Pętla Chwilówek Proszę o pomoc

Temat na forum 'Historie zadłużonych' rozpoczęty przez Robert2025, Grudzień 8, 2017.

  1. Robert2025

    Robert2025 New Member

    przez Robert2025 » 8 gru 2017, o 08:31
    Witam serdecznie. Czy mogę prosić o wsparcie i pomoc słowną w mojej sprawie. Otóż mam podobną sytuację co Pani Marzena i nie wiem dokładnie jak działać i co dalej mnie czeka. Jestem zadłużony w chwilówkach zarówno krótko jak i długo terminowych na kwotę ok 70tyś. Od 10 dni korzystam z Firmy oddłużeniowej Conectum Finanse na dzień dzisiejszy wysłałem pisma do wierzycieli o refinansowanie pożyczek. Czy dobrze zrobiłem że skorzystałem z takiej firmy i na ile oni mi są w stanie pomóc ponieważ to są dodatkowe koszty. Co mam dalej robić. Bardzo proszę o pomoc. Załamany Robert.
    Robert2025

    Posty: 1
    Dołączył(a): 8 gru 2017, o 07:57
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Nie no zrobiłeś bardzo dobrze..... Dla Connectum oczywiście nie dla siebie. Przeczytaj raz jeszcze swój wpis, tak na spokojne. Zobacz korzystasz z firmy oddłużeniowej która dalej Cię zadłużenia( bo jak inaczej nazwać refinansowanie?)
    Moim zdaniem to z tych 70 000 zaraz będziesz miał 100 000.
    A wystarczyło podejść do tematu z głową.
    Trzymam za Ciebie kciuki
     
  4. Robert2025

    Robert2025 New Member

    Witam. Tonący brzytwy się trzyma a ja nie znam tematu jeżeli jesteś specjalistą wolę zapłacić Tobie aniżeli Firmie jeżeli coś wiesz w sensie sam byłeś zadłużony i wiesz jak to zrobić żeby coś zrobić " sorki za sarkazm" to proszę o kontakt
     
  5. MarekG

    MarekG Member

    Robert 2025

    to nie jest kwestia pieniędzy tylko rozsądnego podejścia do tematu. Zanim cokolwiek podpowiem rozpisz swoje zobowiązania wedle schematu

    1. Wierzyciel- kwota pożyczona- kwota już spłacona ( uwzględnij przedłużenia jeśli były) - ile pozostało do spłaty- czy to wierzyciel pierwotny czy wtórny

    Im dokładniej odpowiesz tym łatwiej będzie Ci podpowiedzieć
     
  6. Robert2025

    Robert2025 New Member

    Przepraszam że nie opisywałem ale jestem na tą chwilę tak zarobiony pracą praktycznie od switu do nocy 7 dni w tygodniu. Dziś dopiero siłą rzeczy jestem w domu ponieważ mam chore dziecko. Otóż jak pisałem wcześniej jestem na etapie wysyłania wniosków do firm u których mam zobowiązania o restrukturyzację zadłużenia. Jak wspomniałem pisma te sporządziła firma oddłużeniowa Conectum Finanse i czekam za odpowiedzią na nie.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pętla Chwilówek Proszę Forum Data
Bardzo dużo chwilowek, petla kredytowa proszę pomóżcie... Forum dla zadłużonych Styczeń 24, 2018
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Listopad 4, 2020
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Maj 28, 2020
Pętla chwilówek - próba rozwiązania. Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2017
Pętla chwilowek -brak sił Forum dla zadłużonych Listopad 2, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie