Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Bank wypowiedział mi umowę.

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Bank wypowiedział mi umowę.

Postprzez casper9350 » 17 maja 2018, o 13:42

Witam.

W dniu 10.05 Santander wypowiedział mi umowę kredytu konsolidacyjnego. Kwota do spłaty cała to 14911 zł. Na chwilę obecną zaległość to 2124,15 . Jednak w treści Oświadczenia o wypowiedzeniu jest zapis "
Brak spłaty kwoty w wysokości 458 spowoduje po upływie okresu wypowiedzenia wymagalność całego zadłużenia czyli 14911. Kwota 458 to wysokość 1 raty + odsetki. Jak mam to rozumieć wpłata 1 raty zatrzyma wypowiedzenie , do okresu kolejnej raty.
Atakuje mnie już windykacja Lexus ( nie rozmawiam z nimi) miałem w okresie spłaty poślizgi i kontakt z bardzo sympatycznym Panem z windykacji bezpośredniej dzwoniłem dziś do niego i podpowiedział jak przekierować sprawę aby Lexus oddał sprawę do jego firmy. Czy na tym etapie jest jeszcze możliwość negocjowania z bankiem (ugoda , czy coś innego?) Kiedyś pisałem o restrukturyzację to nie wyrazili zgody.
Proszę o podpowiedź co zrobić aby wyjść jeszcze obronną ręką z łap możliwego komornika. Na chwilę obecną jestem w stanie z końcem miesiąca uregulować powiedzmy 2 pełne raty czyli połowę obecnego zadłużenia.

Pozdrawiam Adam
casper9350

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Bank wypowiedział mi umowę.

Postprzez MarekG » 17 maja 2018, o 17:08

Umowa kredytowa była ubezpieczona? Składkę pobrano z góry?Sprawdź proszę dokładnie w umowie kredytu.
MarekG

Powrót do Forum dla zadłużonych