najlepsza windykacja w Warszawie

Temat na forum 'Firmy windykacyjne Opinie' rozpoczęty przez kotka, Czerwiec 23, 2013.

  1. kotka

    kotka New Member

    Witam

    jaką polecacie firmę windykacyjną działajacą na terenie Warszawy?
    jest ich tu wiele ale zależy mi na profesjonalnej obsłudze i skuteczności:)
     
  2.  
  3. ostej

    ostej New Member

    W Warszawie jest wiele firm windykacyjnych, ale tak naprawdę trudno jest tutaj mówić o jakiejś skuteczności. Polskie prawo tak naprawdę nie daje wielkich możliwości firmom windykacyjnym, toteż mogą one monitować i straszyć dłużnika. Prawdę mówiąc to tyle.
     
  4. bady85

    bady85 New Member

    zależy na czym Ci dokładnie zależy jaka ile wynosi dług i jakie są szanse na jego ściągnięcie itp
     
  5. teresa

    teresa New Member

    Polecam ze swojej strony https://www.forum-kredytowe.pl jako firma
    o dużym doświadczeniu w zakresie zarządzania wierzytelnościami
    oferuje również usługę dochodzenia należnośći z tytułu umów
    cywilno-prawnych i innych.
    Warszawa ul. Tamka 38, tel. http://e-kredyty.net/
     
  6. Emilka79

    Emilka79 New Member

    Mogę polecić Kancelarie Ultimatum z Podkowy. Moją sprawę załatwili naprawdę szybko i skutecznie. Może pomogą i Tobie. kancelariaultimatum.pl
     
  7. Phys

    Phys New Member

    Na terenie całego kraju działa firma ICG Group Polska i zajmuje się windykacją i odzyskiwaniem należności. Ma bardzo dobre opinie, które mogę potwierdzić na bazie swoich doświadczeń. Duży plus za to, że nie ma żadnych początkowych kosztów i pieniądze za usługę windykacyjną są pobierane dopiero po odzyskaniu długu. Dodatkowo firma działa na terenie praktycznie całego świata wiec nie ma problemów z dochodzeniem własnych racji też od firm zagranicznych.
     
  8. Karokarolcia

    Karokarolcia New Member

    Ja osobiście współpracuje z Kancelarią prawna Veriv S.A.
    Odzyskują pieniążki na etapie przedsądowym a jak to nie pomaga także w sądzie.
    Z tego co wiem też skupują długi.
    Pełna profeska. Widać, że wiedzą co robią.
    Osobiście polecam!
     
  9. mariuszsobieszko

    mariuszsobieszko New Member

    Zdecydowanie najskuteczniejszą firmą windykacyjna w woj. mazowieckim jest BON. Mam już spore doświadczenie, ale ta firma spełnia wszystkie moje oczekiwania. Pomagali mi przy windykacji sądowej oraz zamianie mieszkań. Polecam
     
  10. Jacekrurki

    Jacekrurki New Member

    BON to bardzo solidna firma windykacyjna. Również z moich różnych doświadczeń mogę ze szczerym sercem polecić.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - najlepsza windykacja Warszawie Forum Data
najlepsza windykacja w Krakowie Firmy windykacyjne Opinie Sierpień 13, 2013
Najlepsza konsolidacja dla zadłużonych Forum dla zadłużonych Styczeń 9, 2017
Najlepsza chwilówka dla osoby zadłużonej w 2019 Chwilówki Marzec 7, 2014
Najlepsza firma windykacyjna w Poznaniu Firmy windykacyjne Opinie Styczeń 31, 2014
Najlepsza firma windykacyjna w Warszawie Firmy windykacyjne Opinie Sierpień 13, 2013

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie