BIK to podstawa sprawdź swój raport bezpłatne czyszczenie BIK

Temat na forum 'BIK' rozpoczęty przez BezplatnaPomoc, Kwiecień 12, 2017.

  1. BezplatnaPomoc

    BezplatnaPomoc New Member

    Witam,
    Jak wiadomo raport BIK jest to podstawa i wszędzie weryfikowany złe wpisy , liczne zapytania obniżają nam punktację a tym samym stajemy się wręcz niechcianym klientem dla banku lub innych firm takich jak telekomunikacja , tv , gaz prąd i inne.
    Jako osoba, która sama walczyła z długami jednak wyszedłem na prostą w 3 lata proponuję swoją pomoc w czyszczeniu BIK.
    Mianowicie najpierw wchodzimy na stronę : http://wawaboy20mario.produktyfinansowe.pl/e/lead/1149/?source=lt
    Tam mamy:
    Raport BIK w za 0 zł
    dostęp do historii kredytowej za 0 zł
    albo i nie bo jest wymagany przelew ze swojego konta na 1 zł jako weryfikacja danych - kwota 1 zł wraca na nasze konto bankowe po około 7-14 dniach.
    Po zarejestrowaniu się z powyższego linku i tylko z niego mamy wszystkie dane na swój temat za 0 zł.
    Sprawdzamy zapytania , spłacone negatywne wpisy itp. Następnie piszemy do wszystkich firm co składały zapytania pismo o zaprzestanie przetwarzania danych tak samo do spłaconych ale tych negatywnych wpisów czyli opóźnienia powyżej 30 dni. Maksymalnie w 30 dni wpisy powinny zniknąć.
    Jeśli pobierzesz raport i nie będziesz wiedzieć jak napisać pismo itp zgłoś się tu lub na mój adres e-mail.
    Bezpłatnie wyślę ci pisma i pomogę wyczyścić BIK
    Ten raport i pisma to pierwsze kroki na zwiększenie wiarygodności kredytowej nawet mając niespłacone zobowiązania a mniej zapytań lub wyczyszczone wpisy zwiększa się nam zdolność i dalsza droga do zdolności jest szybsza.
    Służę pomocą.
     
  2.  
  3. autor12

    autor12 New Member

    Nie wiem czy Bik to podstawa według mnie czy jestesmy w bazach ma większe znaczenie jeden wpis w BIG, KRD lub ERIF i mamy pozamiatane
     
  4. Sylsen

    Sylsen New Member

    Witam proszę o pomoc w napisaniu pism dot. usunięcia wpisów na adres sylsen3@ wp.pl. Czy do innych baz typu BIG KRD też się to tyczy?
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - BIK podstawa sprawdź Forum Data
Bik Forum dla zadłużonych Kwiecień 21, 2020
Szukam prywatnej pożyczki stały udokumentowany dochód 4.tys netto zły bik Pożyczki prywatne Listopad 7, 2019
wysoka ocena BIK problemy w bankach Forum dla zadłużonych Sierpień 5, 2019
Kredyt dla FIRM bez BIK / KRD Kredyty bez BIKu Lipiec 19, 2019
Spłacony kredyt a BIK BIK Marzec 30, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie