Udzielę pożyczki

Temat na forum 'Udzielę pożyczki' rozpoczęty przez greta.mazur, Maj 19, 2014.

  1. greta.mazur

    greta.mazur New Member

    Oferuję szybką pożyczkę z minimum formalności przy indywidualnych warunkach dostosowanych do sytuacji każdego klienta.
    Zainteresowanych proszę o kontakt
    http://www.pozyczki-pozabankowe.pl
     
  2.  
  3. tomeks10@wp.pl

    tomeks10@wp.pl New Member

    Re: TOMASZ

    DZIEŃ DOBRY,JESTEM ZAINTERESOWANY POŻYCZKĄ OKOŁO 50000 ZŁOTYCH NA OKRES 48-MIU MIESIĘCY Z DWUKROTNYM OKRESEM KARENCJI,TJ ZAWIESZENIA SPŁATY RAT NA DWA MIESIĄCE,MÓJ E-MAIL:tomeks10@wp.pl,mam rentę i pracuję na umowę zlecenie na czas nieokreślony,moje dochody wraz z rentą,która jest systematycznie przedłużana na kilka lat,wynoszą około 3900 zł,proszę o odpowiedź

    TOMASZ
     
  4. nikita28

    nikita28 New Member

    witam jakby wygladala sytuacja przy pozyczce 35000 na splate chwilowek i kilku pozabankowych dlugoterminowych pozyczek?

    umowa na czas nieokreslony od 01.03.2003 u jednego pracodawcy.

    okres splaty jak najdluzszy. pozdrawiam.
     
  5. stanbrige

    stanbrige New Member

    Witam,
    potrzebuję 50000 na 12-m-cy pod zabezpieczenie hipoteki(wartość rzeczoznawcy bankowego 3030000.proszę o kontakt stanbrige@wp.pl
    Prowadzę firmę usługową.
     
  6. Natalia1989

    Natalia1989 New Member

    witam potrzebuje pilnie pozyczke w wysokosci 5000 na okres 12 miesiecy prosze o kontakt pod adresem e-mail natalia_1989.11@wp.pl pozdrawiam
     
  7. maniu1980

    maniu1980 New Member

    Prosze o kontakt maniu34@vp.pl
     
  8. edzia

    edzia New Member

    Witam,
    jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 25-30 tysięcy. tinkan1@wp.pl
     
  9. Miśka

    Miśka New Member

    Witam! Bardzo proszę o kontakt,wpadłam w sidła chwilówek i nie wiem jak mam z tego wybrnąć,mam stałą pracę i proszę o pomoc w załatwieniu jakiejś pożyczki na spłatę chwilówek!Mój email to brian274@wp.pl
     
  10. malutka17021989

    malutka17021989 New Member

    witam wpadlam w sidla chwilowek , na dzis potrzebuje ok 5 tys na 25 miesiecy prosxe o pomoc, na email malutka17021989@wp.pl
     
  11. Jagoda

    Jagoda New Member

    Witam , bardzo potrzebuję 10.000,00 zł na spłatę dwóch pożyczek grozi mi komornik.Bardzo długo byłam bez pracy co spowodowało przeterminowanie kredytów.Obecnie pracuję . Bardzo proszę o pomoc.
    Pozdrawiam kontakt majdan61@wp.pl
     
  12. Bozena5

    Bozena5 New Member

    Witam,potrzebuje kwoty 10000 zł,prosze o informacje na meila:arkadia55@interia.pl
     
  13. izakempny

    izakempny New Member

    WITAM POTRZEBUJE 10.000 POZYCZKI NA SPŁATE INNYCH DŁUGOW NA OKRES 2 LAT ..PROSZE O KONTAKT E-MAIL itomaszko@wp.pl
     
  14. Stanisław

    Stanisław New Member

    Jestem zainteresowany pozyczką prywatną 10-15 tys. na kilka lat.
    stbuda@wp.pl
     
  15. joasiek79

    joasiek79 New Member

    Witam potrzebuję 10000 na ok 5 lat
    jaka jest szansa ?proszę o kontakt joasiek79@buziaczek.pl lub tel 661157634
     
  16. resortdream

    resortdream New Member

    Witam ! Poszukuję pożyczki w kwocie 50 tyś złotych na 6 miesięcy bez spłat ratalnych tylko spłata całkowita po upływie wyznaczonego terminu . Posiadam nieruchomości , które mogą być zabezpieczeniem . Pożyczka na oświadczenie o dochodach . Proszę o oferty na podany adres e-mail . Ogłoszenie pilne ważne do poniedziałku 16.03.2019 .Pozdrawiam resortdream@wp.pl
     
  17. resortdream

    resortdream New Member

    Witam ! Poszukuję pożyczki w kwocie 50 tyś złotych na 6 miesięcy bez spłat ratalnych tylko spłata całkowita po upływie wyznaczonego terminu . Posiadam nieruchomości , które mogą być zabezpieczeniem . Pożyczka na oświadczenie o dochodach . Proszę o oferty na podany adres e-mail . Ogłoszenie pilne ważne do poniedziałku 16.03.2019 .Pozdrawiam resortdream@wp.pl
     
  18. marina

    marina New Member

    Witam potrzebuję niewielkiej pożyczki w wysokości 5000,00 na 24 miesiące posiadam dochody nieudokumentowane w wysokości 2500 oraz alimenty systematycznie wpływające na konto proszę o kontakt marysiakielek@interia.eu będę niezmiernie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
     
  19. soszka09

    soszka09 New Member

    Witam potrzebuje 7tys.na splate chwilowek,mam staly dochod z zagranicy,w postaci wplywow na kato.prosze o pomoc.
     
  20. paulinka89

    paulinka89 New Member

    Witam, potrzebuję pożyczyc ok 10 tys. Jaka jest oferta? Pozdrawiam
     
  21. rafaello8002

    rafaello8002 New Member

    WITAM,
    JESTEM ZAINTERESOWANY KWOTĄ 100 000 ZŁ NA 10 LAT
    POPROSZĘ O WARUNKI I SZCZEGÓŁY PROCESU
    gigant0070@wp.pl
    513 496 423
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Udzielę pożyczki Forum Data
Udzielę pożyczki dla osób zadłużonych w BIK i nie tylko Udzielę pożyczki Sierpień 3, 2015
Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE) SZYBKO Udzielę pożyczki Lipiec 29, 2015
Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik. Udzielę pożyczki Maj 21, 2015
Udzielę pożyczki prywatnej bez sprawdzania baz, również zajęciami komorniczymi. Forum dla zadłużonych Luty 19, 2014
udziele Kredyty z komornikiem Luty 23, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie