gdzie dostanę kasę

Temat na forum 'Chwilówki' rozpoczęty przez inwest, Marzec 27, 2014.

  1. inwest

    inwest New Member

    Kto zna jakąś chwilówkę(najnowsza bo we wszystkich znanych jestemspalony)?
     
  2.  
  3. oksa

    oksa New Member

    Sprawdź Emamona. Są stosunkowo nowi, ale za to sprawdzeni plus mają dofinansowanie z UE, czyli są też bezpieczni. jeśli przecenisz swoje możliwości zawsze możesz przedłużyć pożyczkę, bo mają taką opcję.
     
  4. grosik

    grosik New Member

    wejdź na portal: pozyczki-pozabankowe.pl, są to pozyczki prywatne, szybka rejestracja potem po weryfiakcji dowodu, nr konta i nr telefonu mozesz wnioskować o pożyczkę, nie sprawdzają żadnych baz dłuzników.
     
  5. marek.zajac

    marek.zajac New Member

    chyba tylko sms kredyt Ci zostaje
     
  6. MIchal29

    MIchal29 New Member

    Polecam http://e-pozyczka.net.pl gdzie można pożyczyć pieniądze taniej niż wszędzie. Za 1000zł na 30 dni oddajesz tylko 150zł więcej. Oczywiście mowa o pożyczce w oddziale. Jak nie masz pracy, to biorą zastaw rzeczowy.
     
  7. piotrsto

    piotrsto New Member

    a składałeś wniosek na http://www.pozyczki-bez-bik.pl?
     
  8. arczi19

    arczi19 New Member

    Polecam Vivus. Sam korzystałem z ich usług jakiś czas temu i wszystko odbyło się bez problemu.
     
  9. annika7

    annika7 New Member

    W przypadku problemów ze spłatą chwilówek, ja nie polecałabym brania kolejnej chwilówki, bo to jeszcze bardziej nakręca spiralę długów. Czy nie lepszym pomysłem jest wzięcie pożyczki pod zastaw w lombardzie, bez żadnych zaświadczeń o zarobkach i bez poręczycieli? Pewnie każdy ma jakieś mniej lub bardziej wartościowe przedmioty w domu (złoto, artykuły rtv, agd, telefony, rower, czy nawet samochód). Termin spłaty można przedłużać, wystarczy jedynie rozliczyć odsetki. A w razie czego, to chyba lepiej stracić telefon lub telewizor, niż mieć komornika na karku :) Moja znajoma była w dość podbramkowej sytuacji i skorzystała z usług lombardu na Złotej w Warszawie i była bardzo zadowolona. Nie dość, że fantastyczna obsługa, to jeszcze wycena naprawdę dobra. W każdym razie, udało się jej jakoś wykaraskać z długu, w który wpadła biorąc właśnie chwilówki...
     
  10. ask99

    ask99 New Member

    Spis różnych chwilówek oraz porównywarki pożyczek i artykuły na ten temat uzyskasz na http://www.pozyczki-bez-bik.pl, możesz skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów. Odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i spojrzą na nie fachowych okiem.
     
  11. Info24

    Info24 New Member

    Korzystam jedynie z
    ofert znajdujących się na stronie www.najlepszepozyczki24.pl. Podoba mi się szybka analiza
    wniosku i praktycznie natychmiastowa dostępność pieniędzy, ponadto mają bardzo duży
    asortyment produktów finansowych, ale ja jedynie korzystam z pożyczek krótkoterminowych
     
  12. panda

    panda New Member

    Nie wiem co to znaczy "spalony" ale sprawdzić feniko.pl Ci nie zawadzi. Sporo moich znajomych tam brało i nieźle z przyznawalnością chyba.
     
  13. Eleonora

    Eleonora New Member

    Sprawdzałeś może w Kasomacie? Może tam nie będziesz miał problemu z pożyczeniem pieniędzy? Polecam bo sama tam brałam mając problemy w pożyczeniem gdzie indziej.
     
  14. makoma44

    makoma44 New Member

    Ja też szukam jakieś fajnej firmy pożyczkowej, żebym mogła dostać pożyczkę 3000 zł. Znacie kogoś, kto daje pożyczki dla osób już z zaciągniętą pozyczką?
     
  15. paulinkaaaaaa

    paulinkaaaaaa New Member

    Cześć a próbowałaś w FerratumBank? tam masz do 5tys na dobre raty, wiem bo sama brałam,ale mniejszą kwotę 1500zł , tiny.pl/g5bb3 spróbuj, moze się uda.
    Pozdrawiam :)
     
  16. PozyczkaBez

    PozyczkaBez New Member

    Kasę dostaniesz w wielu miejscach, zależy ile i na ile potrzebujesz.
    Jak na raty do 25 000 zł lub pierwsza gratis do 2000 zł zapraszam na pozyczkabez.pl
     
  17. Daisy1

    Daisy1 New Member

    ja nawet jakbym była przyciśnięta do ściany, to chwilówki bym nie wzięła. Tylko bank by wchodził w grę.
     
  18. batmann3

    batmann3 New Member

    Sprawdź stronę: kredytypozyczki.cba.pl
    znajdziesz tam różne ciekawe oferty kredytow i pożyczek m.in. bez zaświadczeń
     
  19. Danil22

    Danil22 New Member

    To prawda, tam się znajduje tego masa. Więc warto o tym pomyśleć. No i bez zaświadczeń to też dobra sprawa.
    ____
    http://k2kredyt.pl/co-to-jest-oddluzanie/
     
  20. Adamila021

    Adamila021 New Member

    W necie bez problemu można znaleźć i co ważniejsze dla mnie szybko porównać wiele firm pożyczkowych. Jak dla mnie to jedną z lepszych ofert przedstawiła firma dfi24 i jak miałabym kogoś polecać to właśnie ich. RSSO mają świetne, zresztą można sobie samemu zobaczyć, dokładnie sprawdzić ile i jak długo będziecie musieli spłacać wybrany przez was kredyt
     
  21. romeczek

    romeczek New Member

    wonga ma dobra ofertę
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - gdzie dostanę kasę Forum Data
Jestem w BIK czy gdzies dostane kredyt? Jak wyjść z długów Marzec 24, 2014
Gdzie dostanę kredyt oddłuzeniowy? Kredyty oddłużeniowe Lipiec 19, 2013
Gdzie sprawdzić czy mam długi ? Forum dla zadłużonych Sierpień 18, 2020
Działania komorników - gdzie szukać pomocy Forum dla zadłużonych Wrzesień 22, 2016
Gdzie jechać na wakacje na Kaszuby? Forum techniczne Wrzesień 19, 2016

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie