Jak pożyczyć gotówkę, gdy bank mówi: NIE?

Temat na forum 'Chwilówki' rozpoczęty przez piotrsto, Luty 3, 2015.

  1. piotrsto

    piotrsto New Member

    jak bank odmawia trzeba znaleźć instytucje pozabankową teraz jest wiele takich firm ja polecam pozyczki-pozabankowe.pl.pl tam się sprawdzają bik a pożyczki są od prywatnych osób
     
  2.  
  3. maxio

    maxio New Member

    Staraj się nie pożyczać ,,na szybko" - wiem że czasem sytuacja tego wymaga ale to jest strasznie krótkowzroczna sprawa, zaciągając dług by spłacić dług powielasz tylko pętle kredytową. Być może jakaś kancelaria ci pomoże jeśli masz problem z wnioskiem do banku czy coś. Ja na twoim miejscu zaczął bym się zastanawiać co zrobić by zacząć spłacać kredyt właściwy zamiast dowalać sobie długów
     
  4. agamatec

    agamatec New Member

    maxio, a gdzie wlasciwie przeczytales ze osoba wyzej jest już zadłużona? Może po prostu nie ma zdolności kredytowej, a to moze byc spowodowane roznymi aspektami np tym ze za malo zarabia... fakt jest faktem, że dowalanie sobie długów nie jest dobrym rozwiązaniem ale nie jest powiedziane ze o to tu chodzi. A wracając do tematu wlasnie w takiej sytuacji mozna sie zwrocic do instytucji parabankowych np
     
  5. Osmiorniczka

    Osmiorniczka New Member

    mnóstwo jest tych wszystkch ofert z parabanków itd. pożyczka to jest na prawdę moim zdaniem ostateczna ostateczność . Ja też pożyczyłam w Lendonie. Nie mam zastrzeżeń.oceniam na plus ,ze wszytsko załatawia się online.
     
  6. Asiek

    Asiek New Member

    Uważajcie z tymi chwilówkami, łatwo można się wkopać w nieciekawą sytuację. Ale można znaleźć dobre firmy, które udzielają pożyczek bez BIK. Niektóre nawet oferują pierwsze darmową pożyczkę. Byle spłacić ją w terminie to nie będzie żadnych problemów. Niestety kilka razy musiałam skorzystać z takich ofert i szukałam właśnie takich firm, które są darmowe i nie sprawdzają BIK. Ostatnio sprawdzałam ofertę Ofin.pl i wszystko poszło sprawnie i zgodnie z ofertą, więc mogę polecić.
     
  7. agati88

    agati88 New Member

    A może wonga.com? Zasady mają czytelne, nie ma żadnych ukrytych haczyków w umowie, a pieniążki przelewają szybko, bo nawet w 15 minut.
     
  8. norek

    norek New Member

    Wydaje mi się, że Wonga jest dobrym rozwiązaniem gdy potrzeba pożyczki na kwotę do kilkuset złotych na krótki okres czasu. Mają przecie t teraz promocję dla nowych klientów, gdzie pierwsza pożyczka kosztuje tylko 10 złotych. Jednak trzeba pamiętać, że tak jak w przypadku każdej chwilówki, nie można spóźnić się ze spłatą zadłużenia, bo wtedy mogą być naliczane dodatkowe koszty. Kolejna sprawa jest taka, że nie powinno się brać takich pożyczek na spłatę innych chwilówek bo to najszybsza droga do tak zwanej pętli zadłużenia.
     
  9. Pola34

    Pola34 New Member

    A ja słyszałam, że Vivus ma darmową pierwszą pożyczkę, nawet coś do koło 1000 zł. Jakoś ciężko było mi w to uwierzyć, ale kuzynka wzięła i nie musiała spłacać odsetek.
     
  10. Karla12

    Karla12 New Member

    Ja właśnie borykam się z pewną firmą, której uwierzyłam. Mam na głowie komornika. na szczęście "ludzki" ale czuje się przez nich strasznie oszukana. Czytajcie DZIESIĘĆ razy umowe i wszystkie gwiazdki zanim cokolwiek podpiszecie
     
  11. autor12

    autor12 New Member

    takich firm jest mnóstwo wiem bo sam kiedyś pożyczałem ponad 40 na rynku tych pewnych i około drugie tyle tych małych mniej znanych
     
  12. lila201

    lila201 New Member

    nie brać już żadnej pożyczki .
     
  13. bartektir

    bartektir New Member

    Są różne alternatywy pożyczek dla osób, którym odmówił bank. Chwilówki, pozabankowe, jest w czym wybierać ;) Trochę więcej może się dowiedzieć z bloga http://www.e-pieniadze24.pl/
     
  14. Pomoc

    Pomoc New Member

    W mojej ofercie jest wiele pożyczek i kredytów do wybrania zapraszam wszystkich chętnych.

    http://lukaszlodz.oferty-kredytowe.pl
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jak pożyczyć gotówkę Forum Data
Nie mam jak pożyczyć od rodziny na spłątę chwilówek Historie zadłużonych Maj 9, 2016
Hazard... czyli jak przegrać życie! Historie zadłużonych Listopad 28, 2020
Długi na 130 tysięcy, jak zmniejszyć raty Forum dla zadłużonych Listopad 19, 2020
Jak wyjść z Zadluzenia, czy ktoś jest mi w stanie pomóc Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2020
Jakieś wskazówki/rady? Jak wyjść z długów Wrzesień 25, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie