Przez ciężką sytuację życiową wpadłam w pętlę chwilówek

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez Kasik1987, Listopad 19, 2015.

  1. Kasik1987

    Kasik1987 New Member

    Witam, szukam osoby prywatnej, która udzieliłaby mi pożyczki. Pracuję na umowę o prace na czas nieokreślony dochód 3400 netto. Przez ciężką sytuację życiową wpadłam w pętlę chwilówek. niestety przez chwilówki mam złe bazy, szukam pomocy od 4 miesięcy. Przez osoby niekompetentne, które składały wnioski w moim imieniu bik się pogorszył przez ilość zapytań. Byłam już wszędzie i z nikąd pomocy. Zostałam 3 razy oszukana przez firmy które miały pomóc;/Chce z tego wyjść i odzyskać swoje życie. Błagam o pomoc
     
  2.  
  3. kleo1987

    kleo1987 New Member

    Re: pomocy;(

    Kobieto branie kolejnej pożyczki nic nie da! tylko się bardziej zadłużysz. Zrób listę chwilówek od najmniejszej do największej i spłacaj po kolei. Nie rób żadnych przedłużeń!! Spłacaj tyle ile możesz. Jak dostaniesz pismo z sądu odwołaj się masz na to 14 dni. Zyskasz sporo czasu aby spłacić chwilówkę. Olej windykację. Tylko w ten sposób możesz z tego wyjść. Wiem bo sama to przerabiam. Zacznij oszczędzać. Kupuj tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Zastanawiaj się kilka razy nad tym co kupujesz. Da się z tego wyjść! Powodzenia :)
     
  4. Kasik1987

    Kasik1987 New Member

    Re: pomocy;(

    Hej, dokładnie tak robię, spłacam ile mogę ale to jest kwota na dzisiaj ok 40 000 zł więc nie da się płacić np po 100 czy 200 zł 10-ciu firmom bo zostaje się z niczym nie da się tak zrobić, przez 4 miesiące tak robiłam, dzień po wypłacie po opłaceniu rachunków dodam że tylko czynsz gaz i prad nic nie zostawało..niestety.
     
  5. kleo1987

    kleo1987 New Member

    Re: pomocy;(

    Da się da! ja mam 125 tys zadłużenia i obecnie 1200 zł na rękę. Nie płać wszystkich na raz. Masz kredyty bankowe czy tylko chwilówki? Jeżeli kredyty to je musisz spłacać regularnie. A chwilówki po kolei. Straszą windykacją terenową i sądem ale nic nie robią. Ja zbieram i spłacam jedną chwilówkę. A reszta czeka. Jak wystąpią do sądu trzeba się odwołać i tak zyskasz nawet pół roku a może i więcej. To sporo czasu żeby ją spłacić. Poszukaj dodatkowych pieniędzy. Zaciśnij pasa a szybko z tego wyjdziesz.
     
  6. Kasik1987

    Kasik1987 New Member

    Re: pomocy;(

    Dziękuje Ci za słowa otuchy i wsparcia, tylko osoby w takiej sytuacji chyba mogą się nawzajem zrozumieć i pomóc..bo tak to spotykam się tylko z określeniami typu "trzeba było myśleć" "głupota" "beznadziejna sytuacja" itp. Ty także się nie poddawaj i z każdym dniem będzie lepiej. Może znajdą się jacyś życzliwi uczciwi ludzie, którzy pomogą :) Pozdrawiam
     
  7. Kasik1987

    Kasik1987 New Member

    Dziękuję za informację.
     
  8. Kasik1987

    Kasik1987 New Member

    dziękuję, w odpowiedzi na post, napisałam do Państwa maila na podany w kontakcie na stronie internetowej.
     
  9. Renata

    Renata New Member

    Cześć.

    Czy znacie może dobrą firmę pożyczkową, która udzieli mi pożyczki pod zastaw? Szukam jakiejś dobrej oferty, ale nic do tej pory nie znalazłam. Może mi coś poradzicie albo sami korzystaliście z takiej pożyczki? Co myślicie o tym: http://chwilowkainfolinia.pl/
     
  10. inslaw

    inslaw New Member

    Osoby, które mają problem ze spłatą swoich zobowiązań i szukają skutecznej pomocy prawnej proszę o kontakt.
    Kredyty bankowe jak również wszystkie poza bankowe.
    Negocjacje warunków spłaty, umarzanie części należności, wstrzymywanie egzekucji komorniczych.
    Skuteczne wstrzymywanie nakazów zapłaty.
    Ochrona majątku!
    proszę o kontakt na inslawdp (małpa) gmail com
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Przez ciężką sytuację Forum Data
Mam ciezka sytuacje przez długi Jak wyjść z długów Wrzesień 10, 2017
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Ponowne zajęcie przez komornika. Forum komornik Styczeń 7, 2021
Potrzebuję pomocy przez Koronawirusa Pożyczki prywatne Lipiec 9, 2020
Zajęcie salda bankowego przez komornika Zajęcie komornicze Październik 25, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie