Pokrzywdzeni przez komornika Jacka B

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez titatu, Styczeń 29, 2016.

  1. titatu

    titatu New Member

    Dziś otrzymałam pismo od pana Komornika J. w przeciągu trzech miesięcy,mój dług z 500 zł zamienił się na 1700zł.T-mobile umorzyła postępowanie.Pan Komornik nie daje za wygraną...coś tu jest nie tak.Bardzo proszę osoby pokrzywdzone przez pana J.B..pisać na email,gdyż nie działa zgodnie z prawem...Proszę się zastanowić za nim do niego napiszecie z prośbą o rozłożenie długu na raty,gdyż czeka się na jego odpowedź 3-4 miesiące a jak już przyjdzie pismo to z ogromnymi odsetakmi.Wielkrotnie pisze do Pana Bogiela i nic.Jak juz pisalam w listopadzie 2019 dług 500zł,dziś otrzymałam pismo dług w wysokości 1700zł.....Czy to sa jakieś żarty? Bo pan komornik w ogóle nie bierze pod uwagę przedstawionej sytuacji.Kochani piszcie na emaile razem zdziałamy...więcej ten komornik powinien być dyscyplinarnie zwolniony.

    Dodam, że dług który miałam w wysokości 500 zł prosiłam pana Jacka Bogiela o rozłożenie na raty, na próżno....
     
  2.  
  3. Agula24

    Agula24 New Member

    Re: Pokrzywdzeni przez komornika Jacka Bogiela

    Witam mam podobny problem z panem jackiem bogiel i tez w sprawie t mobile. Jestem wsciekla na nich zero kontaktu z nimi zero informacji . Splacasz dlug a i tak zabiora ci z rozliczenia jak rowniez twierdza ze masz jeszcze jedna sprawe. Mam tego dosc skladam skarge do sadu jak rowniez do telewizji.
     
  4. mila

    mila New Member

    Re: Pokrzywdzeni przez komornika Jacka Bogiela

    witam mam ten sam problem z komornikiem Jackiem Bogielem i też mi zabrał z rozliczenia gdzie moja sprawa jest już dawno uprzedawniona ale i tak dalej ściąga.Nie odbiera w ogóle telefonu ani na maile nie odpisuje.Dowiedziałam siś od innego komornika że on wogóle nie powinien zabrać kasy gdzie to już powinno być dawno uprzedawnione . Będe pisać na niego skarge do izby komorniczej może to coś pomoże
     
  5. usanet12

    usanet12 New Member

    Re: Pokrzywdzeni przez komornika Jacka Bogiela

    Ode mnie ta kancelaria też sciąga dług w imieniu nieustniejacego wierzyciela. Ile czasu ma komornik na odpowiedź na mój list polecony ?
     
  6. monika73

    monika73 New Member

    Re: Pokrzywdzeni przez komornika Jacka Bogiela

    Jestem kolejna osoba z ktora szanowny komornik robi co chce . W miesiącu maju otrzymalam zgode od t mobile z rozłożeniem na raty mojego dlugu . Skontaktowalam sie z owym komornikiem ( jego pracownikiem) . Początkowo prawie dwa miesiace twierdzili ze nie otrzymali takiego pisma co więc caly dzien jak na centrali i telefon oraz mail do t- mobile. Wreszcie niby dostali pismo więc ponownie zadzwonilam czemu nadal mam zajęte wynagrodzenie za prace , otrzymalam odpowiedz ze juz posylają pismo . Dzis tj 30 sierpnia 2017 roku wchodze na konto i co sie okazalo pan komornik zajął mi konto , jakim prawem nie wiem co miesiąc place raty na jego konto zgodnie z zyczeniem t- mobile i nie pojmuje jakim prawem mam zajęcie a jeszcze nie jestem pewna czy nie zajęto mojego wynagrodzenia za prace. To jest skandal ze tak dziala polski komornik bez żadnych kar na takie działanie. Jak najbardziej jesli ktokolwiek załozy sprawe prosze o kontak ja tez mam dosc takiego zachowania ze strony komornika. Mam na utrzymaniu dzieci i chciałam uczciwie spłacic a w tym miesiącu po raz kolejny zrobił cos bezprawnie. Jutro wybieram sie do Rzecznika Praw Obywatelskich a kolejnie udam sie do programu uwaga , dosc mam życia w uczciwosci najlepiej pic isc do opieki i nie pracowac wtedy żaden komornik nie wezmie nic i jest ok
     
  7. furiat1982

    furiat1982 New Member

    Re: Pokrzywdzeni przez komornika Jacka Bogiela

    witam mam 35 lat mam znaczną grupę inwalidzka na orzeczeniu lekarskim mam napisane nie zdolny do pracy nie mogę pracować i wymagam pomocy osób 3 a mimo to Robin-hod bigiel za-jol mi konto dostaje zasiłek chorobowy z zus 1330 z tego Robin Hood zabrał mi 177 zl za dług z przed 17 lat który dawno się niby przedawnił
    a teraz opiewa na 10000 zl jestem schorowany nie mam na leki na nic mnie nie stać a mimo to pracownicy kancelaria bogiela karzą mi isc do pracy dlatego pisze tu czy znajdzie sie dobra duszyczka która powie mi gdzie ta k..... mieszka bo zamierzam przeprowadzić pikietę rotacyjna raz pod biurem robihooda raz pod domem wiem ze to nic nie da ale chce mu zrobić darmową anty reklamę zęby jakiś wymiar sprawiedliwości wzioł się za te klikę
     
  8. zenia50

    zenia50 New Member

    Re: Pokrzywdzeni przez komornika Jacka Bogiela

    Witam my dzisiaj dostalismy maila od T.Mobile ze sprawa zakonczona a pan komornik przysyla pismo ze jeszcze 156,21 do zaplacenia a wczesniej w sierpniu sciagnal 377 potem zwrocil na konto 34,82 i przez listonosza 12,37 a teraz mamy wplacic 156,21 nie rozumiem o co tu chodzi.Sprawe zglosilam do uwagi i jutro ide do izby komorniczej a jak nie to mamy zamiar przejechac sie do niego osobiscie na karolkowa58a moze wtedy uda sie znim porozmawiac
     
  9. member419

    member419 Guest

    Punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia.
    Nie ma się czym szczycić jeśli wykonuje się zawód komornika sądowego, poborcy skarbowego, urzędnika z ZUS, kontrolera z izby skarbowej, grabarza i pracownika sortowni odpadów i takie tam...
    Tym bardziej jeśli wykonuje się dyskusyjne orzeczenia polskich sądów zwłaszcza te oparte na wyroku z Lublina nie doręczonego a dwukrotnie awizowanego i uznanego za doręczony.
    Naród niestety nie widzi że aparat represji jakim jest nasz socjalistyczny zaborca by nakarmić swoich równiejszych występuje przeciwko narodowi właśnie.
    Komornik - choć to urząd państwowy nawet w przepisach skarbowych traktowany jest jak przedsiębiorca tylko na specjalnych prawach i podobnie jak każdy przedsiębiorca nastawiony jest na zysk i kropka.
    Nie ma rzetelnych mniej lub bardziej, są drapieżni, w mniejszym lub większym stopniu.
    To że komornik o którym tutaj mowa ściąga należności wszelkimi łatwo dostępnymi metodami i nie informuje dłużnika o przysługujących mu prawach a wręcz wykonuje prace do ostatniego momentu w jakim może ją wykonać świadczy tylko o tym że taki model biznesu przyjął.
    Prawo, sąd, egzekwowanie prawa, a nawet ustawodawstwo nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością. Tym samym urzędnicy reprezentujący określone prawo ze sprawiedliwością mają wspólnego tylko tyle ile etyki wynieśli z domów.
    Jednych rodzice uczyli by być praworządnymi, dobrymi ludźmi, empatować się z innymi, szanować bliźnich, mieć honor i szanować dane słowo, a inni mieli rodziców zarobionych którzy zamiast ciepła i miłości dawali im książki i resoraki z majorette.
    Ci pierwsi nawet jako komornicy będą prawi a ci drudzy będą reprezentować prawo - różnica niby subtelna
     
  10. 31102017

    31102017 New Member

    Witam
    wczoraj będąc w banku dowiedziałam się że mam zablokowane kąto przez komornika Jacka B z Warszawy.
    Zadzwoniłam do kancelarii i okazało się że mam dług za rachunek telefoniczny z ERY 2000 zł który to urósł do kwoty 11 000zł
    W przeciągu tych lat nie otrzymałam żadnego pisma ani powiadomienia o sprawie sądowej.
    Pan Jacek obiecał mi że droga maila prześle mi informacje , ale tego nie uczynił.
    Mam zajętą pensje , na kącie kwota ochronna wynosi 1500 zł /idzie ona na kredyt hipoteczny, i jeszcze brakuje/ Jak już dowiedziałam się w banku nie mogę wpłacać pieniędzy na kredyt hipoteczny z innego banku ani przez osoby trzecie.
    Czyli podsumowując mam jakiś dług , było jakieś postępowanie, Mam zero informacji, za chwilę strace mieszkanie .
    Nie wiem co mogę zrobić gdzie się udać?
     
  11. member419

    member419 Guest

    w te pędy ustal sąd który wydał nakaz zapłaty
    dokładnie w tym samym czasie piszesz do sądu o doręczenie nakazu zapłaty i uchylenie klauzuli wykonalności
    te papiery przesyłasz w dwóch egzemplarzach do sądu i kopię do komornika
    msz n to 7 dni od momentu jak dowiedziałeś się o zajęciu
    amen
     
  12. agnmlja18

    agnmlja18 New Member

    Witam,
    Jestem nową osobą na tym forum i trochę lepiej się poczułam gdy zobaczyłam, że nie jestem sama, że pokrzywdzonych przez komornika Jacek Bogiela, któremu chyba wydaje się, że jest Bogiem, jest więcej. Jestem matką samotnie wychowującą syna, na którego nie dostaję żadnych alimentów, bo ojciec jest cudzoziemcem i w związku z tym egzekucja na moją rzecz jest praktycznie niemożliwa... Ale egzekucja mnie idzie gładko, bo wierzyłam, że jak uczciwie pracuję, to będę w stanie zapewnić sobie i synowi środki na życie. Myliłam się bardzo. Otóż od marca 2017 r. jeden komornik zajął moje wynagrodzenie i dostawałam połowę. OK, ale schody zaczęły się w sierpniu, gdy do akcji włączył się ten, któremu wydaje się, że jest Bogiem. Zajął mi rachunek bankowy, a bank stosując swoje formuły, zostawiał mnie z kwotą 800 zł na miesiąc. W momencie, w którym sytuacja zaistniała pobiegłam do kancelarii i złożyłam wniosek o anulowanie egzekucji z rachunku bankowego wskazując, że inny komornik zabiera mi 50% wynagrodzenia. Po miesiącu oddalili mój wniosek, a ja mając 800 zł na cały miesiąc nie złożyłam skargi na działania komornika, bo nie było mnie na to stać.
    W piśmie komornik wskazał, że to bank odpowiada za wysokość potrąceń, a jedynie wierzyciel może zmienić sposób egzekucji. Udałam się do wierzyciela wskazanego w tytule egzekucyjnym, czyli T-Mobile Polska SA, gdzie mi powiedziano, że oni już nie mają nic wspólnego z moim długiem, bo go byli sprzedali w maju 2017 r. To czego mi nie powiedzieli, to fakt, że nabywca wierzytelności BEST SA nie ma podstawy prawnej do egzekwowania długu przez komornika, na podstawie tytułu starego wierzyciela!
    Żeby takie prawo posiąść nabywca wierzytelności musi przejść drogę postępowania sądowego, gdzie kluczem jest udowodnienie długu, chyba, że nieświadomy niczego wierzyciel zgodzi się na ich bardzo korzystne warunki spłaty... robiąc sobie krzywdę i oszczędzając mnóstwo czasu i pieniędzy nabywcy naszego długu!
    Analizując posty innych zauważyłam wspólny mianownik naszych historii: T-Mobile Polska SA, który w maju 2017 r. sprzedał dług, a chwilę wcześniej dogadał się z komornikiem (hipoteza) i na podstawie posiadanego tytułu egzekucyjnego rozpoczął ściąganie długu (zgodnie z prawem), ale zapomniał, że w chwili sprzedaży egzekucja długu jest już nielegalna... Drobne niedopatrzenie. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że komornik o wszystkim wiedział, bo środki z mojego rachunku trafiały na konto BEST SA. Zastanawiam się, czy ta okoliczność nie mogłaby być podstawą do złożenia zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa... wyłudzenie?
     
  13. agnmlja18

    agnmlja18 New Member

    Najpierw trzeba napisać pismo (wezwanie do umorzenia postępowania egzekucyjnego) do T-Mobile Polska SA. Proszę o kontakt na priv agnmlja18@gmail.com
     
  14. tymczyszyn123

    tymczyszyn123 New Member

    Pan J.B 3lata temu zablokowal mi konto domagajac sie 5 tys. z t mobile po 15 latach.To sa jakies kpiny p[oniewaz nie dostawalem zadnych pism ze mam jakis dlug.Sadzilem sie z J>B ,ale sprawe przegralem.Moj adwokat zlozyl apelacje zobaczymy co dalej
     
  15. Olijandro

    Olijandro New Member

    Ja to bym od razu się z best kontaktował i z nimi załatwiał sprawę, bo wiesz jakie koszty są komornika wielkie?? a tak to jeszcze możesz wszystko zatrzymać, bo się nie wypłacisz
     
  16. karola1999

    karola1999 New Member

    Witam. Mamy z mężem podobny problem z panem J.B i sprawa również dotyczy T-mobile. Po 7 latach zaprzestania korzystania z usług t-mobile dostaliśmy pismo od komornika na kwotę 20000 tyś. zł dodam że sprawa jak sie okazało była 5 lat temu o czym nikt nas nie informował. Spłaciliśmy należności i do tej pory nie otrzymaliśmy pisma o spłacie zadłużenia a otrzymalismy pismo od firmy Best działającej na zlecenie tegoż pana J.B O zadłużeniu na ok. 25000zł. Na chwilę obecną nie mamy możliwości dowiedzenia się skąd znowu taka kwota do spłaty . Nikt nie chce nas o tym informować natomiast żądaja pieniedzy. Nie wiemy co robić.
     
  17. member419

    member419 Guest

    T mobile bardzo często w tamtych latach miało tak że myliło adresy dla doręczeń - osobiście znam takei dwa przypadki- podejrzewam ze było więcej
    Musicie otrzymać od komornika tytuł wykonawczy - należy napisać w tym celu do komornika listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru a stamtąd dowiecie się kto wydał nakaz i na jaki adres został doręczony - jak już to będziecie wiedzieć i potwierdzi się to co pisałem musicie napisac od sądu który wydał nakaz wniosek o prawidłowe doręczenie nakazu zapłaty - ten wniosek należy podeprzeć tym że nie mieszkaliście pod adresem na jaki został wysłany nakaz, co za tym idzie nie otrzymaliście go - fikcja doręczenia nie była w waszym przypadku skuteczna. od otrzymania nakazu na prawidłowy adres macie 2 tygodnie lub tydzień - w zależności od tego co będzie napisane na dokumentach z Sądu na wniesienie sprzeciwu lub zarzutów
    wtedy piszcie na forum na 100% ktoś Wam pomoże
    Ja lub nie ja
     
  18. Nitas

    Nitas New Member

    hejka czy komus bogiel odblokował konto ??? kurde dzis byłęm w banku mam 1400 złdługu + 1100 za cos ?? kuzwa za dwa dni mam przelew co robic niech bieze kase i mi da spokój zejdzie z konta czy kur... się okłamuje ze będzie ok ?
     
  19. Nitas

    Nitas New Member

    zapraszam na fb utworzyłem grupe pokrzywdzeni przez komornika zapraszam
     
  20. boruc1989

    boruc1989 New Member

    Witam mam taki problem z komornikiem miałem dług 80000 zł o którym nawet nie wiedziałem przez prawie 5 lat, poszedłem do banku a tu konto zablokowane na sumę 80 tysięcy zł udałem sie do komornika i okzało się że zostałem skazany na tą kwotę zaocznie ale że ta kobieta nie doniosła jakiś tam papierów i że zabrał orginał wyroku (czyli komornik nie posiada żadnego nakazu zapłaty) i że tylko mam mu zapłaćić jego 5 % prowizji z 80 tysięcy czyli 4 tysiące zł czy jest to legalne ??
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pokrzywdzeni przez komornika Forum Data
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Ponowne zajęcie przez komornika. Forum komornik Styczeń 7, 2021
Potrzebuję pomocy przez Koronawirusa Pożyczki prywatne Lipiec 9, 2020
Zajęcie salda bankowego przez komornika Zajęcie komornicze Październik 25, 2019
Sprzedane zadłużenie przez Bank Zajęcie komornicze Październik 10, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie