Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

komornik czy może.... pomóżcie!!!

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Re: komornik czy może.... pomóżcie!!!

Postprzez monika0387 » 11 sty 2018, o 21:13

A o to moje zobowiązania:

Bank Zachodni - umowa wypowiedziana, odebrałam awizo 05.01.2018 , mam 30 dni od odbioru tego listu na spłatę całkowitą, kwota do spłaty 24 849,91

Vivus- wczoraj wysłali mi taką informację na maila: " dnia 18 stycznia 2018r. nastąpi przekazanie Pana/Pani wierzytelności do kancelarii prawnej RK Legal w celu wszczęcia postępowania sądowego.
W celu uniknięcia przekazania wierzytelności prosimy dokonać spłaty zaległej kwoty 5831,4 zł

Getin Bank - rata około 500zł nie zapłacone 2 raty , 15 stycznia będzie 3 rata nie zapłacona, co chwilę dzwonią żebym jak najszybciej zapłaciła. Pewnie skończy się wypowiedzeniem umowy... tak jak w Zachodnim.

Szybka Gotówka- pożyczyłam 1200zł na warunkach promocyjnych czyli 1200zł do oddania miało być, oczywiście nie oddałam w terminie i teraz wygląda to tak że spłaciłam im już 650zł, a na wezwaniu do zapłaty mam im jeszcze oddać 1300,94 do 14.01.2018 pod rygorem skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Happi pożyczki - kwota udzielonej pożyczki 9000zł , pozostała kwota do spłaty około 12 973,20zł , rata miesięczna 542,66 , liczba zaległych rat 5

Provident- kwota pożyczki 4400zł , rata 441,16 przez 18 miesięcy, oczywiście po spłacie jednej raty kolejnych już nie płaciłam w takiej wysokości, ale zadzwonił do mnie kierownik Oddziału który udzielał mi tą pożyczkę, powiedziałam mu jaką mam teraz sytuację, a on powiedział żebym wpłacała chociaż po połowie raty, więc zgodziłam się i miesięcznie przelewam po 250 lub 300zł zależy ile mogę.

Santander Consumer Bank- tu wyprostowałam sprawę i z ratami już jestem na bieżąco, rata tego kredytu to 311zł , niestety jeszcze długi czas do spłaty bo aż do maja 2021

Wonga- umowa jest wypowiedziana, do 17.01.2018 mam spłacić 17 marca 2018 kwotę w całości 8082,98

Skok Stefczyka- kwota pożyczki 15700zł , rata 360zł, 3 raty nie zapłacone, do spłaty jeszcze około 13000zł

Monedo - kwota pożyczki 4415, obecnie w windykacji, do spłaty na już 1783 zaległe raty plus odsetki, rata 356zł

Bank Zachodni- rata 280 zł , kredyt który wziął na siebie kuzyn, do spłaty jeszcze około 13000zł, spłacany terminowo

Bank Zachodni - karta kredytowa 5000zł, wykorzystana w całości, spłacana terminowo, co miesiąc wymagana kwota to około 150zł

Chyba to wszystko....
monika0387

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Postprzez robertas1 » 11 sty 2018, o 21:56

E, nie ma się co załamywać.
Uwierz mi że są gorsze przypadki.
Co do banków - tutaj musisz się postarać ścisnąć zwieracze i jakoś to pogonić - ale z głową.
Jak jest wypowiedziana umowa to wówczas jest czas na negocjacje zadłużenia i spłat i bywa że bank nie oddaje sprawy do sądu dość długo więc nie jest tak ze od razu przyjdzie nakaz zapłaty z sądu - spoko.

Co do pożyczek - musisz powalczyć.
Zyskasz na pewno trochę czasu i być może uda się zaoszczędzić trochę pieniędzy.

jak podasz mail mogę spróbować Ci pomóc z tym czym się da.
Oczywiście nie za darmo: zapłacisz dowolną kwotę, na dowolne hospicjum dla dzieci, w dowolnym terminie - oczywiście jak już z tego wyjdziesz bo teraz Cie na to nie stać
Oczywiście jeśli chcesz.
I tak tego nie będę sprawdzał ;)
robertas1

Postprzez monika0387 » 11 sty 2018, o 22:07

:D oczywiście, jak tylko chociaż połowę z tego będę miała spłacone to zrobię przelew na hospicjum dla dzieci i wyśle Ci potwierdzenie . Nie żartuję. Chodzi mi tylko o to że ja w ogóle nie mam żadnego pojęcia o konsekwencjach i drodze nie spłacanych długów... Jestem po prostu zielona, a nie stać mnie niestety na jakieś kancelarie czy kogoś takiego kto mógł by mi pomóc i doradzić w tych sprawach niestety :/ Jeśli możesz to podaj mi maila. Jak będę miała z czymś zagadkę to poproszę Cię o pomoc. Jeśli oczywiście będziesz chciał i miał na to czas .
monika0387

Postprzez robertas1 » 12 sty 2018, o 18:01

zawszepodprad@wp.pl
.................................................................................................................................................................................................................................................
robertas1

Poprzednia strona

Powrót do Forum dla zadłużonych