Pożyczka dla zadłużonych

Temat na forum 'Kredyty oddłużeniowe' rozpoczęty przez luna634, Marzec 2, 2015.

  1. luna634

    luna634 New Member

    Jeśli popadłeś w pętle zadłużenia? Masz wziętych kilka pożyczek-chwilówek i bierzesz następne by spłacić poprzednie? Pomoc dla zadłużonych w pozyczki-pozabankowe.pl.pl to pomoc w spłacie innych pożyczek. Nie martw się jeśli masz nie czysty bik i komornika. napisz lub zadzwoń!
     
  2.  
  3. piotrsto

    piotrsto New Member

    szybki http://www.pozyczki-bez-bik.pl udziela pożyczek dla zadłużonych
     
  4. szymek1981

    szymek1981 New Member

    sprawdz na szybki-http://www.pozyczki-bez-bik.pl tam mogą dostać pożyczkę osoby z zadłużeniem
     
  5. DawidK

    DawidK New Member

  6. aleks65

    aleks65 New Member

    Witam. proszę o dane kontaktowe do tej firmy lub osoby. aleks50@p2.pl
     
  7. jovka

    jovka New Member

    Witam
    potrzebuję pożyczki pozabankowej, bardzo dyskretnej na kwotę 15000 na spłatę min chwilówek, rozłożoną na raty, miesięcznie mogę oddawać 500 zł.
    wpadłam w spiralę długów, rodzina nic nie wie, a ja się wykańczam...proszę o pomoc
     
  8. Kasia26

    Kasia26 New Member

    Witam potrzebuje pozyczki 20000 tys zl rata miesieczna 400 zl nawet na 5 lat prosze o pilny kontakt
    ka-sob@wp.pl
     
  9. MARCINS

    MARCINS New Member

    pilnie potrzebuje 5000zl mam zla historie w bik i krd troszke sie zadlózylem chce splacic uniknac komornika i wiekszych kosztow jestem w stanie splacic 32miesiace prosze o pomoc i propozycje Pilnie!!!!! mpein83@wp.pl 795713444
     
  10. MARCINS

    MARCINS New Member

    Pilnie potrzebuje 5000zł moge splacac miesiecznie 250zl

    Witam pilnie potrzebuje 5000 zl na kredyt moge splacac po 250 zl miesiecznie prosze o pomoc pilnie mpein83@wp.pl 795713444
     
  11. sara33

    sara33 New Member

    Uzyskanie kredytu oddłużeniowego nie trwa kilka dni, nie jest to „szybka” pożyczka tak jak nie jest szybki żaden kredyt hipoteczny czy konsolidacyjny. Dodatkowo sytuacja finansowa osoby potrzebującej takiego kredytu jest prawie zawsze bardzo skomplikowana, jest wiele zobowiązań czynnych jak i spłaconych. Historia kredytowa (raport z BIK) typowego klienta z pętlą kredytową to często ponad 100 stron a więc idzie z tego wyjść troche info jest tutaj
    http://pozyczkadlazadluzonych.pl
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pożyczka dla zadłużonych Forum Data
Pożyczka dla zadłużonych Forum dla zadłużonych Styczeń 25, 2018
Pożyczka bez BIK dla zadłużonych, Warto spróbować, zapraszam! Forum dla zadłużonych Styczeń 30, 2017
Pożyczka nawet dla osób zadłużonych Historie zadłużonych Sierpień 12, 2016
Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych- duże kwoty Kredyty oddłużeniowe Maj 24, 2015
Pożyczka dla zadłużonych-duże kwoty Kredyty z komornikiem Marzec 11, 2015

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie