Lex Inkasso

Temat na forum 'Firmy windykacyjne Opinie' rozpoczęty przez monikabert90, Styczeń 9, 2017.

  1. monikabert90

    monikabert90 New Member

    Witam, chciałabym polecić firmę windykacyjną Lex Inkasso ze Skierniewic. Ich największym atutem jest to, że w przypadku firm pieniądze odzyskują na koszt dłużnika ;) Czyli nie dość, że odzyskamy naszą należność, to jeszcze nic nie zapłacimy za postępowanie. Firma stara się zawrzeć ugodę z dłużnikiem, i dopiero kiedy to nie poskutkuje, kieruje sprawę na postępowanie sądowe. Zadłużenia są ściągane szybko i skutecznie ;)
     
  2.  
  3. member419

    member419 Guest

    Jezu jak ja uwielbiam taką niezachwianą wiarę w windykację
    Działania na koszt dłużnika - to niestety czysta fikcja prosze Pani.
    niby ponieważ dostosowano ustawę o terminach zapłąty w transakcjach handlowych... niby jest 40 euro z tytułu kosztów windykacji zryczałtowanych - o to chodzi?

    Jako wielokrotny wierzyciel chętnie zrzekłbym się części swoich wierzytelności nawet połowy w niektórych wypadkach a i tak nie mam szans na zwindykowanie niektórych dłużników, bo byli mądrzejsi ode mnie...

    Nie ma szans i kropka.
    chyba że gangsterka... to przepraszam...
     
  4. rogi

    rogi New Member

    Zgadzam się, z @robertas1 niestety w większości przypadków windykacja na koszt Dłużnika to fikcja, ale są firmy które dają pisemną gwarancję totalnego zera kosztów dla wierzyciela. Zagłębiłem się trochę w stronę http://www.lexinkasso.com.pl i wygląda, że oni jednak rzeczywiście pobierają koszty od Dłużnika - napisałem do nich o draft umowy i jest tam wzmianka, że kwotę płaci Dłużnik, a jeśli nie można tego ściągnąć jest to koszt tej firmy i gwarantują, że wierzyciel nie płaci ani grosza.
     
  5. member419

    member419 Guest

    A co ze skutecznością?
    Nie robiąc nic też jako wierzyciel nie ponoszę żadnych kosztów.
    Nie wierzę w to że w obrocie gospodarczym istnieje coś takiego jak skuteczna windykacja. Po prostu nigdy się z nią nie spotkałem.
    Skuteczny to jest ZUS, Urząd Skarbowy, ewentualnie panowie zza buga z wkretarką akumulatorową i pojemnym bagażnikiem.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Lex Inkasso Forum Data
Vratislavia Lex i kredyt w Millenium Forum windykacja Maj 18, 2020
Windykacja lex actum Forum windykacja Styczeń 12, 2018
Windykacja -******** Oddłużanie Marzec 24, 2015
Firma windykacyjna Lex Windykacja w Gdańsku opinie Firmy windykacyjne Opinie Styczeń 31, 2014
Kaczmarski Inkasso Forum dla zadłużonych Październik 18, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie