pozyczki-pozabankowe.pl.pl pożyczka dla zadłużonych

Temat na forum 'Chwilówki' rozpoczęty przez stefa12, Grudzień 12, 2014.

  1. stefa12

    stefa12 New Member

    Mam problem ze spłatą pożyczki. Zalegam już 2 miesiące, komornik siedzi mi na głowie. Wszędzie gdzie chce wziąć pozyczkę mam odmowę. Znacie jakieś firmy, które udzielają pozyczek zadłuzonym? Ktoś słyszał o http://dfi24.pl ?? Tam podobno udzielają takich.
     
  2.  
  3. nikola24

    nikola24 New Member

    Ja właśnie wczoraj znalazłam stronke pozyczki-pozabankowe.pl.pl i wypełniłam wniosek. Mam komornika, ale pożyczke dostałam 2tys na cztery miesiąc.
     
  4. ola9018

    ola9018 New Member

    nikola24, po jakim czasie dostalas pozyczke? chca zaswiadczenie o dochodach?
     
  5. grosik

    grosik New Member

    fajny temat, ja do tej pory korzystałem z pożyczkoIandia bo tam wnioski dość szybko się realizują i jest sporo inwestorów, ta strona szybki http://www.pozyczki-bez-bik.pl to chyba jakaś nowość?
     
  6. Grambel

    Grambel New Member

    Jak dlugo czeka sie na odpowiedz po zlozeniu wniosku w pozyczki-pozabankowe.pl.pl
     
  7. Grambel

    Grambel New Member

    Nikola a jak zlozylas wniosek o pozyczke to dostalas jakies potwierdzenie na e-mail
     
  8. szymek1981

    szymek1981 New Member

    składasz wniosek na pozyczki-pozabankowe.pl.pl a potem czekasz aż się do ciebie odezwą strona zrzesza prywatnych inwestorów do mnie sami się odezwali z propozycją
     
  9. piotrsto

    piotrsto New Member

    ja również dostałem kredyt w pozyczki-pozabankowe.pl.pl dostałem pożyczkę i to na dobrych warunkach wszystko poszło sprawnie
     
  10. FranekDolas

    FranekDolas New Member

    Ja zadzwonilem do nich bo potrzebowalem pare tysiecy zl na szybko, bo komornik juz puka a ja w bankach juz spalony :p Za namowa konsultanta podwyzszylem sobie troche rate pozyczki to nastepnego dnia zadzwonilo do mnie dwoch inwestorow i jeszcze udalo sie pare zlotych utargowac :p Takze polecam, ja dzieki nim wyszedlem na swoje ;)
     
  11. Niunia

    Niunia New Member

    Polecem też pozyczki-pozabankowe.pl.pl wystarczy zadzwonić złożyć wniosek u konsultanta i po kilku dniach jest kontakt od inwestora :) Ja otrzymałam pożyczkę 10 000zł :)
     
  12. Mardz

    Mardz New Member

    Re: *.pl pożyczka dla zadłużonych

    Nie polecam brania szybkich pożyczek, lepiej już jest zwrócić się do jakiejś kancelarii. Poszukaj opinii w internecie. Część z nich zajmuje się stricte oddłużaniem wiec znają się na wnioskach i prawach kredytobiorcy/kredytodawcy.
     
  13. pauzur0984

    pauzur0984 New Member

    Re: *.pl pożyczka dla zadłużonych


    Witam mozna prosic linka do tej strony *.pl
     
  14. piotrsto

    piotrsto New Member

    Re: *.pl pożyczka dla zadłużonych

    szybki gorsz to najlepsza oferta jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe nie sprawdzają bik i samemu można negocjować warunki pożyczki
     
  15. szymek1981

    szymek1981 New Member

    Re: *.pl pożyczka dla zadłużonych

    szybki-http://www.pozyczki-bez-bik.pl pośredniczy w udzielaniu prywatnych pożyczek dodatkowo istnieje możliwość negocjowania ceny
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pozyczki pozabankowe pożyczka Forum Data
21 lat - pożyczki pozabankowe, szukam pomocy Forum dla zadłużonych Styczeń 14, 2018
Pożyczki pozabankowe od 2000zł. Fundusz Korona Udzielę pożyczki Marzec 19, 2015
Pozabankowe pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości/gruntów szybka decyzja! Udzielę pożyczki Marzec 10, 2015
Pożyczki pozabankowe Udzielę pożyczki Grudzień 19, 2014
Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości Udzielę pożyczki Marzec 27, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie