Szukam pomocy, gotowy podjąć wszelkie kroki. (około 25 tysięcy do spłaty)

Temat na forum 'Jak wyjść z długów' rozpoczęty przez paco901, Styczeń 25, 2018.

  1. paco901

    paco901 New Member

    Witam serdecznie. Nie będę się rozpisywał jak się zaczęła moja przygoda z zadłużeniami, powiem tylko, że mam już dość ciągłych telefonów oraz telefonów. Nie dałem rady spłacić wszystkiego tak jak należy, zadłużyłem się też w chwilówkach. Obecnie zarabiam 3500 zł jednak warunki banków nie pozwolą mi na spłatę miesięcznych rat oraz życie. Czy ktoś potrafi mi jakoś pomóc? Nie mam możliwości zwrócenia się do kogoś jako do poręczyciela, a moje jedyne zabezpieczenie to auto z 2005 roku o wartości około 10000 zł.
    Moje zadłużenia to przede wszystkim Santander około 11 000 zł (wezwanie do zapłaty całej sumy), Provident około 4500 zł, Vivus około 2500 zł oraz Zaplo około 1500 zł. Miesięcznie na ratę mogę wydać około 800 zł. Próbowałem dwóch pożyczek prywatnych ale nie dało rady. Ktoś jakiś ma pomysł, najlepsze rozwiązanie dla mnie to chyba właśnie jakiś "kredyt konsolidacyjny" na spłatę całej zaległości i ze spokojem mógłbym spłacać sobie jeden kredyt.

    Z góry dziękuje za pomoc jakąkolwiek.
     
  2.  
  3. Tomasz11

    Tomasz11 New Member

    Jeżeli wierzyciele złożą pozew o zapłatę i otrzyma Pan nakazy zapłaty proszę o kontakt: https://www.forum-kredytowe.pl Bezpłatnie sporządzimy sprzeciw od nakazu zapłaty i być może uda się doprowadzić do oddalenia powództwa.
     
  4. Megan

    Megan New Member

    Witaj.
    Nie wiem, czy już próbowałeś renegocjować umowy kredytowe. Jeśli nie to warto spróbować. Często wierzyciel idzie na ugodę z dłużnikiem.
    Możesz też negocjować "wakacje kredytowe" w banku nawet do 12 miesięcy bez płacenia rat.
    Co do chwilówek to powinni pójść Ci na rękę jeśli zadeklarujesz spłaty w ratach. Wiem, że Vivus często idzie na taki układ.
    Nie wiem czy dostaniesz kredyt konsolidacyjny, chyba że będziesz miał dobre zabezpieczenie na nieruchomości. A jak masz słaby BIK to może być różnie.
    I na pewno odradzam kolejne pożyczki z para banków.
    Życzę powodzenia.
     
  5. ankatna

    ankatna New Member

    A kredyt konsolidacyjny? Wydaję mi się, że w takim przypadkach jest to jednak najlepsze rozwiązanie.
     
  6. Antywin

    Antywin New Member

    Ściga cię firma windykacyjna Ultimo Gatback Intrum Justitia Eos Kruk Bvt lub jakiś inny fundusz?
    Dostałeś nakaz zapłaty?
    Komornik wyznaczył termin licytacji nieruchomości?

    Nie daj się zlicytować.

    Kancelaria 506304289 lub sms oddzwaniamy
    Pomoc Prawna
    Nie dajcie się!
     
  7. FundacjaDP

    FundacjaDP New Member

    Najlepiej będzie jak skontaktuje się Pan z naszą Fundacją Darmowy Prawnik. Specjalizujemy się w pomocy osobom zadłużonym i mamy na koncie już ponad 5000 wygranych spraw. Jesteśmy największą tego rodzaju instytucją w Polsce.

    Udzielimy Panu bezpłatnie wszelkiej pomocy prawnej, a jeżeli zajdzie potrzeba to przydzielimy finansowanego przez Fundację radcę prawnego lub adwokata. Kontakt w Fundacją pod nr tel. 530 333 130.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Szukam pomocy gotowy Forum Data
Szukam pomocy w odłuzaniu Oddłużanie Grudzień 11, 2020
Szukam pomocy Kredyty bez BIKu Kwiecień 21, 2020
Szukam pomocy na uczciwych zasadach dla obydwu stron 20 000 zł Jak wyjść z długów Lipiec 24, 2019
szukamy pomocy w wyjściu z zadłużenia Forum dla zadłużonych Lipiec 10, 2019
21 lat - pożyczki pozabankowe, szukam pomocy Forum dla zadłużonych Styczeń 14, 2018

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie