Jak wyjść z długów? Jestem zadłużony, nie wiem co dalej.

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez PawelN, Styczeń 23, 2015.

  1. PawelN

    PawelN New Member

    Powstała właśnie nowa strona: https://www.forum-kredytowe.pl . Dzisiaj za jej pośrednictwem można pomóc Pani Ewie w odzyskaniu płynności finansowej, oczywiście nie oczekuję od Was pieniędzy, w końcu zaglądają na to forum przeważnie osoby zadłużone. Oczekuję, że będziecie w miarę możliwości rozpowszechniać adres strony, na ile to jest istotne, postaram się wyjaśnić w kolejnych zdaniach mojego wątku.

    PORADY EKSPERTA to będzie nowa rubryka, na której będą pojawiały się odpowiedzi na szereg pytań zadawanych przez Was na tym i podobnych forach.

    Ja nazywam się Paweł Niedźwiedź i jestem autorem strony, a także trzydziestolatkiem, który w wieku 19 lat wkroczył w dorosłe życie próbując wyprowadzić swoich rodziców z pętli zadłużenia, kiedy w końcu prawie się udało, nastąpił ciąg wydarzeń, którego efektem jest moje dzisiejsze zadłużenie na około MILION ZŁOTY. Dodam, że rodzice prowadzili kilkanaście lat sklep spożywczy, a problemy pojawiły się kiedy to powstały w naszym miasteczku markety. Dzisiaj na niespełna 10 tysięcy mieszkańców jest ich 6.

    Ale nie o moich problemach chciałem tutaj pisać a o tym, dlaczego warto rozpowszechniać moją stronę.

    Dzisiaj rozwija się Akcja (nie dla leniuchów)... pojawiające się codziennie wątki mają na celu uświadomienie Polakom o skali problemu, otwarcie oczów na to, do czego dzisiaj doszła Polska i w jakim kierunku zmierza.

    Internet to POTĘŻNE NARZĘDZIE, ale dzisiaj potrafi wyrządzić znacznie więcej szkód, niż korzyści dla nas Polaków.

    Dzisiaj My, zadłużeni kierujemy się przede wszystkim stresem, negatywnymi emocjami, impulsywnie podejmujemy niekorzystne decyzje. Rozwiązań na poradzenie sobie z długami jest jak na lekarstwo, a jeśli już są, to znalezienie ich jest jak szukanie igły w stogu siana.

    1) Uświadomienie społeczeństwa o skali problemu.
    2) Akcje (nie dla leniuchów)... pokazujące, że warto pomagać zadłużonym Polakom, pierwsza, ale nie ostatnia, prowadzona za pośrednictwem strony.
    3) Odpowiedzi na szereg ważnych pytań, których próżno dzisiaj szukać w internecie.
    4) Kontakt z właściwymi ekspertami, firmami, ułatwione wsparcie prawnika, psychologa.
    5) Doprowadzenie do powstania OKRĄGŁEGO STOŁU, przy którym we wrześniu, czyli tuż przed wyborami usiądą ludzie, których wybierzemy. Ci, którzy mają pomysł na całkiem nową Polskę, w której będzie się nam godnie żyło. Czas najwyższy mieć realny wpływ na zmiany w rządzie.
    5) Budowa nowych rozwiązań: Platformowy Crowdfundingowej i kanału łączącego z Aniołami Biznesu, dla Kreatywnych bankrutów.

    To cele, które będę się starał realizować za pośrednictwem strony, pierwszej takiej w Polsce.
    Jeśli chcecie w końcu mieć wpływ na swoje życie, na swoją przyszłość, wspierajcie słuszne inicjatywy: Moja propozycja to: https://www.forum-kredytowe.pl
    Cel pierwszy i drogi są już w realizacji, czas na kolejne kroki, bez Was będzie to niemożliwe.

    Pozdrawiam
    Paweł Niedźwiedź
     
  2.  
  3. gertruda

    gertruda New Member

    Jak dla mnie to jakaś ściema. Nie będę z takiej formy pomocy korzystać
     
  4. Antoni

    Antoni New Member

    Ten szaman jest chyba w każdym temacie na tym forum - ludzie nie dajcie się na to nabrać to nie Eldorado tylko Polska.
    Co do niewoli zadłużenia jest to dla mnie bardziej blog pana Niedźwiedzia niż strona faktycznie pomagająca zadłużonym.
     
  5. natalka

    natalka New Member

    Polecam ze swojej strony porady prawne , które są darmowe w necie, kto pyta nie błądzi.
     
  6. lenkakoli

    lenkakoli New Member

    nie brać na siebie już więcej chwilówek lub innych pożyczek w parabankach- zakończyć to.
    Wejść w oddłużanie i spłacać pomału zadłużenie.
     
  7. matyldak

    matyldak New Member

    Oczywiście restrukturyzacja zadłużenia zacząć oddłużanie nie brać na siebie już zobowiązań kredytowych.
    Zwracać uwagę na firmy oddłużeniowe nie polecam stanowczo Proximy.
     
  8. natalka

    natalka New Member

    Doradzam ze swojej strony kontakt do firmy oddłużeniowej
    fachowa rzetelna pomoc, zacznij działać, http://e-kredyty.net/
     
  9. wartownik

    wartownik New Member

    Tę stronkę chyba już reklamuje na każdym forum... Nic ciekawego tam nie znajdziecie, ani odkrywczego.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jak wyjść długów Forum Data
Jak wyjść z bagna długów Forum dla zadłużonych Maj 21, 2019
Jak mogę wyjść z długów? Forum dla zadłużonych Sierpień 17, 2017
Jak można wyjść z długów żeby nie stracić wszystkiego Jak wyjść z długów Lipiec 26, 2017
Jak wyjść z bagna chwilówek długów? Jak wyjść z długów Czerwiec 20, 2017
Kredyt za kredytem jak wyjść z długów Jak wyjść z długów Kwiecień 19, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie