Zajecie komornicze

Temat na forum 'Forum komornik' rozpoczęty przez Anonymous, Kwiecień 12, 2015.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    Mam zajecie komornicze na okolo 34000 zl. Firma windykacyjna wysyla juz 2 pracownikow do mieszkania aby wycenili ruchome rzeczy. Nie mam nic nowego, wartosciowego w domu. Wszystko ma juz swoje lata. Czy moga mi zabrac sprzety gospodarstwa domowego w takim stanie i czy maja prawo zostawic tylko gole sciany? Boje sie bardzo ze zostane bez niczego!
     
  2.  
  3. strazmieszkaniowa

    strazmieszkaniowa New Member

    Mogą zabrać wiele, jednak jeśli widzą że sprzęt nie znajdzie nabywców na licytacji to nie zajmą. Komornik to biznesmen i szuka przychodu na licytacji. Zadłużenia najlepiej leczyć doraźnie. Powodzenia
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Zajecie komornicze Forum Data
Podwójne zajęcie komornicze na kwotę wyższą niż zostało do spłaty Zajęcie komornicze Listopad 12, 2021
Zajęcie komornicze a umowa zlecenie Zajęcie komornicze Wrzesień 5, 2020
Zasiłek macierzyński/pensja a zajęcie komornicze Zajęcie komornicze Czerwiec 1, 2020
Zajęcie komornicze w mieszkaniu nienależącym do mnie Zajęcie komornicze Listopad 7, 2019
zajęcie komornicze po śmierci wierzyciela Zajęcie komornicze Październik 9, 2019

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie