Komornik na kredycie - co robić?

Temat na forum 'Kredyty z komornikiem' rozpoczęty przez Abdul, Lipiec 20, 2013.

  1. Abdul

    Abdul New Member

    Witam

    zaciągnąłem kredyt jednak nie mogłem przez pewien czas go spłacać. Bank zatrdnił komornika. Co teraz zrobić? Jak pozbyć sie komornika z kredytu??
     
  2.  
  3. big

    big New Member

    Nie ma zbyt dużych możliwości. Trzeba wziąć się w garść i powoli spłacić kredyt.
     
  4. Daisy1

    Daisy1 New Member

    ja wątpię żeby w szanującym się banku udzielili pożyczki wiedząc o komorniku. Nawet nie mówię o pozabankowych źródłach.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Komornik kredycie robić Forum Data
Długi: komornik, ZUS i US. - mieszkanie współwłasność małżeńska w kredycie od 2010, rozdzielczość od Forum dla zadłużonych Styczeń 30, 2014
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Spłacony dług, a komornik nadal zajmuje konta Zajęcie komornicze Sierpień 13, 2021
Komornik - adresowanie na kopercie Forum komornik Styczeń 31, 2021
Ponowne zajęcie przez komornika. Forum komornik Styczeń 7, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie