Forum Zadłużonych - Pomoc zadłużonym w wyjściu z długów

Forum dla osób zadłużonych. Metody i porady dla dłuzników jak wyjść z długów.

Wpadłam w pętlę chwilówek, pomocy!!! Ja chcę normalnieżyć!

Skuteczne metody pozbycia się lub zredukowania długów, sprawdzone praktyce. Opisz tutaj szczegółowo swój problem, a dowiesz się jak skutecznie wyjść z długów i czy jest to możliwe w Twoim przypadku.

Wpadłam w pętlę chwilówek, pomocy!!! Ja chcę normalnieżyć!

Postprzez Marzena » 9 sty 2018, o 11:17

Cześć wszystkim. Bardzo proszę o pomoc. Jakąś poradę, cokolwiek. Jestem uczciwą osobą, pracuję, mam dwoje dzieci na swoim utrzymaniu. Wszystko zaczęło się od jednej chwilówki na operację męża po wypadku. Z jednej zrobiło się kilka, teraz jest ich kilkanaście. Przedłużam je tylko, spłacam starą nową. Nie wiem już co robić, jest tego coraz więcej. Boję się o przyszłość swoich dzieci. Znacie kogoś, kto pomoże mi z tego wyjść? W bankach już byłam, nikt nie da mi kredytu z tyloma chwilówkami, chociaż spłacam- przedłużam je na czas. POMOCY!!!
Marzena

Warto sprawdzić

Doradca - reklama

Re: Wpadłam w pętlę chwilówek, pomocy!!! Ja chcę normalnieżyć!

Postprzez Miroslaw » 10 sty 2018, o 07:13

Polecam zajrzeć na stronę kf-finanse.pl Jakiś czas temu miałem problemy z chwilówkami, teraz mam jeden większy kredyt i na spokojnie spłacam raty nie martwiąc się o przedłużanie tego dziadostwa. Naprawdę warto, jeżeli chcesz zacząć normalne życie bez nerwów i długów.
Miroslaw

Postprzez robertas1 » 10 sty 2018, o 15:12

Dopóki przedłużasz, szukasz sposobu by pożyczyć po to by spełnić coraz to wyższe zobowiązania nie widzę dla Ciebie możliwości pomocy
Ani ja ani kf finanse ani pogromcy debetów ani nawet sam ojciec dyrektor Ci nie pomoże.
Przejrzyj forum - spróbuj zastanowić się dlaczego większość ludzi wpada w pętle zadłużenia i dlaczego ja i mnie podobni użytkownicy kategorycznie odradzają przedłużanie, jak już poprzeglądasz i ochłoniesz - zastosuj się do tego co napisane albo posłuchaj intuicji - Ty wybierasz.
robertas1

Postprzez Marzena » 11 sty 2018, o 08:38

Jak mam być spokojna, skoro za chwilę mogę nie mieć dla dzieci na chleb? Nie jestem i nie będę spokojna póki się tego nie pozbędę.
Marzena

Postprzez Marzena » 11 sty 2018, o 08:38

robertas1 napisał(a):Dopóki przedłużasz, szukasz sposobu by pożyczyć po to by spełnić coraz to wyższe zobowiązania nie widzę dla Ciebie możliwości pomocy
Ani ja ani kf finanse ani pogromcy debetów ani nawet sam ojciec dyrektor Ci nie pomoże.
Przejrzyj forum - spróbuj zastanowić się dlaczego większość ludzi wpada w pętle zadłużenia i dlaczego ja i mnie podobni użytkownicy kategorycznie odradzają przedłużanie, jak już poprzeglądasz i ochłoniesz - zastosuj się do tego co napisane albo posłuchaj intuicji - Ty wybierasz.

Czytałam już dużo na temat firm oddłużających i innych firm pośredniczących i zgadzam się z tym, że nie warto współpracować z jakąkolwiek, która bierze zaliczki za "załatwienie" kredytu. Co jednak z firmami, które biorą pieniądze tylko jeżeli "załatwią" mi ten kredyt? Zgłosiłam się do tego kf-finanse.pl i powiedzieli, że do momentu udzielenia mi kredytu wszystko jest bezpłatne. Zbieramy dokumenty i zobaczymy co z tego będzie. Nikt mi nic nie obiecał, nie namawiają mnie do tego, powiedzieli uczciwie, że szansa jest mała, ale zawsze jest. Chciałabym w końcu z tego wyjść. Trzymajcie kciuki!
Marzena

Postprzez robertas1 » 11 sty 2018, o 20:13

Skoro tak postanowiłaś to pozostaje mi życzyć Ci sukcesów w tym co sobie postawiłaś za cel.
123456789
robertas1

Postprzez Tomasz11 » 12 sty 2018, o 17:58

Proszę o kontakt na e-mail: x. Pomogę bezpłatnie w wyjściu z długów (nie chodzi o pożyczkę)
Tomasz11

Postprzez maciejczykanna » 13 sty 2018, o 12:42

Jak wyjść z długów? Jak pozbyć się zadłużenia, kredytów czy pożyczek chwilówek? - darmowy poradnik. Link http://lista-firm.com.pl/publikacje/jak-wyjsc-z-dlugow

maciejczykanna

Postprzez Marzena » 16 sty 2018, o 10:32

Udało się! Co prawda nie skonsolidowali mi wszystkiego, nie dało rady, ale z kilkunastu chwilówek mam teraz jedną ratę konsolidacyjną i 2 raty chwilówkowe. Specjalista powiedział mi, że po 3 miesiącach będziemy mogli ostatecznie wszystko połączyć w jedną całość. Dla wszystkich z problemami chwilówkowymi- spróbujcie w kf-finanse.pl ja jestem zadowolona, teraz jakoś dam radę :)
Marzena

Powrót do Jak wyjść z długów