windykator terenowy-co to za pajac i jak może nabruździć.

Temat na forum 'Co może windykator' rozpoczęty przez inwest, Styczeń 31, 2014.

  1. inwest

    inwest New Member

    Dowiedziałem się że windykator terenowy wybiera się do firmy w której pracuje.Co taki pajac może napieprzyć na mój temat?
     
  2.  
  3. milosz8

    milosz8 New Member

    Cóż jak każdy inny windykator nie może zbyt wiele zrobić...jeśli bardzo chce może nękać i wkurzać..ale nie może niczego zająć..
     
  4. inwest

    inwest New Member

    Chwilówki mają chyba inny system liczenia czasu bo od początku tygodnia(pon,środa i dziś)dostaję smsa z windykacji że za 3 dni windykator terenowy pojedzie do mnie do firmy.teraz się zastanawiam od którego smsa oni liczą te magiczne 3 dni?dobrzy są no nie
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - windykator terenowy pajac Forum Data
Windykator terenowy Intrum Justitia? Historie zadłużonych Grudzień 20, 2014
Jak zablokować telefony od windykatorów?! Forum windykacja Styczeń 31, 2019
były WINDYKATOR Oddłużanie Luty 21, 2018
komornik i windykator jak wyjsc z dlugow i nie stracic? Forum komornik Luty 12, 2018
stary i zmęczony, nękany przez wierzycieli, komorników, windykatorów Forum dla zadłużonych Grudzień 11, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie