Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Więcej niż windykacja- Windykacja Trudna - bicz na nierzetelnych dłużników.

Forum o firmach windykacyjnych.

Więcej niż windykacja- Windykacja Trudna - bicz na nierzetelnych dłużników.

Postprzez BeynarFinance » 7 sty 2018, o 10:05

Windykacja trudna - bicz na niesolidnych , nieuczciwych dłużników, którzy swoim celowym działaniem oddalili skutecznie egzekucję komorniczą i wytrącili jakiekolwiek argumenty wierzycielowi na pozytywną windykację w przyszłości.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku świadczymy usługi profesjonalnej skutecznej, całkowicie nowatorskiej formy windykacji należności - w szczegółności windykacji trudnej.

Po pierwsze:


Jeżeli dysponujecie Państwo prawomocnym wyrokiem sądowym (nie starszym niż 10 lat), jest to sprawa dla nas. Z doświadczenia odmawiamy Państwu w pierwszej kolejności pójście do komornika. Dlaczego?. Nie masz pewności czy dłużnik zdążył ukyć swój majątek i przedsięwziął takie działania, które spowodowały windykację niemożliwą do zrealizowania. W gruncie rzeczy zaczynamy się tam, gdzie komornik się kończy. Specjalizujemy się w windykacji trudnej, w której działania komornicze są najzwyczajniej mówiąc bardzo ograniczone. U nas brak takich ograniczeń.

Po drugie:


Jeśli sprawa nie została jeszcze złożona do sądu , a zależy Państwu na czasie i ograniczeniu kosztów windykacji – jesteśmy po to, by Wam to ułatwić. Znamy przewlekłość spraw w naszym kraju. A w tym czasie wiele rzeczy może się zmienić na niekorzyść wierzyciela. Po co ryzykować ? Powierzając sprawę nam zyskują Państwo czas, a co za tym idzie również i pieniądze. Czas to pieniądz - dosłownie i w przenośni. Przechodzimy od razu do praktycznego działania.

Podstawą naszych działań jest przede wszystkim sprawdzone know how – to przewaga jakościowa nad dłużnikiem. Skuteczna realizacja zlecenia trwa wtedy nierzadko mniej niż miesiąc czasu.Dzięki nowatorskim przedsięwzięciom Kancelaria Beynar- Finance wypełnia lukę na rynku windykacji, a mówiąc dokładnie lukę związaną z odzyskiwaniem wierzytelności w sprawach trudnych. Z roku na rok coraz szersze grono wierzycieli dostrzega potrzebę skorzystania z takich usług. Oferujemy naszym klientom większe spectrum działań niż działania komornicze. Z doświadczenia wiemy jak myśli i działa dłużnik i tę wiedzę wykorzystujemy, co przekłada się na wymierne korzyści dla naszego zleceniodawcy. Wszelkie działania korespondują z wysoką kulturą biznesową.

KANCELARIA BEYNAR FINANCE
www.beynar-finace.pl
Załączniki
Beynar-Finance.jpg
Beynar-Finance.jpg (31.87 KiB) Przeglądane 225 razy
BeynarFinance
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 sty 2018, o 09:56

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

 
Posty: 234
Dołączył(a): Cz lip 05, 2006 10:29 am


Powrót do Firmy windykacyjne Opinie 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników