Pracuje za najnizsza krajowa mam dlugi rzedu 40 tys zlotych

Temat na forum 'Negocjacje z bankami' rozpoczęty przez Natusss1709, Sierpień 29, 2016.

  1. Natusss1709

    Natusss1709 New Member

    Drodzy jestem tu nowa dlatego nie wiem jak skrócie opisać moją sytuacje, samotnie wychowuje corke. Pracuje za najnizsza krajowa mam dlugi w sumie rzedu 40 tys zlotych. Prosze doradzcie mi co mam robic komornikow mam z 7 nie mam juz sil. Prosze pomozcie
     
  2.  
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Pracuje najnizsza krajowa Forum Data
Mam 190 000 długu przez granie, pracuję na dwa etaty i spłacam to wszystko... Historie zadłużonych Maj 29, 2018
Pracuje tylko na długi Jak wyjść z długów Lipiec 12, 2015
Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami Forum dla zadłużonych Czerwiec 2, 2015
Pracuje ile moge ale jedynie starcza na przedluzenia chwilowek Forum dla zadłużonych Styczeń 8, 2014
Nie pracuję, od pół roku nie spłaciłam ani jednej raty! Co robić? Forum dla zadłużonych Lipiec 1, 2013

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie