Mam problemy finansowe i potrzebuję pomocy

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez ProSSG, Marzec 2, 2017.

  1. ProSSG

    ProSSG New Member

    Witam, potrzebuję kontaktu do robertas1 oraz MarekG. Mam problemy finansowe i potrzebuję pomocy. Pozdrawiam
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    PROSSG

    W czym Mogę Ci pomóc? Rozpisz proszę :
    1. Wierzycieli i kwoty do spłaty oraz ile już spłaciłaś. Jeśli to chwilówki uwzględnij wszystkie przedłużenia.
    2. Na jakim etapie są sprawy? sąd, windykacja, komornik?
     
  4. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    3607.00 - Alfa kredyt
    5200- LEndon
    3400- NetCredit
    2500- InCredit
    3800- Chwilówkomat
    2300- Pożyczkomat
    2500- Credit
    4050- Vivus
    206 3 raty- Wonga
    3457.59 zł- Zaplo rata 180 zł
    1830- ŁatwyKredyt
    3392.79- Kredito
    Filarum- 5066
    TaniKredyt- 2200
    1867,38 zł- Frezll
    Lime- 3125
    SmartPożyczka- 1705
    PożyczkaPlus- 2573
    Chwilówki są na etapie windykacji, ale nie wszystkie. Mam też Kredyt w PKO i WBK te kredyty spłacam bez opóznień. Są ubezpieczone. Mogę ubiegać się o zwrot ubezpieczenia w trakcie spłaty?
     
  5. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Ile wynoszą raty kredytów bankowych? Ile miesięcznie możesz przeznaczyć na spłatę wszystkich zobowiązań?co do umowy ubezpieczenia opcje są dwie: przeksiegowanie na poczet spłaty kapitału lub wypłata na wskazany rachunek bankowy. Jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach: w umowie kredytowej
     
  6. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    Pko 515 i wbk 500. Zarabiam najniższa krajową plus premie. Czyli odnośnie umów to lepiej udać się do banku czy samemu umowy przejrzeć?
     
  7. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Przeczytaj lepiej sam w banku raczej prawdy się nie dowiesz...
    Ile wynosi ubezpieczenie w tych umowach?
     
  8. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    Wrócę do domu to zobaczę. Jestem w pracy więc nie mam możliwości. A z chwilowkami to jak podejść do sprawy?
     
  9. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Powinieneś jeśli możesz spłacać po kolei, kapitał + 10%. Jeśli nie możesz to pilnuj listów poleconych i czekaj na sąd. Głową muru nie przebijesz. I chyba najważniejsze i zapozyczaj się już to bez sensu. W ten sposób nigdy nie staniesz na nogi. Zostawiam Ci kontakt do siebie: http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
  10. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    dostałem dzisiaj list od Zaplo, że jeżeli nie zapłacę 360 zł tj 2 rat to rozwiążą umowę i będę musiał spłacić całość, co robić? spłacić te 2 raty czy czekać?
     
  11. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    Odnośnie ubezpieczeń kredytów bankowych to WBK jest bez ubezpieczenia,a w PKO jest ubezpieczenie, mogę wystąpić do PKO o zwrot ubezpieczenia podczas spłaty kredytu?
     
  12. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    ProSSG

    co do Zaplo . Nikt poza Tobą nie odpowie na pytanie czy wpłacać czy nie. Sam Wiesz czy dysponujesz kasą czy nie. Odnośnie ubezpieczenia to w obu przypadkach możesz wystąpić o zwrot ubezpieczenia jeśli nie był obligatoryjny. W innym przypadku bank może wypowiedzieć umowę kredytu.
     
  13. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    żeby ubiegać się o zwrot ubezpieczenia to wystarczy, że powiem o tym w placówce w banku czy muszę jakieś stosowne pismo stworzyć? pisałem do Pana @ Panie Marku. Będę też potrzebował rady jak napisać sprzeciw od nakazu zapłaty bo pewnie lada dzień coś takiego dostanę.
     
  14. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Musisz napisać pismo , powołując się na art. 813 KC §1. Nic od Ciebie nie dostałem, pisz na : http://www.pozyczki-bez-bik.pl. Jak dostaniesz nakaz to będziemy się martwić.
     
  15. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    ok, Jeśli pracownik firmy windykacyjnej dzwoni do pracodawcy to mogę coś z tym zrobić? czy to normalny sposób ich działania?
     
  16. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Nie masz na to wpływu. Natomiast poproś pracodawcę żeby z nim nie rozmawiał. Już na pewno windykator nie może poinformować osób trzecich w jakiej dzwoni sprawie
     
  17. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    przed chwilą wysłałem @. proszę sprawdzić czy doszedł @ z adresu adrian_1624@wp.pl windykacja pożyczki plus pisze, że jutro przekażą sprawę do sądu rejonowego w Białymstoku.
     
  18. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Proszę im przekazać, że jest to najlepsza wiadomość jaką Pan dziś usłyszał. Maila sprawdzę wieczorem.
     
  19. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    czyli czekać teraz na nakaz zapłaty z sądu? i od tego będziemy pisać sprzeciw? jak to mniej więcej dalej się rozegra?
     
  20. MarekG

    MarekG Member

    Re: pomoc

    Nikt nie może narzucić Panu rozwiązania. Sąd to ostateczność. Sprawa może trafić do Lublina lub SR właściwego dla miejsca zamieszkania. W pierwszym przypadku składa Pan sprzeciw i sprawa trafia do Rejonowego. Dostaje Pan wtedy pozew z załącznikami ( lub bez:)) i rozpoczyna się obrona.
     
  21. ProSSG

    ProSSG New Member

    Re: pomoc

    Rozumiem. W najlepszym wypadku co można wywalczyć? Samemu próbować się bronić czy szukać pomocy? Pozdrawiam
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Mam problemy finansowe Forum Data
Mam problemy finasowe z którymi nie mogę sobie poradzić Forum dla zadłużonych Lipiec 20, 2017
mam problem z długami chwilówki Forum dla zadłużonych Luty 1, 2021
mam problem ze spłatą chwilówek Jak wyjść z długów Styczeń 6, 2021
Mam 10 tys długu za czynsz pomocy Forum dla zadłużonych Listopad 29, 2020
Mam 130 tys dlugu, potrzebuje pomocy ! Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie