Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Dług w GetBack

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Re: Dług w GetBack

Postprzez jagoda33 » 26 lut 2018, o 15:01

Wiadomo, że windykacja to branża nieprzyjemna, trudno chwalić profesjonalizm kogoś kto zdziera z ciebie kasę. Chcę jednak napisać, że pewnie mogą potraktować cię lepiej albo gorzej. Akurat getback potraktowali mnie lepiej, więc nie będę na nich specjalnie najeżdżała
jagoda33

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

GetBack S.A.

Postprzez GetBackSA » 27 lut 2018, o 14:59

Szanowny Panie,
Chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić Pana wątpliwości. W tym celu potrzebujemy więcej informacji na temat opisanej sprawy. Jeśli Pana sprawa dotyczy długu obsługiwanego przez GetBack S.A., prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Można to zrobić za pośrednictwem live chat, który jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-18.00 (www.livechatgetbacksa.pl). Podczas rozmowy proszę zaznaczyć, że sprawa dotyczy wpisu ze strony www.forum-zadluzonych.pl. Nasz doradca przeanalizuje ją i w zależności od przekazanych przez Pana danych, prześle wyjaśnienie drogą elektroniczną lub odpowie za pośrednictwem live chat. Pozdrawiamy, GetBack S.A.
GetBackSA

Re: Dług w GetBack

Postprzez adachpiotr55 » 21 mar 2018, o 07:05

Proponuję skontaktować się ze swoim prawnikiem.

Jakiekolwiek samodzielne rozmowy i kontakty z wierzycielem mogą zadziałać na niekorzyść.

Ja osobiście polecam kancelarię www.kancelaria-lexum.pl ponieważ są skuteczni i potrafią pomóc nawet w najtrudniejszych sprawach.

Pozdrawiam

Piotr
adachpiotr55

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla zadłużonych