Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik.

Temat na forum 'Udzielę pożyczki' rozpoczęty przez Marek34234, Maj 21, 2015.

  1. Marek34234

    Marek34234 New Member

    Udziele prywatnych pożyczek dla osob ktore potrzebuja wsparcia finansowego np.firma ,osoba indywidualnym,małżenstwa itd...
    Odmówili ci prośby o pożyczkę?!My ci nie odmówimy!!
    Udzielamy pożyczek dla osób posiadających zadłużenie w BIK,BIG i
    KRD.Bez zabezpieczen i sprawdzania baz KRD,BIK,BIG,bez zaświadczeń itd...
    Również dla osób z zajęciami komorniczymi.

    Pożyczki udzielamy już od 100zł,maksymalna kwota pożyczki to 100tys.Długi Okres Kredytowania.
    Nie pobieramy: przedpłat, zadatków, ani zaliczek

    http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
  2.  
  3. radekb

    radekb New Member

    witam to mój mejl tomik1951@wp.pl
    Jesem zadłużony za kary w pkp i orange za abonament potrzebuje pożyczki proszę przysłać mi na jakich warunkach umowa na dzień dzisiejszy jestem zadłużony na prawie 5000zł
     
  4. domalicja

    domalicja New Member

    Chciałabym pożyczyć około 25000 na okres 48 miesięcy czy istnieje taka możliwość na remont domu mój e-mail domalicja@interia.pl
     
  5. justyna

    justyna New Member

    Chciałabym użyszkać pożyczkę niestety jestem zadluzona w krd proszę o kontakt justyna.chwala27@gmail. Com
     
  6. nastula

    nastula New Member

    Witam,
    Potrzebuję około 3000 tyś zł do końca września.Spłacam całość od razu razem z procentem.Niestety jestem zadłużona i żadne banki ani chwilówki nie wchodzą w rachubę.Mój e-mail kry7@op.pl
     
  7. x8piotr

    x8piotr New Member

    Jestem zainteresowana pozyczka. Prosze o kontakt Hanysz55@wp.pl
     
  8. rafaello8002

    rafaello8002 New Member


    WITAM,
    JESTEM ZAINTERESOWANY KWOTĄ 100 000 ZŁ NA 10 LAT
    POPROSZĘ O WARUNKI I SZCZEGÓŁY PROCESU
    gigant0070@wp.pl
    513 496 423
     
  9. rafaello8002

    rafaello8002 New Member

    WITAM,
    JESTEM ZAINTERESOWANY KWOTĄ 100 000 ZŁ NA 10 LAT
    POPROSZĘ O WARUNKI I SZCZEGÓŁY PROCESU
    gigant0070@wp.pl
    513 496 423
     
  10. esterka212

    esterka212 New Member

    Jestem bardzo zainteresowana pożyczką w jak najszybszym terminie, sprawa bardzo pilna, proszę o kontakt w sprawie warunków udzielenia pożyczki w wysokości około 60 tyś zł
    571-323-694 lub mailowo
     
  11. honry11

    honry11 New Member

    Witam byłbym zainteresowany pożyczką 25000 na 10 lat bardzo proszę o szczegóły oferty na honry1@gmail.com
     
  12. pokrzywa

    pokrzywa New Member

    Pożyczka gotówkowa zabezpieczona hipoteką.
    bez sprawdzania w BIK ani innych bazach.
    Warunki cenowe (prowizja, oprocentowanie, okres spłaty) zbliżone do średnich warunków kredytu gotówkowego w bankach.

    Zapraszam zainteresowane osoby
     
  13. rafaello8002

    rafaello8002 New Member

    WITAM,
    JESTEM ZAINTERESOWANY KWOTĄ 100 000 ZŁ NA 10 LAT
    POPROSZĘ O WARUNKI I SZCZEGÓŁY PROCESU
    gigant0070@wp.pl
    513 496 423
     
  14. KrzysiekBojko1974

    KrzysiekBojko1974 New Member

    Szukam pożyczki 1000 zł na 5 rat.
    Tel.723263753
     
  15. basia231

    basia231 New Member

    Witam jestem zainteresowana pozyczka bardzo szybko potrzebuje 10000zl na 5lat prosze o szybki kontakt 606352908 lub meil masia231d@o2.pl
     
  16. Gazbik

    Gazbik New Member

    Witam,
    potrzebuję pożyczki w kwocie 13 000 zł na okres maksymalnie 3 lat. Jestem osobą pracującą, a co za tym idzie i wypłacalną, jednakże ze względu na "błędy młodości" figuruję w bazach BIK, KRD. Proszę o kontakt i warunki udzielenia pożyczki. Mój mail: tuch.wm@gmail.com
     
  17. x8piotr

    x8piotr New Member

    Jestem zainteresowana pozyczka. Prosze o kontakt Manka.1954@wp.pl
     
  18. x8piotr

    x8piotr New Member

    Czekam od czerwca zero odzewu
     
  19. dora

    dora New Member

    Obecnie znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji. Posiadam kredyt hipoteczny w frankach, i po tym jego wzroście jestem załamana. Bardzo pilnie potrzebuję 5000 tyś na spłatę
    rat. Próbowałam zdobyć te pieniądze ale niestety nie znalazła nigdzie pomocy. I dostałam wypowiedzenie kredytu, mam 30 dni na spłatę zaległości, które mija jutro. Znalazłam osobę,która stwierdziła, że mi pomoże, miała mi przywieść dziś pieniądze, ale zadzwoniła wczoraj wieczorem,że jednak nie da mi tych pieniędzy. Jestem w rozpaczliwej sytuacji bardzo proszę o szybką pomoc, mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która mi pomoże, jak miałam kasę to miałam wielu przyjaciół, którzy o dem nie pożyczali i do tej pory nie oddali a jak teraz mam kłopoty to nie ma nikogo przy mnie.
    Bardzo proszę o pomoc dota77@onet.pl
     
  20. emka77

    emka77 New Member

    Dzień dobry - bardzo proszę o pomoc, mogę spłacać po 600,00 złotych miesięcznie, żeby tylko spłacić wszystkie chwilówki, kiedy mogę oczekiwać kontaktu z Państwa strony, bardzo proszę o pomoc, nie wiem już gdzie szukać pomocy, POMÓŻCIE. adres muszelka690@wp.pl
     
  21. garden1972

    garden1972 New Member

    Witam.Jestem zainteresowana 20tys na 5 lat.kontakt pinkowscy@gmail.com
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Udzielę pożyczki dla Forum Data
Udzielę pożyczki dla osób zadłużonych w BIK i nie tylko Udzielę pożyczki Sierpień 3, 2015
Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE) SZYBKO Udzielę pożyczki Lipiec 29, 2015
Udzielę pożyczki Udzielę pożyczki Maj 19, 2014
Udzielę pożyczki prywatnej bez sprawdzania baz, również zajęciami komorniczymi. Forum dla zadłużonych Luty 19, 2014
udziele Kredyty z komornikiem Luty 23, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie