Pomoc dla idioty

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez sonda, Marzec 27, 2017.

  1. sonda

    sonda New Member

    Witam,

    Jestem dłużnikiem z własnej winy/głupoty (idiota to chyba najdelikatniejsze okreslenie na moje działania życiowe które doprowadziły do tego stanu). Nie będe Was zanudzał moim stanem psychicznym,zdrowotnym związanym z tą sytuacją więc przejdę do przedstawienia mojej sytuacji.

    Mam 40+ , mieszkam w dużym mieście i pracuję fizycznie w usługach...jestem hazardzistą i do tego tak na sam koniec najwazniejsze.. rozwaliłem własną rodzinę.

    Zarabiam średnio 3-3,5 miesiecznie (na reke). Umowę o pracę mam na czas nieokreślony z najniższym wynagrodzeniem (reszta wyplacana bez papieru).

    Długi mam od prawie 2 lat , byly chwilowki , kredyty itp, spłacane terminowo tyle że często poprzez nowe pożyczki (pętla). Od 3 miesięcy , od kiedy powiedziałem dość tego szamba spłacam "ile da fabryka". Pracuję bez wolnego dnia w miesiącu, mieszkam "grzecznosciowo" to u jednego znajomego to u drugiego...idzie cieplo to i w razie czego na ławce mozna przekimac...Nie dam rady pokryć miesiecznych zobowiazan i zdaję sobie sprawę iż czekaja mnie działania windykacyjno-komornicze.
    Od pażdziernika 2016 jestem w separacji z zona , mam przyznane alimenty w wysokosci 200PLN. Okłamywałem żonę i ona do dzisiaj nie zna pelnego mojego zadłużenia.

    Lista moich zobowiazan:

    mbank 3 kredyty (suma rat miesiecznie 650PLN - malejace, brak ubezpieczenia)
    bzwbk 2 kredyty got z rata po 220 i 230PLN
    bzwbk 1 kredyt z rata 740
    bzwbk maja ubezpieczenie ale z tego co doczytałem to chyba wraz z wypowiedzeniem ubezpieczenia nastepuje rozwaiazanie umowy kredytowej

    bzwbk kredyt odnawialny 6300 (99% wykorzystane - umowa konczy sie z tydzien)

    kokos - 3 pozyczki , 500pln miesiecznie
    finansowo - wiele drobnych pozyczek na sume 8000pln

    wonga 4 raty po 200
    moneyman 960
    asa 17 rat po 370
    sms kredyt 16 rat po 285
    happipozyczki 17 rat po 345

    poniższe chwilowki zostały wypowiedziane z 14 dniowym terminem:
    filarum 500pln
    ferratum 1200
    polo 600
    zaliczka 200
    creditstar 500 (przeterminowana splata ...wplacone drobne sumy)

    Jak wspomniałem wczesniej dotychczas wpłacałem wszystko terminowo (pare chwilowek miało opoznienia kilkudniowe).

    Mam jeszcze wspolny kredyt hipoteczny na mieszkanie w ktorym mieszka byla wraz z synem.Sprawa wyglada tak iż to ona wszystkie dotychczasowe raty spłacała i żeby była jasność nie roszczę sobie żadnych praw do mieszkania ale nie chciałbym aby przez moje długi miała problemy...

    Była żona zarabia ponad 10tys brutto i mysłałem czy byłoby możliwe wykreslenie mnie jako wspolkredytobiorce. Proszę o ewentualna poradę jak to zrobić, Kredyt jest w fortis (teraz on ma inna nazwe ale nie pamietam).

    Czy w przypadku zgody banku na wykreslenie mnie jako wspolkredytobiorcy warunki umowy beda nowe czy tez zachowane te dotychczasowe ?


    Mnie jest wszystko jedno czy bede mial taki a nie inny status materialny, chce spłacić swoje długi , chce być z moim synem (tylko jego czysta ,bezwarunkowa miłość do mnie daje mi kopa aby żyć i ją mu odwzajemniać każdego dnia....)

    Przepraszam za ewentualne błędy w pisowni i chaotyczna formę. Z góry chciałbym podziekowac za poświecony czas i ewentualna pomoc.
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pomoc dla idioty Forum Data
Pomoc dla osób zadłużonych chwilówkami Forum dla zadłużonych Styczeń 14, 2021
długi, przemoc, prosze o pomoc, ratunek dla dzieci Forum dla zadłużonych Grudzień 2, 2020
Szukam pomocy na uczciwych zasadach dla obydwu stron 20 000 zł Jak wyjść z długów Lipiec 24, 2019
Pomoc dla mamy Jak wyjść z długów Październik 14, 2018
Bezpłatna pomoc prawna dla zadłużonych - Fundacja Oddłużanie Sierpień 11, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie