Jestem bardzo zadluzona, mam myśli samobójcze

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Anika20, Styczeń 18, 2017.

  1. Anika20

    Anika20 New Member

    Jestem tak bardzo zadluzona że już mam myśli samobójcze.Mam dziecko drugie na studiach mąż nic nie wie bo sam by mnie zabił !Masa chwilowek w tym dwa kredyty bankowe pracuję na umowę zlecenie.Jestem teraz na chorobie bo mnie to doprowadzilo do depresji Ratujcie!!
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Rozpisz swoje zobowiązania :
    Wierzyciel - kwota do spłaty
    W przypadku chwilówek uwzglednij przedłużenia jeśli były
     
  4. DRest

    DRest New Member

    Szanowna Pani
    Zeby mozna bylo zaproponowac jakies rozwiązanie prosze podac wiecej informacji dotycząych Pani zobowiązan wraz z podaniem kwoty dochodu jaki osiąga Pani miesiecznie.
    Pozdrawiam
     
  5. Anika20

    Anika20 New Member

    Wpadłam w pętlę.Jedną pokrywalam drugą chwilowka. Alfa 3000 wonga2000netcredit2000zaliczka600filarum3000pozyczkaplus3000incredit2000smart pozyczka1000 Jeszcze jest aasa zaplo prowident łącznie to ok 50000tys.Szok!
     
  6. Anika20

    Anika20 New Member

    Przedluzalam pożyczki dawalam radę rok kiedy to odmówiono mi jednej za nią poszła druga i tak po łańcuszki!Pomocy nie mam na mleko dla syna!zarabiam1450zl
     
  7. DRest

    DRest New Member

    Przy kwocie zobowiązań, które Pani posiada i skromnym dochodzie, rekomenduję rozważenie ogłoszenia upadłości konsumenckiej, w wyniku której Sąd umorzy Pani zobowiązania. W przypadku podjęcia pozytywnej decyzji proszę o kontakt na maila http://www.pozyczki-bez-bik.pl. Ocenię czy posiada Pani zdolność upadłościową i nie występują przesłanki negatywne do ogłoszenia upadłości oraz przybliżę Pani całe postępowanie.
    Pozdrawiam
    DRest
     
  8. AnitaS

    AnitaS New Member

    Nie poddawaj się!!!!! Masz dla kogo żyć! Przeczytaj forum jak ludzie sobie radzą i zacznij walczyc. Bedziemy Cię wspierac i w miarę możliwości pomagać.
     
  9. DRest

    DRest New Member

    Będąc w trudnej sytuacji psychicznej ciezko jest samemu zmierzyc sie ze swoimi problemami. Prosze sprobowac zaufac innym i dac sobie pomoc. Uwazam rowniez, ze powinna Pani podzielic sie swoimi troskami z najblizszymi, zeby uzyskac ich wsparcie i wspolnie podolac powstalym problemom. Jesli okaze sie to niemozliwe to i tak bedie Pani łatwiej, wyjawiając obecną sytuacje.
    Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w dążeniu do postawionych celow.
    DRest
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jestem bardzo zadluzona Forum Data
Jestem bardzo zadłużona gdzie znaleźć pomoc Jak wyjść z długów Czerwiec 8, 2016
Jestem bardzo zadłużona potrzebuję bardzo pomocy Forum dla zadłużonych Wrzesień 3, 2014
Jestem na dnie, nie wiem co mam robić. Jak wyjść z długów Luty 29, 2020
Nie jestem w stanie wyjść z moich zobowiązań. Potrzebuje pomocy.... Forum dla zadłużonych Luty 20, 2020
Jestem bankrutem? Forum dla zadłużonych Styczeń 27, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie