500 hipoteczny oraz kredyt gotówkowy 170 zł, wszystko w trerminie, ale pobrałam chwilówki, spłacam je ale jedna gonie drugą, dług rośnie a ja coraz gorzej zobie radzę..i psychicznie i finansowo...bardzo proszę o jakąś radę...bardzo, bo jest prawie wpółdo 3 a ja znowu nie mogę spać:(proszę o kontakt530715574
     
  15. zielonywodnik

    zielonywodnik New Member

    witam,jeżeli oferta udzielenia pozyczki jest nadal aktualna,bardzo proszę o kontakt zielonywodnik@wp.pl
    pozdrawiam
     
  16. niunia90

    niunia90 New Member

    witam, interesuje mnie pozyczka w kwocie 30 000 zł na okres 6-7 lat w zaleznosci od wysokosci raty, posiadam stale zrodlo dochodu umowe o prace prosze o kontakt beata-bejga@wp.pl
     
  17. mpaulina

    mpaulina New Member

    Czy oferta jest nadal aktualna? bylabym zaiteresowa pozyczka 3-4tys na okres 2-3lat w zaleznosci od wysokosci rat?
     
  18. Marlena

    Marlena New Member

     
  19. Marlena

    Marlena New Member

     
  20. Marlena

    Marlena New Member

    Dobry wieczór JESTEM zainteresowana kwota 200 tys zl proszę o kontakt Marlena Grabowska tel 697067192
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pożyczka ratunkowa dla Forum Data
Pożyczka na Kryptowaluty Bitcoin Kredyty bez BIKu Maj 28, 2022
pozyczka Pożyczki prywatne Czerwiec 7, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Udzielę pożyczki Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Pożyczki prywatne Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna Jak wyjść z długów Styczeń 11, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie