Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Firma Best III z Gdyni

Forum o firmach windykacyjnych.

Firma Best III z Gdyni

Postprzez mario497 » 13 wrz 2013, o 20:46

Ta Firma specjalizuje się w kupowaniu przedawnionych długów a później kilkakrotnie występuje do E-Sądu w lublinie o ich spłatę.Mam na to dowody.
Proszę o kontakt z osobami z mazowieckiego,które zostały poszkodowane przez tę firmę.
mario497

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Firma Best III z Gdyni

Postprzez jablko » 18 wrz 2013, o 19:48

Miałem niestety z nimi do czynienia, są obłudni i fałszywi, działają jedynie dla zarobku i na szkodę klienta..
jablko

Postprzez artur69 » 14 mar 2018, o 20:27

Mam z nimi do czynienia są bezwzględni!! Kupili mój dług od APS i udawali że chcą ugody. Nigdy do mnie niedzwonili ale przysyłali listy z tzn ugodą zero, jak nieodpowiadałem na ich listy ,to do liczali procenty. Na samym początku była suma ponad 17.000 tysięcy teraz już ponad osiemnaście tysięcy. Straszyli mnie ,że jak się niezgodzę zapłacić to będą rosły koszty. Jestem pewien ,że to oni mi zablokowali kilka adresów email a do innych prubowali się włamać jeden mi skasowali. Ich buta przekracza wszelkie pojęcie to bandytyzm a nie firma. Nasyłali na mnie nawet dzieci!! artur69- an9724635@gmail.com
artur69

Postprzez Olijandro » 28 mar 2018, o 08:27

No ale własnie o to chodzi. Skoro masz dług, to chyba go musisz spłacić, co? Cesja długu jest powszechna, a jak się nie kontaktujesz z windykatorem, BEST, czy jakimkolwiek innym nie chcesz współpracować, to będą ci naliczane odsetki. To jest dla mnie zupełnie logiczne.
Olijandro

Powrót do Firmy windykacyjne Opinie