Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE) SZYBKO

Ogłoszenia reklamowe osób i firm prywatnych, którzy udzielają pożyczek prywatnych i pozabankowych.

Re: Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE) SZYBKO

Postprzez lala122 » 30 lis 2017, o 17:25

Dzień dobry, potrzebuję pożyczki w kwocie 15000 na już , jestem w stanie płacić miesięczne raty w kwocie 600zl.Proszebo info na email agusia870@interia.pl
lala122

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE) SZYBKO

Postprzez mpaulina » 31 sty 2018, o 10:20

Witam Jesli oferta jest nadal aktualna prosze o pilny kontakt na majospaulina@wp.pl Potrzebuje 4tys na 2lata Jestem w ogromnej potrzebie
mpaulina

Postprzez choicef » 19 mar 2018, o 09:10

Cześć,

Pomagam w uzyskaniu prywatnej pożyczki pozabankowej o rocznej stopie procentowej w wysokości 3% w wysokości od 5 000 PLN do 800 000 PLN na okres spłaty do 30 lat.

Jeśli Twój bank odmówił ci pożyczki z powodu złej historii kredytowej lub nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, zapraszamy do skorzystania z naszej prywatnej oferty pożyczki bez sprawdzania twoich baz długów.

Obsługujemy cały obszar Polski.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do złożenia wniosku o rozpoczęcie procedury przyznawania środków.

Pełne imię i nazwisko:
Pełny adres:
Kwota kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Numer telefonu:

na nasz adres e-mail: financerchoice@gmail.com
choicef

Postprzez PavelShultz » 4 kwi 2018, o 11:38

Oferuję pożyczki dla osób prywatnych jak i firm. Od 100zł do 700 tys zł. Długi okres kredytowania, wielkość raty można ze mną ustalać indywidualnie. Nie sprawdzam BIK, KRD, BIG i innych tego typu rzeczy. Sam dawno temu byłem w takiej sytuacji gdzie ledwo mi brakowało na chleb. Wiem jakie to zmartwienie, jak ciężko jest wielu ludziom przyjść i szukać pomocy, ale warto. Warto pytać, bo kto pyta i próbuje ten nie błądzi. U mnie zasady są proste, nie ma ukrytych kruczków, haczyków ale nie będę ukrywać, że są ludzie, którzy po prostu chcą się wzbogacić na czyimś dobrym sercu. Nie raz się na tym przejechałem dlatego zawsze biorę przedpłatę , przed przelaniem pożyczki. Chcę mieć pewność, że osoba która prosi mnie o pomoc jest tą właśnie osobą a nie podszywa się pod nią. Przedpłata jest zawsze liczona od kwoty którą państwo chcą pożyczyć. Przedpłata jest również zwracana po przelaniu pożyczki. Stopa oprocentowania kredytu to 2-3% (kredyt to nie to samo co pożyczka, proszę pamiętać). Pamiętać też proszę o tym, że nikt wam pieniędzy nie pożyczy na ładne oczy. Tu muszą być konkrety, tego też wymagam ja od państwa. Szczerości, na co są potrzebne, na jak długo, na jaki okres. Jeśli będą opóźnienia w racie, proszę mnie nie unikać a rozmawiać. Rozmowa jest kluczem by żyć w zgodzie i w porozumieniu. Proszę również się nie gniewać jeśli nie odpiszę od razu. Każdego traktuję indywidualnie.

O kontakt proszę mailowo - shultz.pawel@gmail.com
PavelShultz

Postprzez LFi0 » 1 maja 2018, o 08:16

Polecam stronę http://lista-firm.com.pl/#darmowechwilowkionline , Teraz pożyczki chwilówki online są DARMOWE, na dowód, bez żadnych odsetek RRSO 0%, pozabankowe i od 18 lat. Powyżej ranking szybkich pożyczek, bez BIK, nawet dla osób zadłużonych i aż do 60 dni za darmo. Pożyczki online na raty.
Przelew pieniędzy na konto w kilka minut bez zaświadczeń o dochodach.
LFi0

Pożyczki finansowe na poziomie nieba

Postprzez stevenholland » 9 maja 2018, o 12:24

Uwaga

Sky Level Finance oferuje najlepsze opcje pozyczek mozliwych kredytobiorców. Oferujemy pozyczki i mozliwosci finansowe Na calym swiecie Jestesmy jednym z niewielu kredytodawców, którzy oferuja pozyczki gwarantowane bez oplaty dodatkowej. Wymyslilismy niesamowite opcje pozyczek, a kazda z tych opcji odpowiada wymaganiom finansowym kredytobiorców. Oferujemy pozyczki o oprocentowaniu 2%.

Niezaleznie od tego, czy jestes bez pracy, czy pokazujesz zlej sytuacji kredytowej, lub potrzeba finansowania, zawsze bedziesz miec zle kredyty kredytowe Gwarantowane zatwierdzenie finansowania na poziomie Sky. Jestesmy prawdziwym zasobem online dla pozyczek zabezpieczonych bez gwaranta. Nasza zabezpieczona pozyczka bez sprawdzenia zdolnosci kredytowej jest równiez pelna lepszych ofert i wiecej opcji.

Podejmujemy szybka decyzje w sprawie wniosku o pozyczke. Nasze procedury skladania wniosków o pozyczke online sa proste, latwe i mozesz oczekiwac od nas szybkiej decyzji. Nie ma absolutnie zadnej potrzeby skomplikowanej dokumentacji ani rozmów i spotkan, nie bedziesz musial stawic czola zadnemu uciskowi ani frustracji. Zycie stanie sie miekkie.

Zatwierdzenie zabezpieczonych pozyczek bez sprawdzenia wiarygodnosci kredytowej sprawi, ze Twoje zycie bedzie plynne, latwe i jeszcze bardziej godne szacunku.

Dbamy o mozliwosci finansowe wymienione ponizej:

Finansowanie poczatkowe
Finansowanie nieruchomosci komercyjnych *
Joint Venture / Association z dlugoterminowymi relacjami biznesowymi
Kapital poczatkowy / finansowanie poczatkowe
Finansowanie biznesowe
Prywatne fundusze kapitalowe
Finansowanie prywatnego kapitalu nieruchomosci
Konsolidacja zadluzenia
Pozyczki zabezpieczone / niezabezpieczone
Pozyczki osobiste
Pozyczki komercyjne
Kredyty na nieruchomosci

Porozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj ... e-mail:
skylevel.finance@gmail.com

strona internetowa: www.skylevelltd.com
stevenholland

Postprzez Grelson33 » 17 maja 2018, o 12:54

Witam! Udzielę pożyczki do 3000zł na okres 30 dni. Totalnie za darmo. Pieniądze na koncie w 15 minut
Przeprowadzę Cię przez cały proces pożyczkowy, oraz wykonam z Tobą wszystkie niezbędne kroki, żebyś
tę pożyczkę dostał/a. Zapraszam do konsultacji poprzez wiadomość prywatną maciek.greloch@gmail.com
Grelson33

Poprzednia strona

Powrót do Udzielę pożyczki