UDZIELAMY POZYCZEK POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI

Temat na forum 'Udzielę pożyczki' rozpoczęty przez resortdream, Marzec 12, 2015.

  1. resortdream

    resortdream New Member

    Witam ! Poszukuję pożyczki w kwocie 50 tyś złotych na 6 miesięcy bez spłat ratalnych tylko spłata całkowita po upływie wyznaczonego terminu . Posiadam nieruchomości , które mogą być zabezpieczeniem . Pożyczka na oświadczenie o dochodach . Proszę o oferty na podany adres e-mail . Ogłoszenie pilne ważne do poniedziałku 16.03.2019 .Pozdrawiam resortdream@wp.pl
     
  2.  
  3. tworzywoj

    tworzywoj New Member


    Witam, mogę prosić o kontakt do Panstwa?
     
  4. Milosz

    Milosz New Member

    ciekawa alternatywa dla tradycyjnych banków. Dobrze, że jest umowa notarialna. Myślę, że niejedna osoba się pokusi o taki kredyt.
     
  5. rob84

    rob84 New Member

    Takie pożyczki pod zastaw nieruchomości to świetna sprawa. Np. warto zobaczyć ofertę firmy ******* ( tutaj namiary na nich: *******.pl/). Dają kredyt bez BIK i bez żadnych zaświadczeń, a warunki są nawet lepsze niż w banku.
     
  6. rob84

    rob84 New Member

     
  7. zancia8811

    zancia8811 New Member

    Poszukuje pozyczki 35000 tysięcy posiadam mieszkanie na wlasnosc moge splacac nawet 1000 zl miesiecznie
     
  8. rem

    rem New Member

    Witam
    Proszę o podanie jakiegoś kontaktu do siebie.
    Jestem zainteresowany Pana ofertą.
    Interesuje mnie pożyczka 50000 zł pod zastaw nieruchomości.
    remiremi1@o2.pl
    Zależy mi na w miarę szybkiej odpowiedzi.
     
  9. Beata1977

    Beata1977 New Member

    Pozyczki pod zastaw domu ziemi mieszkań 668742503 bez przedpłat z notariuszem bez baz :) Szybki kontakt cała polska zadzwoń pomozemy Beata prywatna.podzastaw@wp.pl.
     
  10. pozyczkabezbik

    pozyczkabezbik New Member

    Oferujemy tylko jakościowe usługi, nowoczesne metody oraz profesjonalnych pracowników do Twojej dyspozycji.

    Nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług, dzięki czemu rośnie grono zadowolonych klientów.

    Zakres usług Centrum Usług Finansowych *



    Pożyczki pod zastaw nieruchomości ( do 50% wartości ) dla osób fizycznych
    oraz firm ( już od pierwszego dnia istnienia )
    Zastawem może być ;
    - mieszkanie
    - dom
    - działki budowlana, przemysłowa, inwestycyjna
    oraz takie nieruchomości jak ;
    ( lokale usługowe, handlowe, biurowce, hotele, pensjonaty i inne komercyjne obiekty )



    Nie interesuje nas BIK, BIG, KRD, ZUS ani US.
    Nie pobieramy opłat wstępnych.
    Nie weryfikujemy dochodów.
    Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie.
    SPŁACAMY KREDYTY BANKOWE, FIRMY WINDYKACYJNE
    A NAWET KOMORNIKÓW ORAZ INNYCH PRYWATNYCH INWESTORÓW.

    OBSŁUGUJEMY CAŁY KRAJ.



    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 511 003 642 lub 515 688 048

    lub poprzez adres email : pozyczki48h@wp.pl



    Działamy dla Państwa 7 dni w tygodniu
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - UDZIELAMY POZYCZEK POD Forum Data
Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości od 250.000 Udzielę pożyczki Kwiecień 7, 2014
Bezpośrednio udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości od 250.000zł Bez BIK BIG KRD Kredyty bez BIKu Marzec 27, 2014
Problem - wyzwanie - w spłacaniu pożyczek (prośba o radę doświadczonego człowieka) Forum dla zadłużonych Lipiec 9, 2020
KORONAWIRUS a spłata pożyczek Forum dla zadłużonych Kwiecień 1, 2020
spłata prywatnych pożyczek Kredyty z komornikiem Listopad 20, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie