Ugoda z Getback - co byście doradzili?

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez Piotr1, Sierpień 23, 2017.

  1. Piotr1

    Piotr1 New Member

    Piotr Mialem kredyt konsolidacyjny w Alior Bank .Problemy spowodowaly ,ze zalegalem ze splata .Gdy zaleglosci urosly do ok 5 tysiecy ,wtedy bank wypowiedzial mi umowe pozyczki i skierowal sprawe do sadu i od komornika dostalem pismo o nadaniu klauzuli wykonalnosci .Podpisalem umowe z komornikiem na wysokosc wplat .Jednak za namowa banku wplacilem do nich bezposrednio rate pomijajc komornika co spowodowało zajecie wynagrodzenia przez komornika .Nastepnie podpisalem umowe z bankiem ze bede wplacal do nich i tak przez rowny rok wplacalem bez zadnych opoznien , w miedzyczasie komornik zawiesil postepowanie egzekucyjne pzeciwko mnie .Jednak w tym miesiacu nie moglem dokonac wplaty poniewaz bank sprzedal moj dlug firmie zewnetrznej , okazalo sie ze jest to firma GetBack. Pare dni temu zadzwonili z tej firmy z zapytaniem o splate dlugu w wys okolo 92 tysiace , poniewaz nie mam takiej kwoty zaproponowali podpisac ze mna ugode .Niestety wplacilem na podane konto kwote , aby mozna bylo rozmawiac o ugodzie .Czekam teraz na kontakt od nich w sprawie formy ugody . Co w tej sytuacji powinienem zrobic? Jak radzici
     
  2.  
  3. rob84

    rob84 New Member

    Re: Co byście doradzili

    a jesteś pewien, że to faktycznie wykupiony dług a nie żaden fejk? też jakiś czas temu przyszłą do mnie kara za niby nie podjętą pracę (wpisywałem się kiedyś do takiej bazy pracy tymczasowej), wysłane bez poleconego, bez niczego w ogóle. zwykły list. i domagali się dość sporej kwoty. ale to zwykły pic.
    skontaktuj się z doradcą ********, bezpłatnie doradzają w takich beznadziejnych sprawach
     
  4. sigmasig

    sigmasig New Member

    Re: Co byście doradzili

    ja tez jestem tego pewna ze to jest dług wykupiony wiec trzeba wziąć sprawy w swoje rece
    http://uslugirozwojowe.parp.gov.pl
     
  5. kordel

    kordel New Member

    Ja uważam że swoje długi trzeba spłacać, w miarę możliwości rzecz jasna, ale akurat ugoda z Getbackiem, którą podpisałam nie puściła mnie z torbami, zrozumieli moją sytuację i ustaliliśmy ratę spłaty taką, abym miała z czego żyć
     
  6. tekieli

    tekieli New Member

    Być może ja tylko tak trafiłem, miałem takie szczęście w nieszczęściu, ale przy moim długu cała sytuacja rozwiązała się w miarę kulturalnie. Do czynienia miałem z Getback. Spotkałem się z ich konsultantem, porozmawialiśmy szczerze, jakie mam możliwości spłaty, podpisaliśmy umowę i no cóż kilka stów w kieszeni miałem co miesiąc mniej, ale nie musiałem żebrać o jedzenie u rodziny czy coś w tym stylu
     
  7. robertkwiatkowski

    robertkwiatkowski New Member

    Nie mam złych doświadczeń z getback, nie kręcili, nie podnieśli mi długu do niebotycznych rozmiarów, nie nachodzili czy straszyli. Kilkanaście tysięcy długu miałem i na tyle umówiłem się z nimi na spłatę. No i spłaciłem całość całkiem niedawno i nasza znajomośc zakończyła się
     
  8. member419

    member419 Guest

    A czy to nie jest dziwne że w wątku nic się nie dzieje przez jakiś dłuższy czas a potem co dwie - trzy minuty posty o tym jaki to Get Back wporzo?
    Wszyscy jakby dostali cynk że o tej a o tej godzinie należy napisać laurkę
     
  9. roman43

    roman43 New Member

    W młodości durnej i chmurnej ostro hulałem i miałem do czynienia z kilkoma firmami windykacyjnymi. Powiem, że goście z Getback są jeszcze spoko, a i ugoda którą zaproponowali to nie było zdzierstwo
     
  10. dyziek

    dyziek New Member

    Nie wiem jak inni ale ja doradzam zawarcie ugody. Piszę to z własnego doświadczenia. Tez miałem problemy, też nieprzyjemności, ale jednak ugoda lepsza
     
  11. duris

    duris New Member

    Wydaje mi się, ze ugoda jest lepsza niż sąd komornik. Zwłaszcza jak wiesz, że to twój dług i taka kwota do spłaty
     
  12. robertkwiatkowski

    robertkwiatkowski New Member

    Wpadłem w spiralę długów, z różnych powodów, powiedzmy przez moją niefrasobliwość, zgłosili się do mnie ludzie z Getback, co było robić, podpisałem ugodę. Przez jakiś czas było ciężko, musiałem zacząć żyć zupełnie, ale ostatecznie nie żałuję tej decyzji
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Ugoda Getback byście Forum Data
Getback ugoda Forum windykacja Październik 20, 2019
Ugoda z wierzycielem a komornik Zajęcie komornicze Październik 17, 2019
Komornik i ugoda z bankiem. Forum komornik Marzec 31, 2019
Stary dług a firma windykacyjna/ugoda Forum windykacja Marzec 27, 2019
windykacja -ugoda Forum windykacja Marzec 14, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie