Wonga - pożyczka bez BIK?

Temat na forum 'Chwilówki' rozpoczęty przez jablko, Wrzesień 26, 2013.

  1. jablko

    jablko New Member

    witam

    czy w parabanku jakim jest Wonga można uzyskać pożyczkę bez sprawdzania BIK ? Czy jest to raczej nie możliwe?
     
  2.  
  3. katarynka

    katarynka New Member

    z tego co mówili mi znajomi nie jest to ani trudne ani skomplikowane,praktycznie każdy może sie u nich ubiegac o pożyczke.
     
  4. Ewelina

    Ewelina New Member

    Zresztą jak w każdej chwilówce. JAk ubiegałam się w Zyrafie i też uzyskałam. W bik mam małe zadłużenie i również uzyskałam. 800zł na 21 dni, więc zawsze coś jak dla mnie:)
     
  5. Wobik

    Wobik New Member

    No nie tak wcale łatwo, Wonga dość mocno weryfikuje wnioski. Mi kazali dosłać skan dowodu i potwierdzenie przelewów wynagrodzenia. Wonga podobnie jak Vivus może sprawdzać BIK i inne bazy. Jak tam dzwoniłem to mi konsultantka powiedziała, że brak historii w BIK też może być przyczyną odrzucenia. Tzn. dobrej historii, bo osoby z czystym kontem w BIK są mniej wiarygodni niż tacy, którzy mają spłacane kredyty. Podobno każdy wniosek o pożyczkę jest oceniany indywidualnie, pewnie mają jakieś swoje odgórnie ustalone procedury.

    Druga sprawa, że te pożyczki to trzeba z głową brać, bo jak się spóźni ze spłatą to potem się robią problemy i to poważne. Jak nie trzeba to lepiej nie pożyczać. Zobaczcie ile tu jest na tym forum ludzi z problemami z długami.

    Pierwsza za 10 zł jest opłacalna, ale pod warunkiem że się ją w terminie spłaci. Tak to jest z chwilówkami. Bardzo ważny jest termin spłaty i to na pewno nie jest dobry sposób na spłacanie innych długów, szczególnie jak ktoś ma problemy z płynnością finansową, bo się tylko wpędza w pętlę zadłużenia.
     
  6. ferdek120

    ferdek120 New Member

  7. agati88

    agati88 New Member

    To ja przy okazji zapytam - jak długo czeka się na decyzję w Wonga? oczywiście tak w przybliżeniu...
     
  8. oewonga

    oewonga New Member

    Witam! Agati88, kwota pożyczki może trafić bezpośrednio na konto bankowe nawet w 15 minut, po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej (trwa to od kilku do kilkunastu minut). Dodam także, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki w wonga.com do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat.
     
  9. fran

    fran Member

    czy to jest forum zadłuzonych czy zadłuzajacych sie?????czy nie widzicie czytajac te ludzkie tragedie których ja jestem przykładem ze wchodzenie w ,,układy finansowe z tymi firmami to droga do nikąd'' poszukajcie dodatkowej pracy a nie róbcie tego nigdy gdybym mogła cofnąć czas oj gdybym mogła.jak bank ci nie pozyczył to nie szukaj chwilówek tylko p r a c y a nie bedziesz musiała czy musiał szukac porad na tym forum .nie korzystajcie z tych pozyczek .
     
  10. alexx92

    alexx92 New Member

    korzystanie z pozyczek jest calkiem ok, ale tylko dla ludzi rozsadnych ;) nalezy dobrze zaplanowac sobie budzet i pilnowac terminow, a gwarantuje ze nie bedzie zadnych problemow. j a juz po raz kolejny biore pozyczke w kasomacie i nigdy nie miala mpowodow do narzekan. polecam!
     
  11. moonaren

    moonaren New Member

    Zgadzam się z tym. Wystarczy jeden drobny błąd i zaczynają się komplikacje, które ciężko odkręcić.

    https://www.coolfinance.pl/kalkulator-iframe
     
  12. hubercikzi

    hubercikzi New Member

    Jest to możliwe. Po drugie jest duzo też innych gdzie proponuja nawet za 0%
     
  13. bopapuszka

    bopapuszka New Member

    spróbujcie w całkiem nowej chwilówce bezpośrednio link do strony
    pożyczki do 5000 zł nawet na 30 rat,
    decyzja SMSem
    pieniądze mogą być przelane na wybrane konto lub do odebrania w banku lub na poczcie
    http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=0d5852fb8d202cf497e92483ace5f5a4&etykieta_=PuleLinkow
     
  14. jacek0000

    jacek0000 New Member

    Takie pożyczki to jedna wielka machlojka. W reklamie piszą jedno, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.
     
  15. Daisy1

    Daisy1 New Member

    od Wongi to lepiej się trzymać z daleka, słyszałam o nich wiele negatywnych opinii. Podobno to zwykli naciągacze.
     
  16. Major5t

    Major5t New Member

    A ja nie natrafiłem nigdy na złą firmę pożyczkową. Zawsze trafiałem na uczcie i takie które dbają o klientów. Dlatego dziwie sie że Wy narzekacie.
     
  17. oewonga

    oewonga New Member

    Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
    - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
    - Elastyczności i kontroli,
    - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

    Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=forum-zadluzonych.

    W razie pytań jestem do dyspozycji
    Tomasz | Ekspert wonga.com

    * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Wonga pożyczka bez Forum Data
Pożyczka na Kryptowaluty Bitcoin Kredyty bez BIKu Maj 28, 2022
pozyczka Pożyczki prywatne Czerwiec 7, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Udzielę pożyczki Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna na 2k Pożyczki prywatne Styczeń 11, 2021
Pożyczka ratalna Jak wyjść z długów Styczeń 11, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie