Jakie szanse w negocjacjach z Eurobankiem jeżeli mam opóźnienia ponad 90 dni?

Temat na forum 'Negocjacje z bankami' rozpoczęty przez Anonymous, Kwiecień 17, 2013.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    witam
    czy mam jeszcze jakies szanse w negocjacjach z bankiem Eurobankiem jeżeli mam opóźnienia ponad 90 dni 1 wizyta terenowego i cisza z ich strony chciałbym zmniejszyc rate a tym samym przdłużyc okres splaty rata 1360 zostało 36 rat do spłaty</a>
     
  2.  
  3. egrabarczyk7

    egrabarczyk7 New Member

    witam.
    zawsze można próbować z bankiem się dogadać,chodź przyznam,że będzie bardzo ciężko Tobie to ogarnąć ,jak piszesz,że masz opóźnienia ponad 90 dni i miałeś /miałaś windykatora terenowego Eurobanku no to już jest sprawa poważna ,proszę się udać do placówki jak najszybciej i do skutku negocjować zmniejszenie raty po przez przedłużenie okresu spłaty rat.Nie wiem jakie masz obecnie zadłużenie moim zdaniem gdzieś ok.4080 zł zadłużenia i trzeba doliczyć koszty monitów i wysokie karne odsetki .jeszcze masz do spłaty ok.14000 zł plus odsetki.na razie spłacaj co masz do spłaty,bo tego nie unikniesz i w końcu na łeb wejdzie Tobie komornik a wtedy klops,z komornikiem żaden bank,skoki nie zaoferują pożyczek,kredytów niewiarygodnemu klientowi w dodatku z komornikiem o tym trzeba zapomnieć a nawet przestać marzyć !.PRACOWAŁAM Z JEDNYCH FIRM POŻYCZKOWYCH BARDZO POPULARNA OSTATNIO FIRMA,ALE ODESZŁAM STAMTĄD,BO SIĘ TAM LUDZI WPROST OSZUKUJE ,TAK JAK TA FIRMA POSTĘPUJE TO SKARANIE BOSKIE,KTO TAM WZIĄŁ POŻYCZKĘ WIE,Z CZYM I Z KIM MA DO CZYNIENIA W SKRÓCIE NAZWA FIRMY PF. MOŻNA SIĘ DOMYŚLEĆ JAKA TO FIRMA PO ZA BANKOWA,DRUGA PO PROVIDENCIE.TEŻ NIE OTRZYMA SIĘ POŻYCZKI JEŚLI MA SIĘ ZAJĘCIA KOMORNICZE,NIE SPRAWDZAJĄ CO PRAWDA BIK-U,NO ALE POŻYCZKI TAM SĄ BARDZO DROGIE,I NIE RADZĘ U NICH COKOLWIEK BRAĆ.
    TO TAK NA MARGINESIE NAPISAŁAM,CHWILOWA ODSKOCZNIA OD KONKRETNEGO TEMATU,DOTYCZĄCEGO NIEJAKIEGO PANA tomas. Życzę powodzenia, abyś wyszedł w końcu na prosto,ale będzie ciężko zwłaszcza stoczenie batalii z Eurobankiem ten bank to jeden z najgorszych banków.KNF nałożyła karę na ten bank z powodu chamskiego podejścia do klientów,i innych spraw związanych z załatwianiem pożyczek.Nałożono karę ok. 2mln zł wobec Euro banku.
     
  4. bubel

    bubel New Member

    szanse są zawsze ale to zależy od dobrej woli banku...na ogół się zgadzają rozłożyć kredyt na wiecej rat, czy też przerwać jego płacenie na pewien czas jeżeli spotkała cię trudna sytuacja losowa...ale wcale nie muszą i w tym jest problem..
     
  5. member419

    member419 Guest

    I minął nam (prawie) kolejny rok
    W tym miejscu chciałbym życzyć wszystkim tym którzy padli ofiarą oszustów, zostali wrobieni w pętle zadłużeń, przedłużeń, chwilówek, złudzeń świętego spokoju
    tym którzy zdecydowali się na kredyt ale życie zdecydowało że nie będą w stanie spłacić
    jak również tym którzy sami zdecydowali że nie spłacą.
    Tym wszystkim którzy zostawiają pusty talerz dla utrudzonego windykatora terenowego by posilił się wspólnie z nimi przy Wigilijnym stole. Jak i tym którzy truchleją na sam dzwonek do drzwi spodziewajac się rycerzy Jedi windykacji
    Samych sukcesów w tym co robią - cokolwiek robią, dostatku i radości, siły i energii w dążeniu do uchylenia się od spłaty ciążących zobowiązań, konsekwencji w działaniu i umiejętności podejmowania najtrafniejszych decyzji - czasami wyboru mniejszego zła...
    Smacznych potraw wigilijnych, rodzinnych i pełnych spokoju Świąt Bożego Narodzenia i oby Nowy 2017 Rok przyniósł spełnienie marzeń na polu zarówno finansowym jak i - przede wszystkim osobistym.
    Ludziom którzy dzięki Wam egzystują zarówno na tym forum jak i poza nim mnóstwa uśmiechu na codzień, niewyczerpanych pomysłów zarówno jak pomóc ale i jak nie zaszkodzić
    Przepraszam, to nie było na temat

    Robert
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Jakie szanse negocjacjach Forum Data
Jakieś wskazówki/rady? Jak wyjść z długów Wrzesień 25, 2020
Jakie jest ekonomiczne uzasadnienie zbójeckich prowizji? Forum dla zadłużonych Czerwiec 12, 2018
190 000 długu, stała praca i nietypowa historia życia. Jakieś pomysły? Jak wyjść z długów Czerwiec 7, 2018
Ogromne długi, banki i parabanki. Jakie podjąć działania. Jak wyjść z długów Styczeń 18, 2018
Egzekucja z nieruchomości - co powinnam zrobić, jakie kroki dalsze Zajęcie komornicze Grudzień 3, 2014

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie