Chwilówka podała mnie do prokuratury o wyłudzenie. co robić?

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez loton, Listopad 4, 2014.

  1. loton

    loton New Member

    Zostałem kompletnie teraz już pogrążony firma SMSBANQ podała mnie do prokuratury o wyłudzenie-szybko się ze mną rozprawili..czy zakończy się to wyrokiem? Przerabiał ktoś coś podobnego? Ogólnie to myślę sobie tak że jak prokurator zrobi śledztwo po wszystkich chwilówkach to będzie grubo..poinformowali mnie jeszcze w liście,że zostanie wezwany na przesłuchanie mój pracodawca przez co wylecę na pewno z roboty jak on będzie musiał z mojego powodu jechać 350km.do Częstochowy do prokuratury..co robić? po prostu chcę ze sobą skończyć.....
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Chwilówka podała mnie Forum Data
Pomoc dla osób zadłużonych chwilówkami Forum dla zadłużonych Styczeń 14, 2021
Pewna chwilówka z komornikiem? Chwilówki Listopad 9, 2020
Długi w chwilówkach i dług za czynsz Jak wyjść z długów Wrzesień 8, 2020
Chwilówka bez aktualizacji danych o dochodach Jak wyjść z długów Kwiecień 17, 2020
Chwilowka Forum dla zadłużonych Listopad 17, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie