Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Chwilówki 20000 zł - jak to spłacić i zamienić w wygodną rate

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

Chwilówki 20000 zł - jak to spłacić i zamienić w wygodną rate

Postprzez Gracz » 1 mar 2018, o 15:25

Witam,

Opiszę swoją sytuację i prosiłbym o jakaś porade. Polecenie kogoś do pomocy za opłatą po udzieleniu jej, w zasadzie zależy mi na jakimkolwiek wsparciu, od kogoś kto ma czas i checi.

Mam zadłużenie w banku ING. Rata miesięczna to 1200 zl. To jednak nie problem, problemem jest to, że dostałem się w chwilowki. Około 20000 zl. Potrzebuje takiej kwoty, żeby to spłacić i zamienić w wygodną rate. Zarobki to 3100 (srednia z trzech miesięcy potwierdzona przez pracodawce), ale bywają miesiace, że wypłaty kręcą się pod 4000. Do tego umowa na czas nie okreslony. Brak większych wydatkow, mieszkam z rodzicami.
Gracz

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Porada/pomoc

Postprzez AntywindykatorNet » 2 mar 2018, o 07:46

Próbował Pan konsolidacji ? Jeżli jest dochód i nie ma zaległości w banku, to może się udać. Choć trzeba się liczyć, że tanio nie będzie.
AntywindykatorNet

Postprzez Gracz » 3 mar 2018, o 08:37

Probowalem. Scoring przez zapytania i odmowy przez dwie chwilówki wpisane w bik. Niestety chyba banki nie chętnie udzielają takich kredytów.
Gracz

Postprzez AntywindykatorNet » 5 mar 2018, o 08:25

Może Pan zawnioskować o restrukturyzację kredytu w banku (ING), być może bank zgodzi się obniżyć ratę.
Najlepszym wyjściem byłoby poproszenie o pomoc kogoś z rodziny. Jeżeli kwota 20000 załatwia sprawę, to nie jest jakaś gigantyczna suma, to może ktoś z rodziny weźmie taki kredyt dla Pana. Można spisać umowę, że wzięte środki są dla Pana jako zabezpieczenie kredytobiorcy.
Jeśli wszystkie sposoby zawiodą, to trzeba wybrać, które z pożyczek jest Pan w stanie spłacić, a pozostałe odpuścić. Wbrew częstym obawom, wypowiedzenie umowy pożyczki to nie jest koniec świata i nierzadko sytuacja dłużnika poprawia się w momencie wypowiedzenia. Trzeba tylko być czujnym i reagować na działania wierzycieli.
AntywindykatorNet

Postprzez FinanseZabrze » 6 mar 2018, o 08:45

Najlepiej pobrać sobie raport BIK od tego zacząć i zobaczyć jak to tam wygląda a zamiast w banku można spróbować w skoku. Alej najpierw mieć ten raport .
FinanseZabrze

Re: Chwilówki 20000 zł - jak to spłacić i zamienić w wygodną rate

Postprzez adachpiotr55 » 23 mar 2018, o 07:34

Ja proponuję pójść do prawnika i załatwić sprawę raz a porządnie, ja byłem i wygrałem sprawę w sądzie a komornik umorzył egzekucję polecam www.kancelaria-lexum.pl
adachpiotr55

Powrót do Forum dla zadłużonych