Mamy ogromne długi ze aż się odechciewa żyć

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez zalamana, Marzec 18, 2015.

  1. zalamana

    zalamana New Member

    Witam. Mój problem wygląda następująco, kilka lat temu mój mąż otworzył firmę która mieli się zajmować jego rodzice... Na początku firma zarabiała ale jak się okazało jego rodzice nic nie płacili a my też nie zobaczyliśmy grosza z tej firmy za to teraz mamy ogromne długi ze aż się odechciewa żyć. Jego rodzice nic sobie z tego nie robią ze mamy dwójkę dzieci z tym jedno chore na autyzm. Mamy na głowie juz komorników którzy nawiedzają nas w domu. Chciałam zaznaczyć że nie mamy żadnego kredytu tylko długi za ZUS , US , leasing i nie opłaconych pracowników. Chciałabym prosić o jakąś pomoc, podpowiedz co możemy zrobić z takiej sytuacji?
     
  2.  
  3. wartownik

    wartownik New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Jeżeli dług jest spory, to polecam skorzystanie z bezpłatnej porady prawnej tel. http://abcapital.pl/
     
  4. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    dług przekracza 150tys i zastanawia mnie czy byłaby możliwość wzięcia jakiegoś kredytu na te długi pod zastaw działki budowlanej
     
  5. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    w takim razie będę musiała zadzwonić bo jestem juz strzępkiem nerwów
     
  6. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    A czy ktoś wie jak działają firmy oddłużeniowe?
     
  7. Antoni

    Antoni New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Jest to jakieś rozwiązanie

    Mam nadzieje że pomogłem, w wolnym czasie postaram się coś naskrobać od siebie
     
  8. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Dziękuję każda informacja jest pomocna musze jakoś wyjść z tych długów bo nie wyobrażam sobie życia z nimi. Moi teście mają swoich długów ponad milion i jeszcze nas wpakowali i najgorsze jest to ze nie maja zamiaru spłacać ani grosza
     
  9. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    A czy mogła by pani napisać na czym polega taka upadłość?
     
  10. marget22

    marget22 New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Witam
    Popadłam w ogormne długi, kredyty postawione w stan windykacji, komornik, mase nabranych chwilowek.
    Szukalam od roku pomocy, kogos, kto mi pomoze, kto bedzie negocjowal z bankami, chwilowkami. Natknelam sie na mase oszustow, ktorzy w mojej sprawie nie zrobili nic, a jedynie chcieli pieniadze. Nie wierzylam juz ze spotkam kogos kto mi pomoze.a jednak stalo sie. Na jednym z forum, udalo mi sie napisac do Pana tadeusza, ktory wlasnie tworzy stowarzyszenie ludzi zadluoznych, pisze odwolania, sprzeciwy, za darmo. tez w to nie moglam uwoerzyc, ze ktos jeszcze moze robic cos za darmo. a jednak. wiele moich spraw zostalo umorzonych, wiele powstrzymanych przed komornikiem. Dzis razem z Panem Tadeuszem mamy juz coraz wiecej ludzi zadluzonych, ktorzy stracili sens zycia. I nie ma kto im pomoc. Jest nas coraz wiecej. szukam sponsorow, prawnikow, psychologow. Wszystkich ktorzy beda w stanie nam pomoc. Wierze ze sa tacy ludzie. Wiem ze zadluzonych w Polsce jest miliony. Niebawem ruszy nasza strona internetowa. Nasze stowarzyszenie utrzymuje sie ze skladek. Sa to skladki dobrowolne, jesli ktos ma chocby 10 zl, to moze wplacic, jesli nie, to nie. Pomagamy sobie wzajmenie.Co miesiac zawszekogos wspieramy.
    Pisze wlasnie tutaj, bo wiem ze kiedys szukalam pomocy bardzo dlugo i nie znalazlam. teraz powoli zaczynam wychodzic na prosta, a bylo juz naprawde bardzo zle ze mna.
    Jesli chcecie napisac o swoim porblemie, dlugach, jesli wydaje wam sie ze juz sie wam nie uda, to piszcie: marget22@wp.pl
    Im jest nas wiecej tym lepiej
     
  11. Antoni

    Antoni New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Nie polecam upadłości, to jest już maksymalna ostateczność. Między innymi musiała byś udowodnić że nie byłaś wstanie spłacać kredytu nie z twojej winny i nie jesteś w stanie podjąć pracy wystarczającej by spłacać cokolwiek (powyżej minimum krajowej).
    Co do inicjatywy marget22, bardzo fajny sposób ale sam pomysł by szukać dofinansowania na forum zadłużonych to nie najlepszy pomysł.
     
  12. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Kredytu żadnego nie mam a do pracy nie mogę pójść ponieważ mam dziecko niepełnosprawne. A czy ktoś słyszał coś o centrum ochrony dłużnika?
     
  13. teresa

    teresa New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Doradzam kontakt z firmą oddłużeniową ********.
    Restrukturyzacja zadłużenia, wakacje kredytowe
    te i inne rozwiązania moga pomóc Tobie aby wyjść z długów.
     
  14. Antoni

    Antoni New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Poczytaj jeszcze w necie opinie ale słyszałem że COH ma sporę ceny za pojedyncze wnioski, jeśli już szukasz kancelarii to bardziej ci polecam
    https://www.forum-kredytowe.pl ponieważ udzielają darmowych porad prawnych. Może ci podpowiedzą ci coś sensownego i rozjaśnią twoją sytuacje.
     
  15. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Znalazłam jedną firmę ale chcą 750zł miesięcznie a nie wiadomo ile to potrwa i sama już nie wiem czy w to brnąć...
     
  16. lenkakoli

    lenkakoli New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    A jaka to firma , i za co taka kwota ?
     
  17. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Firma Chcą tyle miesięcznie za Prowadzenie sprawy w kierunku podjęcia negocjacji z bankami i zablokowania komornika
     
  18. Antoni

    Antoni New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    To jest jakiś żart.. Poszukaj w necie tańszych opcji. Wiem że niektóre biorą w okolicach 300-400.
    Ktoś powyżej już pisał o darmowych poradach prawnych - spróbuj
     
  19. member419

    member419 Guest

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    No cóż...
    zależy co macie do stracenia...
    na 100% żadna firma oddłuzeniowa nie pomoże Wam w sprawach administracyjnych/ egzekucji administracyjnej
    Nikt przy zdrowych zmyslach nie da Wam kredytu, nikt prócz oszustów.
    Na waszym miejscu przyjrzałbym się zobowiązaniom
    Być może powstałe zobowiązania nie zostały zawarte przez osoby umocowane do zawierania tychże i jako takie można podważać
     
  20. zalamana

    zalamana New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    To są zobowiązania w ZUS i US. Teściowa miała pieniądze z firmy i miała wszystko płacić ale wyszło ze nic nie płaciła i nie wiadomo co zrobiła z kasą. Ja nawet mogłabym oddać działkę budowlaną żeby mieć tylko święty spokój i więcej już o tym nie myśleć
     
  21. lenkakoli

    lenkakoli New Member

    Re: pilnie potrzebuje pomocy

    Zadzwoń do konsultanta prawnego , który będzie wiedziała w jakim kierunku działać.
    http://e-kredyty.net/---porada darmowa
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mamy ogromne długi Forum Data
Długi i brat alkoholik. Czy mamy się czego bać? Forum komornik Kwiecień 6, 2019
Pomoc dla mamy Jak wyjść z długów Październik 14, 2018
Mamy z mamą problem ze spłatą kredytow chwilowek Forum dla zadłużonych Sierpień 2, 2017
Mój przyszywany ojciec po śmierci mojej mamy został sam z długami Jak wyjść z długów Wrzesień 23, 2016
mąż stracił prace mamy kredyt hipoteczny we frankach Jak wyjść z długów Czerwiec 12, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie