Komornik wszedł mi na konto z powodu niezapłaconych alimentów

Temat na forum 'Zajęcie komornicze' rozpoczęty przez Andrzej102, Kwiecień 11, 2017.

  1. Andrzej102

    Andrzej102 New Member

    Drodzy forumowicze. Mam następujący problem. Komornik wszedł mi na konto z powodu niezapłaconych alimentów. Wynoszą one aktualnie około 10 tysięcy złotych. Jeżeli dostaję pensje na zajęte konto to czy zostanie ona w całości pobrana i zostanę bez środków do życia? Mam umowę o pracę w wysokości 1600 złotych netto. Dziękuję za odpowiedź.
     
  2.  
  3. MarekG

    MarekG Member

    Re: Pomocy! Proszę o radę!

    Przy zajęciu alimentacyjnym kwota wolna nie obowiązuje - art 1083 § 2 KPC.Na rachunku zostanie 0 zł.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Komornik wszedł konto Forum Data
Komornik wszedł na część mojego macierzyńskiego oraz konto bankowe Forum komornik Listopad 24, 2016
Zajecie konta przez komornika Forum dla zadłużonych Wrzesień 20, 2021
Spłacony dług, a komornik nadal zajmuje konta Zajęcie komornicze Sierpień 13, 2021
Komornik - adresowanie na kopercie Forum komornik Styczeń 31, 2021
Ponowne zajęcie przez komornika. Forum komornik Styczeń 7, 2021

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie