Pomoc w zadłużeniu

Temat na forum 'Kredyty z komornikiem' rozpoczęty przez kazikjuszkiewicz, Maj 16, 2017.

  1. kazikjuszkiewicz

    kazikjuszkiewicz New Member

    Dzień Dobry mam na imię Kazimierz i mam 57 lat jakiś czas temu wpadłem w poważny problem z komornikiem i z tymi głupimi chwilówkami żaden bank nie chciał dać mi kredytu znalazłem ogłoszenie Pana Jakuba który prowadzi biuro we Wrocławiu i mi pomógł załątwił inwestora który dał mi 60 tysięcy na dobre raty i oprocentowanie. Piszę do was bo na internecie jest dużo oszustów a może i wam uda się pomóc.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość.
     
  2.  
  3. Lorczik

    Lorczik New Member

    Witam. Czy może Pan podać dane kontaktowe Pana Jakuba? Bo tak samo mam problem ((( I nie wiem jak z tego wyskoczyć
     
  4. mariolo73

    mariolo73 New Member

    Dzień dobry.Bardzo potrzebuję takiej właśnie pomocy na spłatę zadłużenia.60 tyś.Niestety też zaciągnąłem kredyty w poza bankowych instytucjach za namową byłej dziewczyny na nasz nowy start.Mieliśmy to razem spłacać.Wykorzystała mnie i wyciągnęła ze mnie co się dało a potem zostawiła mnie ze wszystkim.Nie jestem w stanie spłacać tego wszystkiego.Chciałbym to wszystko spłacić za jednym razem by mieć tylko jedną spłatę.Mam już nakazy sądowe.Proszę o pomoc.Chcę stanąć na nogi.Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam
     
  5. Daisy1

    Daisy1 New Member

    jeżeli mamy problem ze spłaceniem pożyczki to można pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym albo spróbować rozłożyć dług na raty.
     
  6. smacker22

    smacker22 New Member

    Witam również jesten w podobnej sytuacji. Potrzebuję około 6-10 tys. Proszę o pomoc
    Mam stały dochód
     
  7. afgan44

    afgan44 New Member

    Witam. Potrzebuje 10 tys na spłatę zadłużenia. Proszę o pomoc i ewentualne namiary na uczciwa osobe która udzieli mi pożyczki. Pozdrawiam
     
  8. Martin

    Martin New Member

    Zawsze warto ponegocjować z wierzycielami, zaproponować inny harmonogram spłaty. Większość wierzycieli się na to godzi.
     
  9. berek7

    berek7 New Member

    Porozmawiaj z kim musisz, bo komornik też człowiek a nie jakiś oprawca, on otrzymuje rozkazy od sądu i nie jest winien tego co musi robić
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pomoc zadłużeniu Forum Data
Pomoc w zadłużeniu Forum dla zadłużonych Czerwiec 6, 2017
Pomoc w zadłużeniu Forum dla zadłużonych Październik 14, 2016
pomoc w zadłużeniu Jak wyjść z długów Luty 27, 2014
pomoc w zadłużeniu i rozwiązaniu kłopotów finansowych Jak wyjść z długów Luty 19, 2014
Pomoc dla osób zadłużonych chwilówkami Forum dla zadłużonych Styczeń 14, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie