Wpadłem w długi. prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

Temat na forum 'Negocjacje z bankami' rozpoczęty przez zal, Styczeń 6, 2015.

  1. zal

    zal New Member

    witam,prosze o pomoc,nie wiem co zrobic,jedno jest pewne sam jestem sobie winien;(mam zajecie komornicze,(polowa wynagrodzenia) z drugiej polowy zostaje mi 90 zł na zycie rodzina 3 osobowa;/ z czesci ktora trafia na konto automatycznie potraca skok ratę ponad 1000zł , wpadłem w długi i co najgorsze zeby wyjsc z jednego zadluzałem sie gdzie indziej, na obecna chwile jestem zalamany,wstyd mi cięzko mi funkcjonowac normalnie,mam żal do siebie za to wszystko, nie mam mozliwosci zadnych konsolidacji itp z powodow wiadomych,komornik,big/bik itp, rodzina juz pomogla bardzo duzo,sami teraz placa za pomoc raty, co zrobic;/;( prosze o rady
     
  2.  
  3. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    Na początek rozpisz, komu i ile jesteś winny. Następnie napisz, kto jest wierzycielem w postępowaniu egzekucyjnym.
    Dalej będziemy myśleć.
     
  4. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    witam
    bos bank 37.000
    profi credit 8.000
    orange i play ok 5 tys za zerwanie umowy
    i okolo 20 tys rodzina znajomi
    na obecna chwile splacam tylko skok bo sami pobieraja rate 1170-,pisalem o restrukturyzacje ale czekam na odpowiedz,z tego co wyczytalem to znikome szanse na zmniejszenie rat umozliwia skok
    nie mam pojecia co zrobic
     
  5. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    i chwilowki ok 2,500
     
  6. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    A co z komornikiem? Kto jest wierzycielem?
     
  7. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    przepraszam nie dopisałem, sigma bank na obecna chwile ale obawiam sie ze teraz po kolei siada na wyplacie
     
  8. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    sigma bank na obecna chwile jeszcze chyba dwa potracenia po 1200-,
     
  9. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    Sprawdź w piśmie od komornika, czy podstawą egzekucji jest nakaz zapłaty czy BTE.
     
  10. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    najlepsze jest to ze nie dostalem nic od komornika ponieważ zmienilismy miejsce zamieszkania, a w miejscu zameldowania powiedziałem zeby (z wiadomych powodów) nie odbierali poleconych zaadresowanych do mnie, sprawa trafila do Sadu w mojej miejscowosci,po czym policjant dzielnicowy musiał mnie namierzyc, po czym dodzwonil sie do mnie ,podalem mu adres zamieszkania,adres pracy , mineło kilka tygodni i przychodzi wyplata o polowe mniejsza, zapytalem w pracy tylko z jakiego tytulu, padlo slowo komornik tak juz wiedzialem ze jeden z wieżycieli, az wstyd mi w pracy z tego powodu,dzwonilem zeby nie isc osobiscie;/;/
     
  11. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    No to idź do sądu i do ustal.
    Jeżeli był BTE (sigma bank), to zrób fotokopię wszystkich dokumentów i daj znać. Z doświadczenia wiem, że w przypadku sigma bank można skutecznie złożyć zażalenie na nadanie klauzuli wykonalności, a co za tym idzie, zaraz może nie być komornika na głowie.
     
  12. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    nie mam mozliwosci teraz do sadu sie udac i to jest najgorsze, a przez telefon nic nie ustale
     
  13. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    A ktoś inny może?
     
  14. zal

    zal New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany


    Do Sądu w ktorym wszystko sie odbywalo jedynie ktos ze znajomych;/
     
  15. ANTYWINDYKA

    ANTYWINDYKA New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    Znajomym sąd nie da akt. A może jest ktoś z rodziny?
     
  16. marcel

    marcel New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    Wygląda to nie ciekawie, jeśli potrzebujesz porady lub pomocy prawnej napisz do mnie na priv.
     
  17. jowita

    jowita New Member

    Re: Prosze o rade,co zrobic? ;/ zalamany

    Sprawa , poważna może wejdż na czat z konsultantem prawnym lub zadzwoń. Wiem, że można dokonać restrukturyzacji zadłużenia, wakacje kredytowe
    i wiele innych rozwiązać. Ja polecam https://www.forum-kredytowe.pl.Warto
     
  18. member419

    member419 Guest

    Panie Finanse Zabrze
    proszę o odpowiedź na mój post adresowany do Pana po tym jak pisał Pan coś o gwarancie przy pożyczce
    bo jak nie to zacznę snuć domysły a te mogą być krzywdzące dla Pana intencji
    pozdrawiam
    Robertas Pierwszy
     
  19. berek7

    berek7 New Member

    Najgorsze są pętle długów, kara była za nieopłacenie abonamentu?, ta od orange?
     
  20. upadlosc

    upadlosc Member

    Witam,
    czy myślał Pan o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej? Możemy pomóc w tej sprawie.
    Zachęcamy do kontaktu pod numerem 501 871 993.
     
Wczytywanie...
Podobne Tematy - Wpadłem długi prosze Forum Data
Wpadłem w długi przez hazard i próbę ratowania zdeptanego ego Historie zadłużonych Marzec 25, 2017
Wpadłem w okropne długi, nie wiem jak sobie z tym poradzić Jak wyjść z długów Styczeń 29, 2015
Wpadłem w długi przez chwilę nieuwagi Historie zadłużonych Czerwiec 22, 2013
Wpadłem w olbrzymią pętle kredytową. Co dalej??? Jak wyjść z długów Sierpień 25, 2017
Przez głupotę wpadłem w spiralę długów Forum dla zadłużonych Lipiec 4, 2017

Poleć forum

  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji, personalizacji treści oraz tworzenia statystyk. Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies oraz ma możliwość ich wyłączenia w swojej przeglądarce.
    Zamknij zawiadomienie