tarapaty finansowe

Temat na forum 'Forum dla zadłużonych' rozpoczęty przez puchacz74, Listopad 25, 2013.

  1. puchacz74

    puchacz74 New Member

    Witam
    Mam problem ze spłacaniem bieżących zobowiązań. 2 lata temu zarabiałam dwa razy więcej niż w chwili obecnej, po drodze 2 zwolniono mnie z pracy z powodu likwidacji zakładu, raz zwolniłam się sama z powodu mobingu w pracy. Teraz moja pensja nie wystarcza na moje zobowiązania. Mam kredyt w Polbanku około 15000, 2 karty kredytowe (4000) i 2 kredyty w parabanku (2500), których nie jestem w stanie spłacić. W tej chwili zarabiam około 2500netto. Czy jest jakaś szansa żeby wyjść z tego zadłużenia. Proszę o radę, mam zaległość z jedną ratą w Polbanku, mam również komornika z powodu rachunku z TP sprzed kilku lat.
     
  2.  
  3. nermal15

    nermal15 New Member

    Ten komornik na pewno przeszkadza, bo można by starać się o konsolidację. Zasadniczo spróbuj dogadać się z wierzycielami na temat sposobu spłaty zadłużenia.
     
  4. Antywindykator

    Antywindykator New Member

    Witam,
    proszę o info na maila jakiej wysokości jest ten dług, który ściąga komornik - ile pozostało jeszcze do spłaty
     
  5. CEVindication

    CEVindication New Member

    Służę pomocą. Działam do skutku
     
  6. puchacz74

    puchacz74 New Member

    Proszę o informację jak może CEVindication pomóc w tej sytuacji.
     
  7. CEVindication

    CEVindication New Member

    Witam. Firma CEV jako jedyna w Polsce działa do skutku w obronie zadłużonych. Prowadzimy twarde negocjacje a nie rozmowy przy kawce. Jeżeli takie działania nie pomogą mamy do dyspozycja dłużnika wyjątkowy pakiet pomocowy.
     
  8. admin

    admin Administrator Członek Załogi

    Jak służysz pomocą to doradzaj tutaj na forum, a nie tylko nabijasz posty z linkami i emailami do sibie, jesli nie masz nic konkretnego do powiedzenia to sobie odpusc.
    Tutaj doradzamy co konkretnie nalezy robic.
     
  9. admin

    admin Administrator Członek Załogi

    Puchacz napisz dokładnie jak wysokie długi i gdzie masz do spłąceniea, ile było opoznien i jak długie?

    Czy probowales pisac do bankow pisma o restrukturyzację kredytów?
     
  10. CEVindication

    CEVindication New Member

    Ok. Przepraszam za w/w posty. Admin masz rację powinienem opisać jak pomóc. Puchacz74 napisz proszę kiedy byly zaciągnięte zaobowiązania wobec banku? (chodzi o to czy kredyt był zaciągnięty przed zwolnieniem z pracy). Przeczytaj dokładnie umowę z bankiem może będzie tam coś odnośnie ubezpieczenia kredytu (jeżeli by było wtedy byśmy mieli punkt zaczepienia). Komornika można pozbyć się od razu. Radzę spłacić zadłużenie za TP (chyba nie jest wielkie). a te kredyty w parabanku to zwykłe chwilówki czy pożyczka w oparciu o umowę cywilno - prawną? Jeżeli to tylko chwilówki to radzę zwlekać z zapłatą i pozwolić by chwilówki skierowały sprawę na drogę postępowania sądowego. Wtedy to sąd zasądziłby zapłatę kwoty pożyczonej i odsetek ustawowych, zdelegalizowalby te wszystkie dziwne opłaty, które wpływają na kolosalną kwotę do zapłaty. Zyskałaby Pani czas na uporządkowanie zadłużenia wobec banku. Jednak są to tylko hipotetyczne rady. Musiałbym znać więcej szczegółów aby doradzić co konkretnie należy zrobić. pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!!!
     
  11. wolniak

    wolniak New Member

    W tym momencie poleciłbym poszukać dodatkowej pracy. Poza tym póki na bieżących kredytach nie ma jeszcze komornika, może uda się dogadać z bankiem?
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - tarapaty finansowe Forum Data
Potrzebuję pomocy finansowej - jeszcze dziś. Udzielę pożyczki Grudzień 19, 2019
Potrzebuje pomocy finansowej!!! Forum dla zadłużonych Październik 28, 2019
Potrzebuję pomocy finansowej Pożyczki prywatne Maj 25, 2019
Pożyczki finansowe na poziomie nieba Firmy windykacyjne Opinie Maj 9, 2018
Mam problemy finansowe i potrzebuję pomocy Jak wyjść z długów Marzec 2, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie