pętla chwilówek

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez iwkag13, Listopad 8, 2015.

  1. iwkag13

    iwkag13 New Member

    Mam ogromny kłopot, wpadłam w pętlę chwilówek, nie wiem jak się z tego wydostać. Mam pożyczki chyba już we wszystkich chwilówkach jakie istnieją. Gdzieś na łączną kwotę 13 tys.Nic właściwie z nich nie korzystałam. Brałam je i spłacałam następne.I tak ciągle, aż rozrosło się to do ogromnych rozmiarów. Poza tym mam kredyt na 17 tys. Spłacam go regularnie. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, stałe dochody. Jak wyplątać się z tych chwilówek, pomocy!!!!
     
  2.  
  3. kleo1987

    kleo1987 New Member

    Witaj. Chwilówki to najgorsze firmy pożyczkowe jakie są, ponieważ oskubią Cię do goła. Najważniejsze żebyś spłacała kredyt bankowy na czas. Od tej pory nie przedłużaj chwilówek bo oddajesz kasę za darmo a i tak masz całą kwotę do spłaty. Nie bierz już żadnych kredytów. Zrób sobie listę tych chwilówek z kwotami i spłacaj od najniższej, pozbywaj się wierzycieli ilościowo. Windykacja będzie Cię nękać, olej to. W tytule przelewu zawsze wpisuj spłata kapitału, żebyś miała podkładkę żeby nie przeksięgowali to sobie na przedłużenie. Będą Cię straszyć komornikiem, windykacją i wydzwaniać po tysiąc razy.... spoko. Nie panikuj, telefonów nie musisz odbierać, windykatora nie musisz wpuszczać do domu. Chyba, że to komornik to musisz. Gdy któraś z tych firm odda sprawę do sądu musisz!!!!! napisać sprzeciw w ciągu 14 dni. Tak zyskasz sporo czasu na spłatę zadłużenia. Ja to przerabiam :) mam o wiele więcej do spłaty... trzymam kciuki :) dasz radę
     
  4. karolkaaa

    karolkaaa New Member

    a nie chcesz zapytać prawnika o jakąś poradę? moze znajdzie w papoierach jakieś kruczki i Cię wybroni? albo po prostu doradzi co robic... powodzenia w każdym razie :)
     
  5. genju22

    genju22 New Member

    Udaj się najpierw na forum prawnicze. Zapytaj użytkowników o jakiegoś sprawdzonego prawnika. Pytaj na forum prawniczym!
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - pętla chwilówek Forum Data
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Listopad 4, 2020
Pętla chwilówek Forum dla zadłużonych Maj 28, 2020
Bardzo dużo chwilowek, petla kredytowa proszę pomóżcie... Forum dla zadłużonych Styczeń 24, 2018
Pętla Chwilówek Proszę o pomoc Historie zadłużonych Grudzień 8, 2017
Pętla chwilówek - próba rozwiązania. Forum dla zadłużonych Listopad 12, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie