Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Porady chwilówkowe

Forum dyskusyjne na temat pożyczek chwilówek.

Porady chwilówkowe

Postprzez ask99 » 29 sie 2015, o 20:24

Ostatnio znalazłam się w sytuacji, gdzie nie zbędne było zaciągnięcie pożyczki typu chwilówka. Długo się wahałam przed tą decyzją, ale nie było wyjścia, więc szukałam na ten temat porad i wpadłam w internecie na -. Bardzo dużo ciekawych ofert, zestawienia firm, porównywarki i porady jak nie dać się oszukać i na co uważać.
ask99

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Porady chwilówkowe

Postprzez bartektir » 8 sie 2017, o 12:17

To bardzo dobrze, że szukałaś informacji przed wzięciem chwilówki! Świadomy pożyczkobiorca to dobry pożyczkobiorca, czasem trafia się na blogi, z których można dowiedzieć się naprawdę ważnych i przydatnych rzeczy. Tutaj na przykład dowiedziałem się sporo właśnie o chwilówkach, bardzo polecam zerknąć https://www.solven.pl/dlaczego_chwilowki_staja_sie_coraz_bardziej_popularne
bartektir

Postprzez emillato » 14 paź 2017, o 11:08

Jak dla mnie głupotą jest brać jakieś wysokie kwoty w chwilówkach, ale jeśli ktoś rzeczywiście potrzebuje trochę gotówki na już to czemu nie.
emillato

Postprzez Kowadelko751 » 16 gru 2017, o 04:52

Dla mnie w ogóle takie chwilówki są głupie - tak samo jak życie na kredyt... Lepiej oszczędzać, pracować ciężej i nie kupić sobie rzeczy, na które na nas nie stać. Szkoda, że jest to tak mało popularne podejście w dzisiejszych czasach.
Kowadelko751

Proszę o pomoc

Postprzez Gwiazdeczka35 » 13 sty 2018, o 01:24

Witam,na wstępie cieszę się że istnieje takie forum.
Mój problem to długi, moja sytuacja wygląda następująco, stracilam prace, aktualnie posiadam 500plus na dwoje dzieci.
Jestem w Bik w 2009r wposany rejestr, pożyczka dawno splacona, przez co nie mogę ubiegać się o pożyczkę w banku.
Jedna pożyczkę mam w Santander która splacam, ale.niestety sytuacja się bardzo zmieniła i zalegam nie tylko tam.
Mam zaciągniętych kilkanascie.chwilowek(kuki, alfa kredyt, frrezl itp)na kwote łączna 21tys, dodatkowo w ferratum bank 5tys, assa 5tys, happi 3tys i provident 12tys, miesięcznie raty wychodza ok 2700zł, nie liczac wczesniejszych chwilowek , a moj dochod juz teraz 1000zł -500plus na dzieci.
Maz zarabia mozna powiedziec ze te 500plus jest dlanie, ale nie chce by sie dowiedzial, gdyz juz kiedys.mi pomogł, a mamy kryzys, i boje sie ze moze to,skonczyc sie.rozwodem
Bardzo prosze o pomoc nie wiem co robic, boje sie konsekwencji, chcialabym wziasc jedna pozyczke w kwocie 40tys by spalcic wszystko, ale patrzac na pożyczkę w parabankach nie mavtakiej mozliwosci, chyba ze 15tys, gdzie splata razy 2.
Jestem tu nowa.nie wiem czy wogole dobrze ze.tu posze, bardzo prosze o pomoc nie moge spac nie wiem co,robic.
Pozdrawiam u czekam na.odpowiedz.
Przepraszam za błędy.
Gwiazdeczka35

Postprzez Tomasz11 » 13 sty 2018, o 09:14

Witam, pomagam osobom zadłużonym - bezpłatnie, proszę o kontakt na e-mail: x - napiszę wtedy szczegóły.
Tomasz11

Postprzez choicef » 19 mar 2018, o 09:08

Cześć,

Pomagam w uzyskaniu prywatnej pożyczki pozabankowej o rocznej stopie procentowej w wysokości 3% w wysokości od 5 000 PLN do 800 000 PLN na okres spłaty do 30 lat.

Jeśli Twój bank odmówił ci pożyczki z powodu złej historii kredytowej lub nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, zapraszamy do skorzystania z naszej prywatnej oferty pożyczki bez sprawdzania twoich baz długów.

Obsługujemy cały obszar Polski.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do złożenia wniosku o rozpoczęcie procedury przyznawania środków.

Pełne imię i nazwisko:
Pełny adres:
Kwota kredytu:
Czas trwania pożyczki:
Numer telefonu:

na nasz adres e-mail: financerchoice@gmail.com
choicef

Powrót do Chwilówki