Dług to koszmar nawet gdy jest niewielki

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez Kira, Listopad 7, 2016.

  1. Kira

    Kira New Member

    Każdy kiedyś miał jakiś dług mały lub duży . Wiem, że są osoby, które były zadłużone na bardzo spore kwoty i dały sobie radę ze spłatą mimo wszystko. Zastanawiam się co im pomogło zorganizować tak finanse by jakoś z tych długów wyjść. Myślicie, że takie http://www.forum-kredytowe.pl/ poradniki o tym jak zarobić pieniądze mogą pomóc osobą zadłużonym?
     
  2.  
  3. ivanka

    ivanka New Member

    na początku udawało mi się pożyczać od rodziców, ale i im w pewnym momencie brakło - jeden provident (o zgrozo!) druga pożyczka na spłatę rodziców i providenta i wpadłam w pętle :( mąż po drodze był bezrobotny 3 lata i jest problem... komornik w mojej pensji ściąga część, jakoś dajemy radę, ale wszystko jest na granicy przeżycia... :cry: nie wiem po co w ogóle poszliśmy w providenta :(
    teraz każdego przestrzegam przed takim braniem pożyczek - czasami lepiej biedniej, ale bez komornika nad głową :(
     
  4. Kira

    Kira New Member

    Dokładnie. Pętla długów jest naprawdę czymś strasznym.
    Ale jak już się zacznie brać kredyty i każdy czeka na spłatę, a z rodziny nie ma kto pożyczyć, to czasami jedynym wyjściem jest wzięcie kolejnego kredytu lub pożyczki, choć to do końca też nie jest wyjście, ale co zrobić.
    Ja też uważam, że lepiej żyć skromniej nić pakować się w kredyty.
     
  5. ivanka

    ivanka New Member

    szkoda tylko że człowiek mądry po szkodzie ;) ale co zrobić za głupotę trzeba płacić. fajnie że są takie kursy i poradniki jak sobie poradzić z tym problemem.
     
  6. DRest

    DRest New Member

    Czy dużą macie kwotę zobowiązania do uregulowania? Przez jaki okres czasu antycypujesz, że będziesz ją spłacać przy obecnym potrącaniu przez komornika? Może warto pomyśleć nad innym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli nie posiadacie majątku...
     
  7. amandajons

    amandajons New Member

    koleżanka mówiła że ją kruk mobilizował, udało się ustalić raty i spłacić wszystko
     
  8. oliwer_gr4

    oliwer_gr4 New Member

    czy wiesz jak się z nimi skontaktować?
     
  9. amandajons

    amandajons New Member


    tak, możesz wejść na ich stronę i się skontaktować przez formularz, albo ewentualnie zadzwonić, są tam numery
     
  10. alicjadama

    alicjadama New Member

    też słyszałam o kruku, mówią że podchodzi po ludzku
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Dług koszmar nawet Forum Data
Spłacony dług, a komornik nadal zajmuje konta Zajęcie komornicze Sierpień 13, 2021
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
Spłacony dług a egzekucja komornicza/LEC ACTUM- extraportfel Forum komornik Grudzień 15, 2020
długi, przemoc, prosze o pomoc, ratunek dla dzieci Forum dla zadłużonych Grudzień 2, 2020
pomocy, przemoc,długi, Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie