Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

190 000 długu, stała praca i nietypowa historia życia. Jakieś pomysły?

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

190 000 długu, stała praca i nietypowa historia życia. Jakieś pomysły?

Postprzez wardog1986 » 7 cze 2018, o 11:09

Witam Państwa...w historiach dłużników umieściłem swój post i historię http://www.forum-zadluzonych.pl/historie-zadluzonych-f6/chcialbym-kogos-obwiniac-ale-moge-tylko-siebie-t3433.html Nie chcę się powtarzać, więc odsyłam doi linku. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?? Dodam, że sytuacja jest napięta. Pozdrawiam
wardog1986

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: 190 000 długu, stała praca i nietypowa historia życia. Jakieś pomysły?

Postprzez OchronaDluznika » 21 cze 2018, o 04:54

Sugeruje przemyśleć upadłość konsumencką, więcej na ten temat można poczytać na www.ochronadluznika.pl
OchronaDluznika

Re: 190 000 długu, stała praca i nietypowa historia życia. Jakieś pomysły?

Postprzez Olijandro » 29 cze 2018, o 09:22

ee, ja bym mocno przemyślał czy na pewno warto ogłaszac upadłość, bo potem nie tak łatwo sie z tego podnieść, a zresztą i sobie i swojej rodzinie możesz tym zaszkodzić. Piszesz, że masz żonę, a po ogłoszeniu upałości wasz wspolny majątek wejdzie w skład masy upadłości. I żadnego sprzetu na raty nie weźmiesz, nic. Juz lepiej spróbowac dogadac się z wierzycielami (z wierzycielem? nie wiem u kogo masz ten dług, jak u Besta na przykład, to można się z nimi spoko dogadać, tylko trzeba ciągnąć na swoje) i być twardym w tej sytuacji
Olijandro

Powrót do Jak wyjść z długów