KONKRETNIE proszę - chwilówki - straszne bagno

Temat na forum 'Kredyty oddłużeniowe' rozpoczęty przez anetka84, Kwiecień 13, 2015.

  1. anetka84

    anetka84 New Member

    Witam, władowałam się w chwilówki - dla mnie sytuacja obecnie jest mało ciekawa, w sumie na jakieś 15 tysięcy. Czy ktoś może mi KONKRETNIE powiedzieć jak z tego wybrnąć? czytam tu o samych zadłużonych, mało pomocy, reklamy wiadomo są kasowane także jak to możliwe proszę o odpowiedź na maila anetka_84@interia.pl
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - KONKRETNIE proszę chwilówki Forum Data
Proszę o pomoc! Dlugi w windykacji i u komorników + alimenty. Jak wyjść z długów Grudzień 29, 2020
Pętla zadłużenia proszę o pomoc szukam wyjścia z Sytuacji Forum dla zadłużonych Grudzień 18, 2020
Proszę przeczytaj Historie zadłużonych Grudzień 2, 2020
długi, przemoc, prosze o pomoc, ratunek dla dzieci Forum dla zadłużonych Grudzień 2, 2020
NEGOCJACJE Z BANKIEM W SPRAWIE KREDYTU HIPOTECZNEGO, PROSZE O POMOC Oddłużanie Sierpień 23, 2020

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie