Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Masa długów

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

Masa długów

Postprzez Paranoid » 3 lip 2018, o 12:01

Witam!
Mam problem z zadłużeniami. Głównym problemem jest chyba ProfiCredit, który skierował sprawę do sądu, kredyt w PKO, i komornik z racji niepłaconego abonamentu w Orange, abonament w Play również miałem, również nie płaciłem, i nie wiem nawet, co się z tym dzieje. Do tego dochodzą chwilówki: AASA, Vivus, SMS, na pewno coś jeszcze. Informacji za bardzo nie mam, wyjechałem za granicę, nie interesowałem się zadłużeniami wcale (dla ciekawskich - nie interesowałem się, bo myślałem jak pięciolatek). W dalszym ciągu jestem za granicą, nie zarabiam dużo (tygodniowo mogę przy dobrych wiatrach odłożyć 300pln). Planuję w końcu wziąć w ręce swoje życie, pójść na drugi etat, czy chociażby na dodatkowe pół etatu, żeby to wszystko poogarniać.
4 Lata temu brałem tak:
-2500 w ProfiCredit (kwota pożyczona)
-1500 w PKO (kwota pożyczona)
-komornik z Orange - pozostało 3000 do spłaty, ale po takim czasie, rzecz jasna, odsetki urosły,
-Play - szacuję na kolejne 3,5tys
-AASA 1500 pln (kwota pożyczona)
-Vivus - 300 (kwota pożyczona)
-SMS - 250 (kwota pożyczona)
Tak właściwie, to są to główne zadłużenia, na jakich mi zależy, bo pozostałe, nawet jeśli urosły do 1000 pln, to będę mógł to uregulować po wszystkich wyżej wymienionych.
Co robić? Jak się orientować?
Proszę o pomoc, długi to nie jest mój jedyny problem, bo mam ich masę, i zapewne wielu z Was by nie uwierzyła, gdybym o nich powiedział.
Paranoid

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Masa długów

Postprzez Paranoid » 3 lip 2018, o 13:10

Update : właśnie się dowiedziałem, że AASA przekazała zadłużenie do firmy windykacyjnej "Ultimo"
Paranoid

Powrót do Jak wyjść z długów