Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

wpłacanie małych kwot

Porady i pomoc zadłużonym jak wyjść z pętli długów.

wpłacanie małych kwot

Postprzez Basia85 » 6 kwi 2018, o 06:52

Mam długi w kilku miejscach. Najgorszy jest Vivus. Ok. 7000. Po terminie dwa miesiące. Nie chcieli rozłożyć na raty i oddali do Kaczmarskiego... Czy pomoże jak będę wpłacać małe kwoty, chociaż po 100 zł co miesiąc, gdzie oczywiście postaram się już może od przyszłego miesiąca przesyłać ok. 1000 zł...? I komu wpłacać? Vivusowi czy do Kaczmarskiego, bo numery kont się różnią? Czy w ogóle wpłacanie małych kwot w to i inne miejsca ma sens? Kuki to ok. 2000, jeszcze podobnie Viasms i tani kredyt...
Basia85

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: wpłacanie małych kwot

Postprzez AntywindykatorNet » 6 kwi 2018, o 11:14

Wpłacanie po trochę na każdego z wierzycieli nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej skupić na jednej sprawie i ją spłacić do końca, potem na następnej itd.
AntywindykatorNet

Postprzez Tomasz11 » 7 kwi 2018, o 10:11

Proszę spłacać zadłużenie w miarę możliwości, w tytule proszę zawsze wpisywać - tytułem kapitału. I spłacać tylko do kwoty jaką Pani otrzymała do dyspozycji, odpuścić spłatę prowizji, która prawie zawsze jest rażąco wygórowana. Jeżeli mimo to wierzyciele złożą pozwy o zapłatę koniecznym będzie złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty i podniesienie odpowiednich zarzutów (proszę odbierać wszelką korespondencję z sądu!). Jeżeli otrzyma Pani nakaz zapłaty chętnie pomogę, proszę wtedy o kontakt (mail w rubryce "oddłużanie).
Tomasz11

Postprzez daro0 » 2 cze 2018, o 05:28

AntywindykatorNet napisał(a):Wpłacanie po trochę na każdego z wierzycieli nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej skupić na jednej sprawie i ją spłacić do końca, potem na następnej itd.

Jak to się ma do art. 302 KK dotyczącego wybiórczego spłacania należności?
daro0

Postprzez AntywindykatorNet » 5 cze 2018, o 09:17

Mniej więcej tak samo, jak pojęcie banku do pojęcia instytucji zaufania publicznego.
Jak chcesz to leć na policję, tylko nie zapomnij zdać relacji co załatwiłeś.
Pozdrawiam.
AntywindykatorNet

Powrót do Forum dla zadłużonych